Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

jlpktnst reče pred 10 urami:

Jebiga če bi kupu od pravne osebe bi mel 1 leto garancije za tako.

 

Drugač je pa itak standard in ti morajo dat 1 leto garancije.

 

Nekak tak je meni crknu 4motion par mescov po nakupu. Avto star 3 leta Passat samo nemški torej ni mel več garancije. Na srečo samo nekje 500eur.

 

Kar mi pa ni jasno ... Faking vw diski so res govno. Na Passatu isti problem kot zdej na Alhambri. Rjavijo do te mere da samo zaviranje ne spuca več in postanejo hrapavi. Potem se pa čuti to ob zaviranju. Al je to standard ker očitno premalo vozim od korone naprej?

Fizična oseba ne da na žalost 1 letne garancije :D Bil je njegov privat avto. Če bi vzel preko avtohiše kjer dela bi mogoč pol lahko kej zmutili. Jebi ga sad :D 

 

 

MorskaGlista reče pred 10 urami:

WTF no, potem pa nam, ki vozimo Toyote vsi govorijo, da so to jajca :nicjasno:

Sej ni noben reku da so jajca... Daleč od tega... Sam kar se oblikovanja notri so ostali zadaj. Tudi pogon je pač... Žalostn. Razn unih GR paprik :D 

Lih včeri sm poslusu lastnika Toyote ko so ga vprašal kaj bo naredu ko se bo pokvarla... Pa mu dec odgovori de se sploh ne bo s pokvarla :D 

 

 

stena reče pred 9 urami:

omg dobesedno isto sceno z menjalnikom je mel zdele bratranc. in je popizdu da so vlozil da je ocitno neka okvara in so mu dal kao 50% popusta pr klemencicu na brezovici.

mislm da je tut okol 1k placu, je pa caku 3 tedne, da so dobil iz fabrke. pol ga klicejo da je ready, pride in rikverc ni delu :D

Ajde se je dobr zmenu... Pr men niso sodelovali haha :D Sem pa vesel da sm v 1 dnevu zrihtal. Slaba od VAG koncerna da to ne porihtajo. Neki lokalni majstri so pogruntal kaj je narobe in to načeloma "doživljensko" lahko zrihtajo.

 

 

Sanitarniinšpektor reče pred 8 urami:

Moj kolega isto na novi octavii RS

jaja od avta

Res je... Bolj mi je hecno ko je tud v FB skupini kr tko to malo pod preprogo pospravljeno... 

 

Upam da je to edina taka stvar ko je jebala in da bo ostalo delal tako kot more.

 

uredilo bitje Tadey
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 2 minutama:

Kok km je mel? Ga je se kej drugega jebalo?

Ne vem tocnih podrobnosti, vem da je bil avto relativno nov, mislim da niti eno leto star

 

Senzorji za tlak v gumah so ga se nekaj jebali, kr kazalo mu je da je prenizek dostikrat

 

jaz sn ga vedno jebal da ma to zato, ker je najprej htel kupit giulio, pol se je pa odlocu ze jebeno skodo:P

Povezava do prispevka
Tadey reče pred 3 urami:

Fizična oseba ne da na žalost 1 letne garancije :D Bil je njegov privat avto. Če bi vzel preko avtohiše kjer dela bi mogoč pol lahko kej zmutili. Jebi ga sad :D 

 

 

Sej ni noben reku da so jajca... Daleč od tega... Sam kar se oblikovanja notri so ostali zadaj. Tudi pogon je pač... Žalostn. Razn unih GR paprik :D 

Lih včeri sm poslusu lastnika Toyote ko so ga vprašal kaj bo naredu ko se bo pokvarla... Pa mu dec odgovori de se sploh ne bo s pokvarla :D 

 

 

Ajde se je dobr zmenu... Pr men niso sodelovali haha :D Sem pa vesel da sm v 1 dnevu zrihtal. Slaba od VAG koncerna da to ne porihtajo. Neki lokalni majstri so pogruntal kaj je narobe in to načeloma "doživljensko" lahko zrihtajo.

 

 

Res je... Bolj mi je hecno ko je tud v FB skupini kr tko to malo pod preprogo pospravljeno... 

 

Upam da je to edina taka stvar ko je jebala in da bo ostalo delal tako kot more.

 

 

Tole drugače spada pod stvarno napako, ne? In na stvarno napako ni omejitve koliko časa se lahko uveljavlja... good luck zmagat sodno proti VW tho...

Povezava do prispevka
Skynetz reče Dne, 18. 4. 2024 at 14:15:

Zdej malo gledam avtonet, Ford FOcus 1.0 ecoboost 155HP? Noro, od kdaj to obstaja?

A to je ta isti motor, ko ste tle pravili, da je za en kurac? :D 

tle so ga verjetno že malo popravili, v prejšnjih verzijah je bil za en kurac (focus III, do ~2019)

maš pa najbrž baterijo pod prtljažnikom, kar je bolj negativno za vozno dinamiko

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...