Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

TrippinBalls reče Dne, 27. 4. 2023 at 8:54:

 

th?id=OIP.ewBXu34QrXEzhUBNjI1L6gHaKK%26p

 

BMW ni naredil lepega avta že 20 let. To kar delajo je samo 2 ostra robova stran od Michelin možica. Za bruhat. Ni čudno, ga da furajo samo čefoti in mulci.

Pa dobro, zadnja trojka, pa M3 so mi lepe, tudi notri

Povezava do prispevka

keramika je zakon in pika. kdor ima rad spucan avto in ga ima namen imeti dolgo potem je to top. dva avta sem imel zaščitena z keramiko in sem bil fuul zadovoljen, izi vzdrževanje in manj mikroprask, oba avta mi je naredil Poliglob cena je bila seveda visoka ampak tudi storitev vrhunska... mislim da okoli 900e  za avto z dvostopenjskim poliranjem in 3 letno gyeon zaščito, kot tudi 8 platišč...

sedaj avte voskam ker imam več kot dovolj časa...

 

 

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

nekaj let nazaj sem res spucal mislim da hondo ker sem šel nekam na avtoshow cel teden ni bilo oblačka nikjer in tudi napoved je bila nikakršnih padavin še najmanj teden dni :)

4 ure čiščenja dopoldne in po kosilu se odpravim in potem padem direkt v edini oblaček v Sloveniji hehehe tega nikoli ne bom pozabil, še danes se nasmehnem ;)

 

 

Povezava do prispevka

Nevem, mam avto že 10let, foter ima avto 10let, prejšnjega smo tudi imeli 10let, pa na nobenemu nismo imeli teh kvazi zaščit. 1000€ za zaščito? Za 1000€ grem raje na dopust, a smo nori. Oz. si raje kupim za 1000€ boljši avto, kot pa da bom potem vsake 3 leta dal 1000€ za to. Ni šans.

 

Zdej na trenutnem avtu imam na haubi čez prozorno folijo, ki jo je dal gor že prejšnji lastnik in če že, se mi zdi to dosti boljši investment. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...