Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

doz reče pred 20 urami:

Ok odkar imam babnica aurisa mi toyota ne gre iz glave, saj sem imel GRMNja ampak tisto je napol dirkalnik in ne civiliziran avto, full rad na izlete uzamem njenega aurisa ker se  živci spočijejo, če primerjam naprimer aurisa in hondo civic x 2018 letnik je honda kanta. Njej sem svetoval aurisa ker je pač hotela hatchbacka, in avto, ki bo statistično delal dolgo, zato ima notri motor 1.6 VVTi atmosferc 132 konjev, ni turba ni problemov, skratka ti motorji naj bi delali 400k in naprej, so občutljivi na redno menjavo olja, in redno italian tune up... da se ne zapacajo oil control ringi. Menjalnik v tem avtu je najboljši ročni kar sem kdajkoli vozil. Na A netu se sem ter tja pojavi kakšna corolla s tem motorjem in menjalnikom za okoli 15k... motor je anemičen ampak zelo trpežen...

 

Če boš iskal tako vozilo obvezno pojdi kakšno pogledati... 

 

Vidiš to je komaj ulaufan avto, faking zastonj in delal bo 20let, za 17k dobiš moderen in zelo zanesljiv avto...

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18602203&display=Toyota Corolla

 

edina proper toyota je bmw:

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=383147746&dam=0&isSearchRequest=true&ms=24100%3B33%3B%3B&od=up&pw=221%3A&ref=srp&refId=b9e4b21b-517d-d7aa-5dd3-20830b1755b0&s=Car&sb=p&searchId=b9e4b21b-517d-d7aa-5dd3-20830b1755b0&vc=Car

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 48 minutami:

Mamo tle kak Superb al pa Octavio RS (oboje bencin 2.0, novejsi letnik)? Zanima me realna poraba, ker podatki na netu varirajo, tut vedno dodas vsaj kak liter zravn.

Jo,

 

sem imel Octavio RS -> 2.0 Bencinar, cipiran na 305 Konjev. Porabo sem imel tam nekje 7.0 - 7.5. Naj omenim, da sem vozil normalno.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 4 minutami:

7.5 za 300 konjev in 2.0, nore cifre :avadodo: mam podatek za Kodiaq RS, svinja zere 10+, je pa res da je dost tezji kot Octavia. Pol more bit Superb nekje vmes, 8-9 litrov.

Velja za normalno vozjo ded. :D Sem rad pritiskal na pedal, sploh pri prehitevanju jebanih tovornjakarjev pa kakih nadutezev s pasati in audiji. :D

 

Je pa bil to brez dvoma da best avto, kar sem jih kdaj imel. Mi je se danes skoda, da sn ga lifro naprej pol.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 9 urami:

7.5 za 300 konjev in 2.0, nore cifre :avadodo: mam podatek za Kodiaq RS, svinja zere 10+, je pa res da je dost tezji kot Octavia. Pol more bit Superb nekje vmes, 8-9 litrov.

z meganom če vozim zelo nežno sem imel tudi že 6.5l, običajno pa tank spraznim okoli 8.2-8.8l, če imam težko nogo potem pa pač mnogo več, zato trditev tiestoja za 7.5 je čisto realna.

se pa pozna da je moj ročni, se pravi lahko voziš z nizkimi obrati, ter naprimer nima mehanskega LSDja, ki tudi nekaj pobere... točno zaradi porabe nisem kupil nissana 370Z, ker tisto kakor vem kuri 11+ normalne vožnje  in pri naših cenah goriva ter da bi ga uporabljal kot dailiya je to malo prehuda

 

Povezava do prispevka
PuskA reče pred 2 urama:

octavia RS je itak papa mobile express, family wagn in ga tak folk tud fura... pa knaufarji seveda...

 

megancic je pa hothatch za dirkace ko se kontra v kroznem vozjo pune bombe, zato tud razlika v porabi :D

Saj res kje je Dante? Tip je meni sral o vožnji medtem ko je bil sam 3/4 časa pijan in zadet na cesti 🤣 oz je fukal med vožnjo? Kaj ga je zjebalo STD, ožilje ali pljuča?

Povezava do prispevka
doz reče pred 30 minutami:

Saj res kje je Dante? Tip je meni sral o vožnji medtem ko je bil sam 3/4 časa pijan in zadet na cesti 🤣 oz je fukal med vožnjo? Kaj ga je zjebalo STD, ožilje ali pljuča?

Model je direktor največje slovevenske craft pivovarne, ki je del enga največjih pridelovalcev in trgovcev s hmeljem pr nas.

 

Shujšal je ful.

 

Fura atv-je in snežne sani.

 

Peče najboljše stejke, dela najboljši pir.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...