Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Sem probal hell.. naredim prvi qurst pridem v naslednjo area samo so me ubili 🤣🤣

 

Zdaj bom malo farmal cow lvl NM in Bail rune ka gre v izi.. mi rabi vec defensa in resistance.. morem dobit en dober scit da ma high block in cimvec socketov i ndefense itak in random stuff z defence.. novem igrat MP da mi ne poberejo loot 🤣

 

Se dobro da sm si vspel nardit insight pa merc mi ne umira vec ker sem ugotovil da se ga da healat 🤣🤣

 

Sicer pa delam se 2 charja zraven enega zame in za brata.. oba paladina 🤣 en je isti in mu sam gear premestim malo, drugi je Zeal, sekar dober support in tko z avrami se lepo poklapata.. tle sem komaj prisel v NM

 

 

Ne vem zdaj v hell morerem se bolj dvignit res pa tudi obivni mobi kar hitnejo jebojih morem vsaj tolko se ojqcat da countes farmam

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

A je kdo kdaj uporabljal d2jsp forum za trejdanje? Imam cham runo ki je sam skoraj sigurno ne bom nikol uporabil, definitivno pa ne kmalu, pa eth stringse  IK helmo in še kaj za kar bi se verjetno dalo kar nekaj FG dobit trenutno...

 

Sem pa začel tud fireball sorso in fak to je dobesedno cheat mode lol. Že preden sem lahk nanjo dal leaf je delala raztur, zdej pa to sploh ni več smešno... maggot lair sem spucal like 30x hitrej ko z summonmancerjem lol... :D 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
drevored reče pred 10 urami:

 

Za IST? Da.

 

Drgac mi je padla lihkar se SUR. So close...

 

GZ.. kje si dobu HR? :O

 

@Gatsu: jz sm na d2jsp... nared acc ce hocs trejdat tam pac... sicer Cham je tko... bol meh... etg stringse(of ears?) pa ik helma je worthless.. ce ti rata za par pgemov na b.netu trejdat pa si kraL.

 

Men se nabira roba za smiterja, sam zelim se par drugih stvari prej nafarmat :D Kar sm mel keyov, sem prodal.. dobr fg money trenutno se..

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

A je kdo kdaj uporabljal d2jsp forum za trejdanje? Imam cham runo ki je sam skoraj sigurno ne bom nikol uporabil, definitivno pa ne kmalu, pa eth stringse  IK helmo in še kaj za kar bi se verjetno dalo kar nekaj FG dobit trenutno...

 

Sem pa začel tud fireball sorso in fak to je dobesedno cheat mode lol. Že preden sem lahk nanjo dal leaf je delala raztur, zdej pa to sploh ni več smešno... maggot lair sem spucal like 30x hitrej ko z summonmancerjem lol... :D 

 

Remastered nisem igral, sem pa zelo veliko D2 po netu prešpilal Najdlje sem igral na Hardcore - max sem pa nagrindal javazonko na lvl 97, sem imel pa tudi vse ostale chare vsaj do lvl 85) tako da ne vem ali je isti balance kot takrat ampak je razlika v moči characterjev zelo velika - recimo za blizzard ali orb ali fire sorcerco nisi rabu neki high end gear za spodobn dmg, medtem ko kak barbar za PVE si mogel met high end opremo pa še vedno nisi nevemkaj naredu, največ od barbara je blo da je zakričal in dal grupi več HPja in reziste al kaj je že buffal. Je pa res da si z Barbom veliko težje umrl :P Summonmancer je tud kul k si vedno imel veliko zaščite okoli sebe od vseh summonov, ampak ja dmga pa ni blo toliko v primerjavi z sorco. Je bil pa v grupi še vedno dosti koristen z defuffi in tanking materijalom.

Povezava do prispevka
MesarMate reče pred 1 uro:

 

GZ.. kje si dobu HR? :O

 

 

kravce. zdej glede na to da to ni ladder in se ne mudi, bom runo kr prisparal pa upam, da mi enkrat uspe kupit enigmo

 

ist sem se odlocil da dam v ali babo. dropa mi full shakojev, tud rumenih. tko da mislim da mi manjka sam se kakih 100mfja pol bo pa dropal.

Povezava do prispevka
Nyrix reče pred 5 minutami:

 

Remastered nisem igral, sem pa zelo veliko D2 po netu prešpilal Najdlje sem igral na Hardcore - max sem pa nagrindal javazonko na lvl 97, sem imel pa tudi vse ostale chare vsaj do lvl 85) tako da ne vem ali je isti balance kot takrat ampak je razlika v moči characterjev zelo velika - recimo za blizzard ali orb ali fire sorcerco nisi rabu neki high end gear za spodobn dmg, medtem ko kak barbar za PVE si mogel met high end opremo pa še vedno nisi nevemkaj naredu, največ od barbara je blo da je zakričal in dal grupi več HPja in reziste al kaj je že buffal. Je pa res da si z Barbom veliko težje umrl :P Summonmancer je tud kul k si vedno imel veliko zaščite okoli sebe od vseh summonov, ampak ja dmga pa ni blo toliko v primerjavi z sorco. Je bil pa v grupi še vedno dosti koristen z defuffi in tanking materijalom.

 

Sej D2LOD sem jaz tud na stotine ur zagonu z igranjem HC na bnetu sam sem že vse pozabu in itak sem 3/4 časa powerlevelal do lvl 80 pol pa mfjal do bridke smrti lika :D Konzolni MP je teden dni po izidu še vedno pretty much nonexistent. Več ko trije še nikol nismo bli v grupi tko da tole je zaenkrat totalni polom kar se tiče MP izvedbe na konzolah. Zanimivo pa da v beti teh problemov baje ni bilo - jaz sem takrat samo prvi act igral kako urco solo in nimam lastnih izkušenj s tem... 

