Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

ko bo štroma več, bodo vse nabotoksirane sponzoruše furale 700+konjev s 1000nm+ instant deliverija

 

 

to bo šele zanimiv

 

 

k se bo usedla not, lih hotla  še selfija posnet za šugrdedija predn gre k jebaču iz štepca se pofakat

 

 

pol bo pa češplca zašmela in bo pune pognala not po parkirni od schellenburga pa podrla tri stebre in donketu stotalkala zbirko poršejev

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 8 urami:

Foter je imel avto vsaj 1x mesečno na servisu. Prvič mu je pri 80k km šla turbina, drugič pri 160. Pri 230k je prodal avto, ker je vedel da čez 10k km bo šla spet. Očitno so ble tko švoh narejene, da so trajale 80k, pol pa jih je razneslo. Injektorje je moral menjat, visokotlačno črpalko, števec mu je crknil, ročna ni delala, kljuka na koncu nobena več ni delala, plovec v tanku se mu je zataknil, na koncu pa je še avto po velikem servisu zaribal.


Uf, odkrito si sploh nisem mislu da je nek moderni avto lahko taka jajca :D

Povezava do prispevka

Glede tega kar ste prej pisalo o konjaži, navoru itd. Neverjetno kako razliko nardi očitno prostornina motorja pa teža avta. 
 

Npr. sestra vozi kio xceed 1.0 turbo 120hp

jaz vozim alfo giulietto 1.4 turbo 120hp

 

Se pravi po specsih konjenica ista, s tem da njen avto nima nobenega zvoka, ne gre nikamor, ne da se niti rev matchat na downshiftih. Medtem ko moj avto gre za 120hp za moje pojme presenetljivo dobro. Prehitevanje ni noben problem, mašina se lepo vrti, ko turbina naredi kick in ma avto lep pospešek. Pri sestrini kii nula od vsega tega. Prav muka je vozit tisti avto
 

Je pa kvaliteta izdelave notranjosti na višjem nivoju od mojega avta :)

Povezava do prispevka
Avril Lavigne reče pred 3 urami:

Kako, če je Y perf 56k, Macan pa osnovni 90k?

Zdej ko so znižali ja, prej je bil okoli 60. Sem pa mislil da sem prej nekje videl ceno 80k za Macana, očitno sem nahitro preletel

Adr reče pred 1 uro:


Uf, odkrito si sploh nisem mislu da je nek moderni avto lahko taka jajca :D

Velika jajca so bla ja. Pa ni bil edini primer. Sem poznal ene par ljudi z istim motorjem oz avtom in so vsi imeli podobne težave :D

To so bla zlata leta Renaulta

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 1 uro:

Zdej ko so znižali ja, prej je bil okoli 60. Sem pa mislil da sem prej nekje videl ceno 80k za Macana, očitno sem nahitro preletel

Velika jajca so bla ja. Pa ni bil edini primer. Sem poznal ene par ljudi z istim motorjem oz avtom in so vsi imeli podobne težave :D

To so bla zlata leta Renaulta

za kateri renaultov motor se gre?

 

 

 

Povezava do prispevka
doz reče pred 2 minutama:

za kateri renaultov motor se gre?

 

 

 

1.5dci, smeti vseh smeti. Je pa imel foter od kolega takrat enako Scenica, mislim da leto razlike v starosti z 1.9dci, pa je tudi imel neke probleme, sicer mislim da bolj z drugimi stvarmi kot direktno motorjem :D 

Povezava do prispevka

Pišem bedarije mislil sem v kangojih, pa meganih, daciah... ja 1.5 dci, zanimivo ker vem da sem bral o teh motorjih sa so kao trpezni preko 350k, očitno kakor imaš srečo, vem da ima mtka ta motor v Mercedesu... no kakorkoli spomnim se tega nekaj časa nazaj. https://www.linkedin.com/pulse/renaults-successful-15l-engine-ajay-kumar-balusu#:~:text=The 1.5L dci engine's success did not go unnoticed,for their durability and longevity.

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
doz reče pred 12 minutami:

Pišem bedarije mislil sem v kangojih, pa meganih, daciah... ja 1.5 dci, zanimivo ker vem da sem bral o teh motorjih sa so kao trpezni preko 350k, očitno kakor imaš srečo, vem da ima mtka ta motor v Mercedesu... no kakorkoli spomnim se tega nekaj časa nazaj. https://www.linkedin.com/pulse/renaults-successful-15l-engine-ajay-kumar-balusu#:~:text=The 1.5L dci engine's success did not go unnoticed,for their durability and longevity.

To kar je tu v članku je leto 2011, sigurno ni bil enak motor. Problematični so bli nekje med 2004 in 2009, takrat so bli nasploh Renoji na dnu lestvic o zanesljivosti. Motor se je še par let nazaj prodajal, ampak mislim da je bil prenovljen. 1.9dci pa je zamenjal 1.6dci.

Povezava do prispevka
Avril Lavigne reče pred 7 urami:

89.664,00 je osnovni Macan

 

kr dobra cena

 

pa že dons jim je uspel dat konfigurator gor

 

med malco še niso vedl

šefe ma macana S s 340km (osnovna je 252km) in kar dost opreme in je bil 100k (no, 98)

 

tesla Y je pa pol cenejša, ni pa porše glede handlinga.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...