Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

@Tiber na kateri tezavnoati si ti?

 

@shure mah splaca se, sam ze tako ke D2 time sink kaj bos pol sw D3 igral 🤣🤣 to si dober do leta 2030

 

@coupet @Zorz maa Sorc je dober, Paladin, Assasin, Necro baje.. vsak ima build na netu pogledas malo, sej niso neki zajebani buildi.. na normal sploh ni pomebna oprema, mogoce malo, ma ce das vse pike v VIT in uni en mogoce dva skilla si OP.. pa STR kolko treba za kupit opremo pri vendorjih

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 14 minutami:

@Tiber na kateri tezavnoati si ti?

 

@shure mah splaca se, sam ze tako ke D2 time sink kaj bos pol sw D3 igral 🤣🤣 to si dober do leta 2030

 

@coupet @Zorz maa Sorc je dober, Paladin, Assasin, Necro baje.. vsak ima build na netu pogledas malo, sej niso neki zajebani buildi.. na normal sploh ni pomebna oprema, mogoce malo, ma ce das vse pike v VIT in uni en mogoce dva skilla si OP.. pa STR kolko treba za kupit opremo pri vendorjih

 

Jaz sem se na normal bolj pri začetku :)

Povezava do prispevka

vesel k otrok k sta mi padla string of ears in thundergod's pasa tko en za drugim na nightmare :D

 

drgac vidim da na forumu ni vec podpisov al pa jih meni ne kaze dodajte Ragezor#2847

 

baala ne morem s skelemancerjem ubit oz se mi ne da ven hodit pa skeletorjev nabirat

zdej pa act 1 hell start. pa do 15te rune sem ze prisel. se malo pa bo enigma hehe

 

 

Povezava do prispevka
drevored reče pred 2 minutama:

a vedno dobis max al rollas 4-6?

 

jzt morm zdej spirit nardit v shieldu za necroja in mal brskam na netu je najlazji 4 socket shield monarch za 156 str??

 

pa jebem jeza na hell. kr jebena igrica

 

Na spirit v shieldu kar pozab hehe... jaz bi ga rad dal v sword pa nimam sreče z dropi... 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 24. 9. 2021 at 11:43:

Jaz swm vcerah nabijal ko budala.. zacelo sw mi je spat ob 19h in igral sem do 1.30 dokler mi ni nardilo slabo od utrujenosti, ko v starih casih

 

Pizda ta moj hamerdin, neki ne stima tip pusi prevec mane.. morem si dat not rune al neki.. zeloth je bil malo boljsi ao far se mi zdi

 

Bem bomo vidli vrhetno rabim boljsi gear je pa OP.. ceprav Sorc je bil jaci so far acr 2 v beta

 

Anyway.. svetujem da gres not blind brez buildov.. jaz swm v beti, preden sem zacel gledat builde online ful bolj uzival... in tudi jebal jeza in porabil vec casa v prazno seveda

 

Za mana probleme s strani caster likov si naredi runeword Infinity za act 2 mercenaryja

 

https://www.diablo2.io/runewords/insight-t1237.html

 

Vsak caster pride do točke kjer mane enostavno ni. Z insightm runewordom na mercu dobiš Meditation auro ki ti izjemno poveča mana regeneration.

Povezava do prispevka

Pizda vi ful obvladate vse info

 

Jaz jebem jeza v NM v act 3.. ko prebiram vase poste sem pol skippal.. aocket swm dal krneki, ta bug, ki ne vem zakaj je.. anyway..  normal je bil v izi, zdaj pa me jebejo zaprav 🤣🤣 tam v sewersih v act 3 sem kukal za vsak vogal 🤣🤣 pa imam sekar dobre resistence 50 - 70 .. pa holy shield 640 defence in 60 block pa me kar porejpajo tu pa tam. Igram pa solo, brez Merca kee mi ga takoj ubijejo 🤣 

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 3 urami:

 

Za mana probleme s strani caster likov si naredi runeword Infinity za act 2 mercenaryja

 

https://www.diablo2.io/runewords/insight-t1237.html

 

Vsak caster pride do točke kjer mane enostavno ni. Z insightm runewordom na mercu dobiš Meditation auro ki ti izjemno poveča mana regeneration.

To mano swm za zdaj nekako resu z Tir runami.. vem da ni idealno ampak jebiga, zacasno je okej.. edino ves kaj bi rabil, ce se da kako resit. Life leach? Kako za kurac dobim nazaj life brez pozionsov v tej igri??? Imaa nek life to hit ma to jw samo za mele.. kaj edino kar mi ostane je life regeneration?

