Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 4 urami:

Jaz sem zdaj sel v izico cez NM act3, prav boom rush skozi. 
 

Build rabis boljsi, uporabljaj respecc, ne ga sparat.

Ma build imam dober

 

Ne vem kaj bi lahko imel boljse od attributov.. 60 str, 125 dex, 160 vit.. max hammer, 5 holy shield, 10 vigor in 10 concentration cca.. defence imam 750 cca oz 1000 z merc buffom.. v act 3 ko me je jebalo pa sem imel 500 defence in nad 40 resistence

 

Sej bosse rejpam v izi, zdaj sem ACT 5, act 4 je bil easy.. ne vem tam v act 3, so me neki mobi rejpali, al nisrm imel dovolh resistence al defence, nimam pojma.. pa tam na koncu pri Mefiju uni mali štihiči, ki neki eksplidirajo al kaj so... krneki ti jemljejo HP

 

Ne vem ta hammerdin ni bad, ma je malo neroden.. mores se prav postavit pod mobom al desno od moba, kjer prilet ven hammer, pa ce je malo prostora itak gre vse v zidove ipd.. najboljse je ko je dost prostora in cel kup mobov kot v act 4

 

Edino kar me res jebe na buildu je weapon.. imam nek weapon  ki ima plus 3 za hammerje in se neki in je hudo.. sam piza mele sploh ne uporabljam nic????? Kaj je to nornalno? Meni se zdi da bi moral tudi na mele delat kaj dmg. Al pa vsaj da bi imel life on hit na weaponu in att speed da se pohelam lo ga parkrat udarim al neki, sem probal ma ne deluje dobro

 

V glavnem ta nightmare bom nekako naredil.. pol farmat do lvl 75 al kolko? za hell. Hell bom probal tudi solo ma se ne bom prevec matral ce ne bo slo bom kar MP upalu

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

poglej si video od mrllamasc. larzuk ti bo dal vedno max stevilo socketov, ki ga item lahko ma.

mislim, da je neka fora, da recimo najdes crystal sword v normalu ti da 4 sockete, ker je item level tolko mansji, da ma lahko samo 4 sockete. ce pa najdes npr v nightmare pa ti da 6 sockete.

drgac za survivability rabis: life, resistance, block in levle (da te monstri tezje hitnejo in critnejo).

 

kako dolgo pa pali nightmare levlanje pa ne vem. ce si online je se to problem k si ne mors players X nastimat tezavnost.

Povezava do prispevka

popizdevam drgac nad lobiji. kako smo lahk meli leta faking 2000 miljonkrat boljse lobije???!!

 

si lepo sle v trade lobi pa tam trejdal. ko si klikal po gameih ni trajalo 10 sec da naloada info kdo je noter v gamu. LOCATION BASED LOBIJI KJE SO JEBEMTI.

vglavnem ta novi bnet je obup. v lobiju vidis samo slikco ostalih karakterjev in ime. koji k ti to pomaga? ne ves al je slovenec al madzar. ne ves ker level je. ne vidis ker account je.  nekoc si lahk kliknil karakterja pa je pol player si lahk uredil bio in tako, da si napisal v kerem klanu si pa kolko duelov si zmagal in take pizdarije.

to je nardilo res dober community zdej je pa v pizdi

Povezava do prispevka
drevored reče pred 3 urami:

popizdevam drgac nad lobiji. kako smo lahk meli leta faking 2000 miljonkrat boljse lobije???!!

 

si lepo sle v trade lobi pa tam trejdal. ko si klikal po gameih ni trajalo 10 sec da naloada info kdo je noter v gamu. LOCATION BASED LOBIJI KJE SO JEBEMTI.

vglavnem ta novi bnet je obup. v lobiju vidis samo slikco ostalih karakterjev in ime. koji k ti to pomaga? ne ves al je slovenec al madzar. ne ves ker level je. ne vidis ker account je.  nekoc si lahk kliknil karakterja pa je pol player si lahk uredil bio in tako, da si napisal v kerem klanu si pa kolko duelov si zmagal in take pizdarije.

to je nardilo res dober community zdej je pa v pizdi

Bodi vesel da imaš vsaj to, ker na konzolah nimamo nič in 3/4 časa igraš sam tud če nočeš. 

 

Pa zvečer je tko lagiral da bi blo ne igralno na HC. Precej podn je tole zaenkrat kar se online funkcij tiče... 

 

Aja pa fucking nič mi ne dropa eni pa limajo slikice z 5 set/unique dropi na bossu 😭

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 urami:

Bom probal.. itak sem ga zamenjal in popusil vsr njegove iteme. Sem opazil, da ce kupus merca na normal, pol na NM ima drugi skill icono ampak se vedno casta uni skill iz normal 🤣 to me je zajebalo

 

Drugace hvala za tipe bom pocekiral vse

 

Se ena stvar me zanima kako dobis max socketov iz unega questa v act 5 .. ki na normal srn dal not brk scit in mi je dalo pac dva socketa in LP

Z socketi je malo komplicirano. Načeloma je odvisno od iLvla od itema. Kar pomeni da je odvisno kje je dropal.

