Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

bendeho reče pred 1 uro:

hvala za odgovore v zvezi s vsoto, ki jo date za avto vs letna plača, ste mi malo ubili sanje o določenih avtih, mogoče ste me pa malo streznili

 

No samo ni vse tako črno-belo. Jaz imam za gušt poleg še motor, tako, da mi avto služi res samo kot prevozno sredstvo. Če ga ne bi imel bi verjetno kupil kakšen malo dražji/športnejši avto.

Povezava do prispevka
bendeho reče pred 23 urami:

hvala za odgovore v zvezi s vsoto, ki jo date za avto vs letna plača, ste mi malo ubili sanje o določenih avtih, mogoče ste me pa malo streznili

 

Ah bejš bejš... Lej če si zaželiš kakšen malo dražji avto si ga nabavi. Samo si mogoče najprej preračunaj kakšni stroški pridejo z nakupom in se na podlagi tega potem odločiš.

 

Jst bi si recimo poleg daily kupil še nekega starega športaka for the fun of it. Samo imam trenutno avtodom na grbi :) 

Povezava do prispevka

euroton ima fizične trgovine, autodoc jih nima. euroton ima sicer konkretna znižanja (najmanj 20%) za mehanike, autodoc pa očitno ne (zaradi večjega trga).

pa ta stran od autodoca je malo čudno prevedena, kot da bi bila strojno. ponekod se pojavljajo tudi napake.

 

pač cenejši so iz istega razloga, kot so cenejši razni tuji dobavitelji, pri katerih naročaš prek spletne strani.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

ker dobijo pri eurotonu konkreten popust in je najbrž primerljiv z autodoc. poleg tega dobijo komade še isti dan, lahko jih bp vrnejo, če jih ne rabijo/ niso tapravi itd.

zanje je verjetno cena podobna kot na autodoc (ni sicer nujno, ampak afaik imajo vsi mehaniki popust). lahko mu sicer ti kupiš ta del in mu ga prineseš.

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče Dne, 24. 4. 2021 at 10:49:

 

Ah bejš bejš... Lej če si zaželiš kakšen malo dražji avto si ga nabavi. Samo si mogoče najprej preračunaj kakšni stroški pridejo z nakupom in se na podlagi tega potem odločiš.

 

Jst bi si recimo poleg daily kupil še nekega starega športaka for the fun of it. Samo imam trenutno avtodom na grbi :) 

 

Zato imam jaz električnega in čez 400KM. Tekoči stroški so minimalni. 

Povezava do prispevka
smarnca reče Dne, 24. 4. 2021 at 15:05:

Zakaj so rezervni deli na autodoc.si tolk pocen napram ostalim trgovinam?

 

Primer: Sklopka + vztrajnik na Eurotonu pride 539€ in pri Autodoc 388€? Isto je pri ostalih stvareh

 

Prever še cene v autodoc aplikaciji, ponavad je še mal cenej k na netu, ob pondelkih majo skor zmer največji popust - 38%, dons je spet haha :D

 

Lohk na kompu dodaš pod priljubljene pa sam v appki preverš pol če je še kej cenej

Povezava do prispevka

 

Navedek

Rally organizer: "It turned out a bit awkward that Ogier was running away from the cops and it’s clear to me that this could be interpreted from the video that was posted. No, a Toyota representative, who came immediately, is in coordination with the control of the entire rally organization and police together, made a deal to let Ogier go. I guess this cop didn't hear that so it turned out like Ogier was running away from him. There was no need for him to be detained, although the police have the right to exclude the vehicle from traffic, and at the same time from the rally if it is determined that it is unsafe to drive. His door was cracked, but he could continue the traffic so they let him go. The police took his data and the data of the driver of the other car, and they will have another conversation with Ogier later in the afternoon. If they find that he is really guilty, the other driver will pay damages as is done in every other car accident. All cars must have and have car insurance like you and me, fulfilling the European report and the procedures is the most normal"

Ogier has invited the other car driver for a diner tonight, I hope they would sort things out :)

 

Navedek

Ogier, received two FIA fines and a suspended ban for the incident. According to the team's submission to the stewards, Ogier and co-driver Julien Ingrassia realised that there was a problem with their Toyota Yaris WRC while driving on the dual carriageway and were attempting to pull into a bus stop when they were struck by a BMW that was attempting to undertake them.

Ogier swapped details with the BMW driver and, with clearance from the rally organisers and a team member at the scene, he believed that they were was free to continue but a traffic police patrol intervened.

Ogier was filmed pushing the police officers out of the way and driving off contrary to their wishes, for which he was fined €5,000 and given a suspended one-event ban.
In addition to this indiscretion, Ogier was also adjudged to have jumped a red traffic light, for which he was fined €2,000.

 

https://www.autosport.com/wrc/news/ogier-thought-wrc-rally-croatia-was-over-after-traffic-collision/6456524/

 

Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 18 urami:

Tale Fpace mi je hud. Hvalabogu še kdo porine noter v8 v nove avte!

 

Mercedes se mi je zameril če bojo sam 4bangerje tlačl nove c modele vključno z c63...

 

Bomo pa stare avte kupval hahahaha

 

Sem se z enim pogovarjal, ki je nedolgo nazaj registriral F pace.  Hud zvok. 

Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 18 urami:

Tale Fpace mi je hud. Hvalabogu še kdo porine noter v8 v nove avte!

 

Mercedes se mi je zameril če bojo sam 4bangerje tlačl nove c modele vključno z c63...

 

Bomo pa stare avte kupval hahahaha

 

hehe

js se tud na pol zdej zajebavam, da sva vzela 2.5L atmosferca tud zato, da mava vsaj 1x v lajfu nad 2.0, preden bodo sam električni :D

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 minutami:

 

hehe

js se tud na pol zdej zajebavam, da sva vzela 2.5L atmosferca tud zato, da mava vsaj 1x v lajfu nad 2.0, preden bodo sam električni :D

 

Se poigravam z cist isto mislijo, sam da je micken visja kubatura v igri:) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...