Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Avril Lavigne reče pred 7 minutami:

a ko spustiš bremzo na ravnem

 

avto sam leze naprej

 

da. lezes naprej s tem da spuscas pocasi bremzo. ampak ce hoces res pocasi lezit naprej mors zlo pocas in z obcutkom spuscat (aint nobody got time for that). zdaj ne vem tocno ampak meni se zdi da so bremze by wire oz ima avto zarad dsgja tudi na ravnem "hill assist"? vglavnem vcasih malo cudno bremze spustijo ko spuscas bremzo, ni konsistentno isti feeling.

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 36 minutami:

Zakaj z DSG ne moreš parkirati normalno oz. zakaj "skače"? Ne štekam, nisem nikdar imel pa me zanima

Vsak avtomatik funkcionira drugače kot manual, vsak avtomatik je skos v prestavi. 
 

DCT pa funkcionira drugače kot TQ, na nek način bližje ročnemu, po drugi strani spet drugače. 
 

Avtomatiki, še posebno DCTji niso za male jajčke. 
 

Sej vem da je na tem forumu leglo butthurt belčkov, kar seveda nikakor ne spremeni in tudi ne more spremenit dejstva, da sem vam napisal izključno resnico. 

Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 26. 2. 2024 at 8:12:

Ojla ekipa, kupujem nov avto in zaenkrat sem pogledal Bayona, Kono, Kamiqa in troca. Zdaj pa so se mi oči ustavile na temle: https://www.jeep.si/bencinski-jeep-avenger/

 

A je to ok zadeva? Znamke ne poznam in se ne bi rad najebal z nekimi jajci ... je pa res, da vozim kio :D 

 

prijatelj, pusti to pri gmah.

 

danes sem dobil v nabiralnik reklamo Avtotehne Vis (Ljubljana). pri Mazdi 3 je 3k popusta in jo dobiš že za 22k in kusur. pri CX30 je 3k popusta in je 23k in kusur.  zraven ti dajo še vinjeto, baje pa tudi dodatne gume/platišča.

 

take kakovosti za tak denar ne boš dobil nikjer drugje. če kupuješ nov avto, je to tak no brainer, da glava peče.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 10 minutami:

fotr je menjal 3cilindrskega turbo kaškaja za dvolitrsko mazdo cx30.

razlika kot noč in dan.

za tako ceno, kot se danes dobi mazda, je res neumno gledat karkoli drugega. 

no, razen, če nimate radi svojega denarja, pol rajš kej drugega.

nočeš SUVja

 

evo, fixed

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 4 minutami:

Pa že Mazda 3 je notri zelo majhna. Sem bil na testni vožnji, mi je bila zelo všeč, dokler nisem odprl prtljažnika. Manjpi kot v Fabiji, lol.

 

Ma Fabia je dober avto, ti jaz povem. Meni se še danes tu in tam potoži po njej :cry:

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 13 minutami:

Skynetz novi Bainit

 

Drgači res upam na dobro prodajo Mazde, mater res navijam za to znamko (si jo tudi lastim).

 

Molim boga, da dajo ven novo 6ko za 2026

wat?

MorskaGlista reče pred 12 minutami:

 

Ma Fabia je dober avto, ti jaz povem. Meni se še danes tu in tam potoži po njej :cry:

Vem, meni je kul za po mestu, nimam nobenih problemov, razen to, da me je počasi začel hrbet žulit pa bi neki večjega počasi

Povezava do prispevka
././ reče pred 2 minutama:

Danes vozu mazdo cx60 hibrid bencinar. Glede na to da ma avto baje cez 300hp se mi je zdelo da ne gre nikamor

 

Ma pa dobro kvaliteto izdelave in materiale v kabini

Mogoče pa nista delala oba motorja pri pospeševanju, ampak samo bencinar? Ker ko delata oba, bi morala kar letet k sneta skira.

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 49 minutami:

Ja tolk bluziš o nakupu novega kot Bainite o nakupu Focusa.

Jebiga, ni mi avto lajf. Zajebal sem se z začetkom corone, ko sem že skoraj vplačal avto, pa si zaradi situacije nisem upal. Zdej so pa šle cene v pizdo in mi je škoda dat tolko dnarja za neko stvar, ki itak zgubi pol vrednosti po 3letih.

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 1 minuto:

Zdej so pa šle cene v pizdo

Sploh ni res, zdaj mas prakticno najboljse cene v nekem obdobju, ogromno modelov ma zdaj boljse cene kot lani. 
 

Alfa ma super cene, danes sem bil na Mazdi in majo se boljse cene. Mazdo 3 dobis ze za enih 25k in je avto res kvalitetno izdelan. Plus 2.0 atmosferski motor, best bye v tem razredu. Edino not je malenkost utesnjena 

Povezava do prispevka
PuskA reče pred 29 minutami:

a bos po treh letih prodajal? al v cem je problem ce pol vrednosti zgubi... al pa kupis tri lete starga za pol vrednosti? 

Ne, trenutni avto imam že 10+let in sem kupil 3 leta starega. Naslednji avto bi bil spet za vsaj 7let. Samo mi nekako vseeno ni za dat 600€ na mesec za prevoz.

././ reče pred 27 minutami:

Sploh ni res, zdaj mas prakticno najboljse cene v nekem obdobju, ogromno modelov ma zdaj boljse cene kot lani. 
 

Alfa ma super cene, danes sem bil na Mazdi in majo se boljse cene. Mazdo 3 dobis ze za enih 25k in je avto res kvalitetno izdelan. Plus 2.0 atmosferski motor, best bye v tem razredu. Edino not je malenkost utesnjena 

Alfa nima nobenega zanimivega avta zame. Mazda tudi ne. Mazda 3 mi je premajhna, sem imel zdej 15let majhne avte in jih imam dovolj. Naslednji avto želim da je velikosti Octavie vsaj. Tak avto pa je trenutno 35k+. Peugeot 308 mi je hud, samo izbira motorjev je boga. Enako Astra.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...