Povezava do prispevka

Kaksna je razlila med sivimi in belim itemi?

 

Dobro sivi pac imajo vec socketov ipd..

 

Bolj me zanima iz vidika delanja wordrunov in ustvarjanja socketov?

 

Worldrune in soclete lahk oziher delas na sivih, ce ze ima socket pac socketa ne ampak ja..

 

Dovim beli mi niso jasni.. zadnjic sem probal en bel sword nareeit sockete v kocki... pa ni slo.

 

Ne vem al uni weapon nima socketov al beli ne delano v cube al kaksna je razlika

 

Povezava do prispevka

Beli nimajo socketov sploh... Sivi itemi so etheral in socketani.. V bele iteme in etheral iteme lahko nardis sockete AMPAK samo ce je normalne kvalitete, torej ni superior ali cracked ali damaged...Izjema je Larzuk. On ti bo dal vedno max stevilo socketov in mu das lahko tudi superior iteme (lahko mu das tut rumene, zlate iteme in da not socket)

Cim ima item sockete, jih ne mores spreminjat/odstranit/dodat. Torej iz itema k ma 1 soc, ne mors nardit 4 soc item.

Torej ce ti ni delovalo, da bi dodal sockete, preveri, ce si uporabil pravilni recept in pravilno vrsto itema (da ni bil superior)

 

Jz mam dva dni suso... fakin NIC mi ni padl... pr kravah mogoce superior eth cv z 2 socketi  :panika: gledam Alkaizerja, model nafarma v 10 urah loot k ga jz ne vidm v celem mescu.. RNGesus HELP me!!!

uredilo bitje MesarMate
Povezava do prispevka

Glede na naravo RNGja ter absolutno izjemno širok spekter možnih dropov moraš gledat skupne drope iz cca tedna dni do 10 dni, jaz imam res močne dnevne fluktuacije, kak dan pade dober loot, Oculus, Shako, pol 2 dni suše, čeprav farmam Hell Baala, krave, Chaos, vse živo... 

 

Rune pa so sploh moja šibka točka, ker mi še niti ena god runa ni padla, ampak kot že rečeno, bomo vidli kaj se bo zgodilo do konca tedna... 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

@Gatsu Respeccaj tam okrog 40, boš videl šele kaj dela cold.

 

Močno svetujem Frozen Orb za začet (20 Frozen Orb, Mastery do ene 15 oz. da imaš 100 pierce), alternativa oz. popolarna izbira je sicer Blizzard. Pol po potrebi na koncu daj še pike v Ice blast za sinergijo. Sicer pa daj še v fire ali Chain Lighting, kar ti bolj paše. Za fire imaš Meteor ali fire orb ali fire wall, kar ti bolj paše, za lightning pa svetujem Chain L. Daš v tisti skill ki ga hočeš, piko v mastery, pol pa v sinergije.

 

Seveda ne omenjam pike kot so Frozen armor, nova, static, TP, kjer itak vsak build daje eno piko.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 minutami:

@Gatsu Respeccaj tam okrog 40, boš videl šele kaj dela cold.

 

Močno svetujem Frozen Orb za začet (20 Frozen Orb, Mastery do ene 15 oz. da imaš 100 pierce), alternativa oz. popolarna izbira je sicer Blizzard. Pol po potrebi na koncu daj še pike v Ice blast za sinergijo. Sicer pa daj še v fire ali Chain Lighting, kar ti bolj paše. Za fire imaš Meteor ali fire orb ali fire wall, kar ti bolj paše, za lightning pa svetujem Chain L. Daš v tisti skill ki ga hočeš, piko v mastery, pol pa v sinergije.

 

Seveda ne omenjam pike kot so Frozen armor, nova, static, TP, kjer itak vsak build daje eno piko.

Se prav zdej nej respecam iz fire v Cold in za hell dodam še fire? Immune  na fire in cold bo pa pač merc moral zbit do konca iz 50% ane?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Se prav zdej nej respecam iz fire v Cold in za hell dodam še fire? Immune  na fire in cold bo pa pač merc moral zbit do konca iz 50% ane?

 

Ja, do Hella nimaš nič immunega na Cold v NM, dajaj enakomerno pike v FO ter MAstery (ustavi se na 100 - koliko pik daš je odvisno od tvojega geara, cca ene 15 pik v mastery).

 

20 Orb sorca pohara NM brez težav. Blizzard ali Orb je bolj ali manj stvar okusa. Če greš v pure Cold je Blizz močnejši, vsaj za Hell, ampak te bodo imuni zajebavali.

 

Jaz sem trenutno na buildu FO in Meteor in farmam ves Hell solo z levo roko. Ko greš na Hell se fokusiraj seveda na resiste, pa na začetku te bodo cold immuni zajebavali, ker ne boš še imel močen Fire. Naslednji build, ki ga bom naredil bo Blizz ali Orb ter Chain Lightning, Meteor je zelo močen, ampak traja nekaj časa da pade od casta, sicer je Fireball čisto dovolj kot backup za čas dokler ne pride cast Meteorja do kraja.

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 30. 9. 2021 at 3:06:

leon dodal sem te (ragezor) upam da si na PC

 

also fantje, kdo bo naredil smiterja, da zacnemo farmat uberse?

 

predvidevam da tisti ki mate sorse ste ze polni keyev.

Sem na pcju, ja. Sem ti tudi jaz n bnet poslal request ali kako se že reče, medtem ko v sami igri ne najdem opcije za invite a friend.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...