Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Saj sezona ma dobesedno copy paste eventov iz prejšnje sezone (ok, prejšnjič si klikal na skrinje, zdaj na trap towerje), s tem da do "oh shit we fucked up" patcha so bili rewardi nikakvi. Po patchu se da vsaj zlevelat zadeve in ratajo peti celo uporabni. Nov pach jih bo še malo boostal, potem bo spet nek event in nao verjetno okoli izida LE bojo dal gauntlet. 

 

Dungeoni so še kr šit, ker v nekaterih še vedno hodiš po hodnikih brez mobov več časa ko pa pobijaš mobe.

 

Trading je bil medtem že spet disablan. Na drugi strani so GGG ta teden odkrito priznali da se s prihodom LE in njihovega trading sistema svet arpgjev spreminja in so prisiljeni spremenit način trading v PoE (instant buy s tem da mora plačat kupec še fee z goldom, ki pa ni tradable)

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka
Paljo reče Dne, 28. 1. 2024 at 5:03:

Pa Last Epoch ima 1.0 release konec februarja.

 +1 za Last Epoch, sploh že vgrajeno orodje za item filter je super. Trenutno igram kot Runemaster, svoj build, ogromno opcij za vsak class sicer, me zanima kako bo Shaman zgledal ob izidu, glede na to, da ga popravljajo. Upam, da je Spellblade naslednji.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

LE je klasičen ARPG, lahko igraš offline char ki ne more nikoli interactat z drugim folkom. Online bosta dve main opciji - permamentna, kamor bojo dani vsi chari ki so že trenutno in nova sezona ki štarta z patche 1.0 21.2 (in se vsake X mesecev prestavi v permamnentno).
Potem imaš pa še opcijo izbire guilda (merchants, circle of fortune), ki ti definira ali boš tradal s folkom ali ne. Če se odločiš za solo opcijo se ti potem s časom povečajo drop rati, ... lahko pa še vedno igraš s komer hočeš. Razlika je edino da bodo vsi dropi markani glede na guild kateremu pripadaš ko ti item dropne in čeprav ti lahko nekdo v grupi trada item, ga ne moreš equipat če nisi v pravem guildu.

 

 

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 uro:

ja, sem pol pogruntal napako pri meni. sem mel odprt en app k je full zrl proc.

 

izprobal eno urco in je spil kar okej, ni me pa potegnilo not. pa ne vem tocno zakaj. mogoce art style, mogoce te instancirane zone. vglavnem presodil sem da ne bom namenil prostega casa temu spilu.

 

 

Drgac z releasom pride boljsi lightning model pa spreminjal so rige na likih, tko da naj bi ble tud animacije/feel boljsi.

Povezava do prispevka

pa sej tko spil ni slab. malo me je jezilo, da nisem znal zracunat od kod pride spell dps ampak naceloma sem videl da mas int pa spell power pa faster cast rate kar mi je vsec. da se ne scala vse iz wpn dmga. zanimiva mi je bla tudi spell specializacija ceprav mi ni blo jasno kako dobivam tocke za spell. al ga moram full uporabljat, al pride iz exp al kako. malo me je jezilo tudi to, da ni mape in da se ti minimap generira vedno ko prides v neko zono. razumem za monster zona k so verjetno random generirane? ampak v mestu bi pa lahko mel minimap skos viden, ko sem enkrat raziskal?

 

drgac se je miljon stvari, ki jih pac nisem mogel pogruntat v eni uri in so potencialno zanimive ampak zarad necesa k ne znam opisat tocno me pac spil ni potegnil not. mogoce se mi trenutno preprosto ne da igrat spilov.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 4 urami:

pa sej tko spil ni slab. malo me je jezilo, da nisem znal zracunat od kod pride spell dps ampak naceloma sem videl da mas int pa spell power pa faster cast rate kar mi je vsec. da se ne scala vse iz wpn dmga. zanimiva mi je bla tudi spell specializacija ceprav mi ni blo jasno kako dobivam tocke za spell. al ga moram full uporabljat, al pride iz exp al kako. malo me je jezilo tudi to, da ni mape in da se ti minimap generira vedno ko prides v neko zono. razumem za monster zona k so verjetno random generirane? ampak v mestu bi pa lahko mel minimap skos viden, ko sem enkrat raziskal?

 

drgac se je miljon stvari, ki jih pac nisem mogel pogruntat v eni uri in so potencialno zanimive ampak zarad necesa k ne znam opisat tocno me pac spil ni potegnil not. mogoce se mi trenutno preprosto ne da igrat spilov.

Mislm, vse ti pise v tooltipih, ce stisnes Alt, ti se dodaten opis da in Ctrl za min/max vrednosti affixa. Pol ti pa se prav posebi pise kolk % dmga per main stat point dobis in od katerih zadev se skill scalea.

 

Koncno en ARPG, k ema res dobre tooltipe, kjer ti vse pise kar rabs vedt in pol take prbijas.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka

zdaj sem ze unistaliral ampak se ne strinjam

 

alt sem stisnil in tam ti pise da se scala z int npr 4%. ctrl se ne spomnim da bi pisalo, da bi moral stisnit tako da tega nisem videl. tako nisem vedel koliko recimo prispeva +4 spell power, ker nisem vedel kolk ma spell base dmg. pa kolko ma cast time in ce se base dmg visa z levli al kakorkoli nisem vedel.

 

ce se ti da screenshottati tooltipe s temi informacijami bi bil hvalezen.

 

drgac me je pri igrici zmotil tudi tale new age pristop kjer si ne izbiras kater skill bos vzel ampak si izberes samo class in so ti potem podarjeni iz neba ob dolocenih levlih. pa seveda imas lahko samo 5 aktivnih skillov, bognedaj da bi jih imel vec. aja pa seveda obvezno mora bit tudi "ultimate", ki ima cooldown because reasons.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...