Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

jlpktnst reče pred 15 urami:

 

To niso praske, vodni kamen je verjetno. Pobriši zadaj na suho. Kot si dobu predlog rabiš 2 krpi, če bo suha muckala boš mel pač mucke, sicer pa ne.

Vodni kamen? Na instrumentni plosci oz. sipi pred kazalci?

 

Bi rekel, da so kar praske. Sem dobil nek komplet za ciscenje ocal / lec, bom probal s tem.

Povezava do prispevka
mr.killer reče Dne, 23. 7. 2023 at 17:24:

A ti je zapisal v racunalnik napako?

 

Ce ti jo ni pojdi probat na drug tehnicni

 

ce ti je, good luck, upam da dobis

Mi je ja.

 

Uraden servis ima čas šele konec septembra, če nabavim kos bom čakal mesec.

 

Vmes se je lotila jebat zadnja desna luč.

 

Odprl prtjažnik in opazil, da je cela zmešnjava kablov ker jih je lastnik pred menoj že tikal, eden je zgleda prerezan in je od radia, druga dva sta pocepana in brez para, v glavnem cirkus.


Bom verjetno šel na drug tehnični in sprobal srečo in pojasnil ozadje potem bomo videli kaj bo.

Povezava do prispevka
doz reče Dne, 23. 7. 2023 at 4:11:

Meni sta šle v maloro obe prvi DRL, in sem šel na tehničnega vprašati kaj to pomeni pa je rekel da ne bom padel... res pa je da vozim pač z prižganimi kratkimi lučmi, pa še ledice v odbijaču svetijo, imam pa isti problem, del, ki stane okoli 90e ga ni možno dobiti, luč je pa ena 1300e...

Tole je DRL modul in žmigavec, sta v isti cevki...

 

 

 

desni: https://www.aliexpress.com/i/1005005344115503.html

 

levi: https://allegro.pl/oferta/renault-megane-iv-rs-lewy-jez-dioda-kierunkowskaz-12600598732

https://www.otomoto.pl/czesci/oferta/kierunkowskaz-led-megane-gt-2015-2019-ID6EQIyK.html

Povezava do prispevka

ravno pogledal, superca še vedno mi je od njega daleč najbolj všeč tale filmček od integre... prav spomnil sem se na svojega swifta gti, ki sem ga imel 20 let nazaj...

prav tisti nor filing nostalgije, ko se dejansko spomniš vonja, vibracij lol... nič elektronike, če si bil prehiter v ovinek so bili inputi tako nežni da je pekla glava da ne bi šel preko limita oprijema

joj kako dobro se ga spomnim, tega ni več, megana enostavno fukneš v ovinek in avto naredi ostalo... avti so enostavno predobri in prehitri, in tako je izginil tisti del vozniške izkušnje ko si bil totalno

vpleten v samo vožnjo... in dobro si vedel če boš zajebal, greš ven iz ovinka... nek podoben filing je bil v yarisu grmn, ampak to je bil že precej novejši avto, mularija danes nima pojma, važno je samo koliko konjev, in avti so prehitri, me zanima koliko folka je dejansko sposobna obvladati vse te hothatche 250 konjev +  jaz zase vem da ga nisem sposoben in ga nikoli ne bom sposoben peljati na limit :)

 če ga bom se bom zagotovo razsul...   neverjetno kako zabaven avto z 101 konjem... ko si šel z njim 200kmh je bil filing da se bo vse sesulo :) 

 

17173_107776259232516_1110366_n.jpg?_nc_

17173_107776265899182_1303219_n.jpg?_nc_

Povezava do prispevka
Adr reče pred 11 urami:

Kje kupujete izdelke za pranje avta? Nerad kupujem prek interneta, raje bi šel v fizično trgovino. Rabim pa samo eno čistilo za platišča trenutno, priporočila?

 

Jaz sem nabavil na operi-avto.si pa sem kar zadovoljen. Imajo tudi fizično trgovino v IOC Trzin

Povezava do prispevka
Adr reče Dne, 31. 7. 2023 at 11:14:

Kje kupujete izdelke za pranje avta? Nerad kupujem prek interneta, raje bi šel v fizično trgovino. Rabim pa samo eno čistilo za platišča trenutno, priporočila?

lej za zračno rjo parkrat na leto uporabi roton k2

sicer pa ker vedno stremim k čimbolj preprostemu čisčenju enostavno uporabljam za platišča Vsenamensko čistilo (APC) od gyeona, 1l tega čistila zadošča za 10l mešanice v pumpici...

cenovno izjemno ugodno in roko na srce ne vidim razlike med namenskimi čistili za platišča in APCjem...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...