Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

erted45 reče pred 14 urami:

Ne ne, to sprašujem bolj kot ne iz radovednosti, avta res nimam namena prodajati po 5 letih. Izmed ponudb, ki so mi trenutno na voljo, bi itak vzel kredit. Za tistih 300 izgubljenih evrov se res ne bi sekiral. Itak bi najbrž prinesel not pri zavarovanju.

 

So mi poslali odgovore o najemu. Vplačati je treba enak polog, kot pri leasingu, mesečni strošek, ki znaša nekih 20 eur manj od leasing obroka, krije samo najemnino (servisi, zavarovanje in ostalo je vse posebej). Po izteku najemnega obdobja (5 let) se najema ne da podaljšati, avta pa načeloma ne da odkupiti.

 

El Risitas, ingresado tras sufrir la amputación de una pierna - NIUS

 

Oni pa mene prepričujejo, naj najamem. Bi moral posnifat 3 kante razredčila, da bi pristal na take pogoje.

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 7 minutami:

 

So mi poslali odgovore o najemu. Vplačati je treba enak polog, kot pri leasingu, mesečni strošek, ki znaša nekih 20 eur manj od leasing obroka, krije samo najemnino (servisi, zavarovanje in ostalo je vse posebej). Po izteku najemnega obdobja (5 let) se najema ne da podaljšati, avta pa načeloma ne da odkupiti.

 

El Risitas, ingresado tras sufrir la amputación de una pierna - NIUS

 

Oni pa mene prepričujejo, naj najamem. Bi moral posnifat 3 kante razredčila, da bi pristal na take pogoje.

Torej ni operativni leasing pa ista cena kot če je avto tvoj po 5 letih? LOL

 

Pa ti leasingi imajo pogosto tudi pogoje za količino prevoženih KM na leto in kazen če si faliv estimate.

Povezava do prispevka
jlpktnst reče pred 3 minutami:

Torej ni operativni leasing pa ista cena kot če je avto tvoj po 5 letih? LOL

 

Pa ti leasingi imajo pogosto tudi pogoje za količino prevoženih KM na leto in kazen če si faliv estimate.

 

Tule sem malo kiksnil, leasing je za 7 let, najem pa za 5. Kljub temu ne vem, kdo bi tole vzel.

Povezava do prispevka

prodajalec pokasira dober bonus ce ti proda financiranje in bi ti ga rad na vsak nacin poturil, tole da ti hoce fizicni osebi poturiti najem / operativni lizing pa je ze cez mejo, jaz bi ga poslal nekam, kontaktiral kak drug salon se, kjer te ne bodo obravnali kot enega idiota

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Mrhovinar reče pred 2 urama:

@Burned Fox Škoda Rapid

 

@mr.killer Prava baterija, pravilno obrnjena.

 

Sicer sedaj uporabljam rezervni ključ, ampak zaradi menjave baterije, da ne bi več delovalo ...

Na drugem ključu, drug avto je bila baterija menjana že 3 ali 4-krat in nikoli težav.

Bojim se da je kljuc zanic. Na servisu ti bodo prodali novega, kar zna biti drago - ponavadi so cene 200 do 300 eur.

 

Zakaj pride do tega ?  Lahko se ti je poskodoval, ko je padel (npr kristal) ali pac smola.

 

 

p.s.

 

Razdri kljuc in poglej ce se je slucajno odtrgal kovinski stranski kontakt za baterijo. Vcasih so slabo nalotani ali zataknjeni na vezje pa nimajo stika.

 

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 1 uro:

Bojim se da je kljuc zanic. Na servisu ti bodo prodali novega, kar zna biti drago - ponavadi so cene 200 do 300 eur.

 

Zakaj pride do tega ?  Lahko se ti je poskodoval, ko je padel (npr kristal) ali pac smola.

 

 

p.s.

 

Razdri kljuc in poglej ce se je slucajno odtrgal kovinski stranski kontakt za baterijo. Vcasih so slabo nalotani ali zataknjeni na vezje pa nimajo stika.

 

 

Razrdl ključ in je bil feder, ki drži in ima stik na + baterije zvit. 

Dela. :)

Povezava do prispevka

Malo offtopic morda, ampak a kdo tule igra forza horizon 4 pa bi šel kdaj malo cruise-at?

Notri je bolano število avtov (700+) in nasploh je špil še najboljši približek test drive unlimited iz davnega 2007..

 

Evo, par slikic k so mi nekak dobro ratale..

Opis ni na voljo

 

tXivebp.png
 

6Xb4vfO.png

Povezava do prispevka
kajzrca reče pred 8 urami:

Malo offtopic morda, ampak a kdo tule igra forza horizon 4 pa bi šel kdaj malo cruise-at?

Notri je bolano število avtov (700+) in nasploh je špil še najboljši približek test drive unlimited iz davnega 2007..

 

Evo, par slikic k so mi nekak dobro ratale..

Opis ni na voljo

 

tXivebp.png
 

6Xb4vfO.png

Lahko ja :)

 

Ime mam g0gY87... 

 

 

Povezava do prispevka
kajzrca reče pred 10 urami:

Malo offtopic morda, ampak a kdo tule igra forza horizon 4 pa bi šel kdaj malo cruise-at?

Notri je bolano število avtov (700+) in nasploh je špil še najboljši približek test drive unlimited iz davnega 2007..

Tudi jaz lahko grem kej kruzat v Forzi.

 

Imam pa nick LepiShime

 

Vodokotlič reče pred 23 urami:

Zodd je v tem času odkar ima Yarisa večkrat drgnil avto kot jaz sebe. 

 

Zodd je od kar ima Yarisa večkrat opral ta avto kot pa jaz vse svoje avte v življenju skup :)
No razen takrat, ko sem imel Preludo :D 

uredilo bitje Lepi Šime
Povezava do prispevka

To je moj foter tak "car wash guy". Pa se je na stara leta malo umiril, včasih je bilo vsak vikend pranje...

pomoje je glih tolkrat opral moje avte on kot pa sem jih sam :D

 

Drugač pa čisto razumem fascinacijo nad tem pocket-rocket avtom. Sem imel pred leti polota '00 60KM ampak predelano podvozje in valjarje namest gum. Skoz ovinke skor nisem rabu bremzat, valda pospeška neki ni blo. Zdej pa da si predstavljam par sto konjev in proper podvozje (ne tisto za par 100€) ... uf :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...