Drugače larzuk quest svetujem da rajši počakaš preden ga uporabiš ker je kar precej vreden. Dobiš ga enkrat na vsak difficulty drugače. Veliko je vreden ker lahko precej natančno kontroliraš koliko socketov bo insertal (če veš kje je item droppal).

 

Kakorkoli že, v primeru da rabiš socket item bases, rajši farmaj cow level. To narediš tako da finiširaš game, in potem v istem difficultyju ki si ga finišal, greš v tristram, levo spodaj lootas "Wirt's body", pobereš Wirt's leg, in to kombiniraš z tome of town portal v kocki, v act 1 mestu.

 

Tam ful dropajo normal itemi, in socketed normal itemi.

 

drevored reče pred 6 urami:

popizdevam drgac nad lobiji. kako smo lahk meli leta faking 2000 miljonkrat boljse lobije???!!

 

si lepo sle v trade lobi pa tam trejdal. ko si klikal po gameih ni trajalo 10 sec da naloada info kdo je noter v gamu. LOCATION BASED LOBIJI KJE SO JEBEMTI.

vglavnem ta novi bnet je obup. v lobiju vidis samo slikco ostalih karakterjev in ime. koji k ti to pomaga? ne ves al je slovenec al madzar. ne ves ker level je. ne vidis ker account je.  nekoc si lahk kliknil karakterja pa je pol player si lahk uredil bio in tako, da si napisal v kerem klanu si pa kolko duelov si zmagal in take pizdarije.

to je nardilo res dober community zdej je pa v pizdi

https://www.diablo2.io/trade/?st=1

 

Tukaj lahko trejdaš, ni slabo

 

WinterThane reče pred 47 minutami:

Osebno sicer svetujem tole: https://www.diablo2.io/database/


Nenormalno dobra, popolnoma nova stran. Izjemno enostavno za iskanje nečesa. V search bar lahko napišete ime itema, statse ki jih iščete, karkoli res.

 

Majek reče pred 43 minutami:

Prekleta stara droga. hočem karkoli drugega igrat pa mi Diablo skoz po glavi hodi >_< Sploh pa ker mi Sol runa noče dropnit.

Za sol runo delaj countess rune na nightmare (Act 1 -> Black marsh - > forgotten tower -> tower level 5)

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 13 minutami:

Kolki level za hell priporocate???

Hell je zajeban. Tu moraš že imet konkreten build. Jaz sem hell delal že okoli l60, ampak priporočam 65-70 vsaj

 

 

  

Gatsu reče pred 19 minutami:

Sol sploh ne pobiram več... :whistle:

 

Farmam pa Lum k zmešan ker brez smoke nimam šans čez hell pridet... 

 

 

Smoke je dober ja 

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

Vidim da se eni ze klatite proti koncu nightmare in ze proti hell stopnji. Sam pocasi obujam spomine in se spet pocutim, kot da sem star 15. 

Bomo kasneje levelali skupaj ko vas dobhitim na hell:D

Drugace pa a ima kdo namen narediti platino v spilu ?   Hardcore level 99 predvsem je malo too much za mene :lol:

Povezava do prispevka

A se komu mape zjbavajo? Cim grem v novo igro se mi kr prekrivajo mape in tko moram napol na slepo tipat npr v towerju ko grem do counte...

Pomaga sicer, da grem ciz vn iz spila in zaprem b.net client, ponovno zakurblam, pol je pa o.k... 

Sicer pa tut zarad tega delam "daljse" rune.. najprej counto, pol andy, ancient tunnelse, meph, eldritch, pindl in ce so kul mobi delam se Keep in Baala (ce so zajebani mobi pac restart)

Sicer je mislm da vecja efektivnost, da bi sam eno farmov...

Trenutno sm se hybrid: frozen orb+fireball, sam bom presedljal na blizz.. ceprov je frozen orb bol fun :/ 

Pol bojo tut krave padale.. trenutno grejo krave prepocas, da bi blo vredno.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 15 minutami:

D3 je bil na kontrolerju vrhunski, uno ko da je primarno delan za konzole.

 

Si pa ne predstavljam kako power-čvokaš potione v D2 na kontrolerju, po spominu je to kr od enih essential skillov :D

 

Dpad. vse zrihta u izi. 

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

ma u pizdi je vse

pac fora je, da game studiji se niso oz nikol ne bojo najeli sposobnih programerjev za net. pomoje majo struckote za game engine, pol majo artiste. za serverside kodo pisat pa kr ene studente najamejo al pa predvidevajo, da ce je nekdo strucko za game engine da bo vedel tud ostalo nardit. sam to ne gre vec tko k je enkrat taksen scale.

 

za rollback bi pa rekel, da so nardili edino pametno potezo in nardili snapshot save, da se izognejo dupanju itemov. sam ne vem zakaj je tko tezko po sejvu se kickinit vse iz gejma.

Povezava do prispevka

Jaz sem igral več ali manj BP danes do sedaj. Ene 3x se je špil sesu na loading screenu, rollbacka pa dans začuda ni blo. 

 

Smoke mi ni ratal narest ker je countess kuzla sem pa dobil rockstopper helmo in Goldskin armor tko da sem spucal hell do act 5. Zdej pa spat. Je pa moj Summonmancer lvl 78 atm. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...