 

Prevec mi delajo dmg neki ni ql

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 46 minutami:

To mano swm za zdaj nekako resu z Tir runami.. vem da ni idealno ampak jebiga, zacasno je okej.. edino ves kaj bi rabil, ce se da kako resit. Life leach? Kako za kurac dobim nazaj life brez pozionsov v tej igri??? Imaa nek life to hit ma to jw samo za mele.. kaj edino kar mi ostane je life regeneration?

 

Prevec mi delajo dmg neki ni ql

 

Lahko probaš v normal difficulty kupit act 2 mercenaryja ki ima prayer skill (v primeru da menjaš mercenaryja pazi da prej unequippaš njegov gear ker drugače izgine). To ti bo dalo auro ki te konstantno heala. Drugo od tega pa ne vem razen mogoče da več točk (lahko respecas pri akari po koncanem den of evil questu v specifičnem difficultyju) v vitality, za več lajfa. Drugače z hammerdinom daješ v str dovolj točk za str requirementse za gear, v dex toliko točk da je z holy shield block chance na 75%(če moraš v to vložit več kot ~140 dex se najbrž ne izplača). Tudi to pomaga pri manjši potrebi po lajfu. Ostalo v vitality. Mogoče tudi malo v mano če ti je zmanjkuje veliko.

 

Drugače pa na itemih gledaš, prioritete nekako:

 

+to all skills

faster cast rate

all resistances

faster hit recovery

ostalo

 

 

 

Več infota:

 

 

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
drevored reče pred 12 urami:

jaz sem dobil magefiste k sem sel skozi normal :D

drgac pa nisem mogu baala ubiti s skelemancerjem. sem pozabil dat piko v iron maiden. pa tud takrat bi kr trajalo verjetno. tko da sem sel v public game nardit. zdej mam pa act 2 nm merca z might auro in mi skos umira bedacek.

 

Trejdaš magefistke? :)

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 9 minutami:

 

Lahko probaš v normal difficulty kupit act 2 mercenaryja ki ima prayer skill (v primeru da menjaš mercenaryja pazi da prej unequippaš njegov gear ker drugače izgine). To ti bo dalo auro ki te konstantno heala. Drugo od tega pa ne vem razen mogoče da več točk (lahko respecas pri akari po koncanem den of evil questu v specifičnem difficultyju) v vitality, za več lajfa. Drugače z hammerdinom daješ v str dovolj točk za str requirementse za gear, v dex toliko točk da je z holy shield block chance na 75%(če moraš v to vložit več kot ~140 dex se najbrž ne izplača). Tudi to pomaga pri manjši potrebi po lajfu. Ostalo v vitality. Mogoče tudi malo v mano če ti je zmanjkuje veliko.

 

Drugače pa na itemih gledaš, prioritete nekako:

 

+to all skills

faster cast rate

all resistances

faster hit recovery

ostalo

 

 

 

Več infota:

 

 

Aja nisem vedu da lahko gres na normal in vzamec Merca in pol ga imas na NM.. sm mislu, da ti avtomaticno zamenja skille v NM kar je pac.. zakon

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 42 minutami:

Maš različne izbire glede na difficulty

Stari moj.. prej sem sow v normal vzel merca z defense,  sow nazaj v NM in vse porejpal BP.. pol je tip pac umrl al ne vem kr je izginil al ne vem kaj.. grem spet v normal po istega in ko presaltam v NM mi menja skill od merca iz deffence v uni freze al kva je.. pizda jaz rabim to defiance skil od merca obvezno

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ko kupiš merca je važno kater skill ima. Resurrectaš ga lahko potem na nightmare in je isti. Ne bi smelo menjat ability od merca samo ker spremeniš difficulty.  Drugače pa na merca vrži kak dober armor. Ful dober je Smoke runeword, če najdeš rune in 2s body armor.

 

https://www.diablo2.io/runewords/smoke-t1195.html

 

Drugače pa za merca iščeš iteme z resistances in čimvečji defense. Lahko tudi kak lifesteal.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 uro:

Ko kupiš merca je važno kater skill ima. Resurrectaš ga lahko potem na nightmare in je isti. Ne bi smelo menjat ability od merca samo ker spremeniš difficulty.  Drugače pa na merca vrži kak dober armor. Ful dober je Smoke runeword, če najdeš rune in 2s body armor.

 

https://www.diablo2.io/runewords/smoke-t1195.html

 

Drugače pa za merca iščeš iteme z resistances in čimvečji defense. Lahko tudi kak lifesteal.

Bom probal.. itak sem ga zamenjal in popusil vsr njegove iteme. Sem opazil, da ce kupus merca na normal, pol na NM ima drugi skill icono ampak se vedno casta uni skill iz normal 🤣 to me je zajebalo

 

Drugace hvala za tipe bom pocekiral vse

 

Se ena stvar me zanima kako dobis max socketov iz unega questa v act 5 .. ki na normal srn dal not brk scit in mi je dalo pac dva socketa in LP

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...