Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Ful odvisno. Za 11/11 assa sem dobil gul, kar je IMO dost nora cena. Bolj realno bi bilo ~ist. Za barb torch hočem minimalno 2 ist, probal bom 3.

 

Če pa dobiš kak 18+/18+ sorc si pa itak bogat. Ber minimalno IMO.

 

Vprašanje sicer če se jih sploh splača unidentifyat.. Eni prodajajo take, isto za velike pare. Itak je ponavadi tako da se to najbolj splača v igrah. Folk obožuje gamblat :D

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Jaz bi dal ledvico za occu in shako... Men dobesedno same smeti padajo... tko da zdej raje sorso levelam.

 

@MesarMate hoj ti si imel hybridno sorso ane? Imaš Link do builda mrbit? Zdej sm lvl 38 in sem zmaksal fireball zdej pa ne vem kdaj začet dajat v cold... :) 

 

Lahko si pogledas tole mogoce:

 

 

Jz sm sicer po obcutku.. najprej Leaf RW, dajas v firebolt mal na zacetku, ko prides do fireball vse sm, eno piko pol se v firemastery (dejansko si meteorja sploh nism skillov), ko prides do frozenobra (lvl 30) pa sam se v orb+cold mastery in presedljas na shield +stapic... Ko zmaxas orb in frozen mastery (oziroma da je -100%)  gres pa se na meteor naprej... izi lvlanje in tut za lategame uporabno..  Pol pa reskillas lahko v en element al pa furas hybrid naprej

 

Povezava do prispevka
drevored reče pred 31 minutami:

moja sibka stran diabloja je, da ne znam trejdat. oz tist kar najdem mi je pol pri srcu pa nocem dat vstran k mislim, da bom naredil kak lik v prihodnosti.

 

also prvi set sem dokoncal, isenhart :D

 

image.thumb.png.153d8178e3826e09fca43572ca368f71.png

 

A bi mi dal link do te tabele za Holy Grail? Sicer ga ne mislim delat, ampak bi me firbec matral, da vidim čez čas kaj sem dobil kaj ne, ker itak ne morem vsega imet na mulah, ker kmalu prideš do limita oz. sem že tam.

 

Točno to sem iskal zadnjič, pa nisem našel nekaj, ki bi bilo tudi pregledno, da si sproti delam checklisto.

 

PS: Če kdo ne ve kaj je Holy Grail, to je self challenge, da dobiš vse unique in set iteme pa tudi rune se mi zdi. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 13 minutami:

 

A bi mi dal link do te tabele za Holy Grail? Sicer ga ne mislim delat, ampak bi me firbec matral, da vidim čez čas kaj sem dobil kaj ne, ker itak ne morem vsega imet na mulah, ker kmalu prideš do limita oz. sem že tam.

 

Točno to sem iskal zadnjič, pa nisem našel nekaj, ki bi bilo tudi pregledno, da si sproti delam checklisto.

 

PS: Če kdo ne ve kaj je Holy Grail, to je self challenge, da dobiš vse unique in set iteme pa tudi rune se mi zdi. 

 

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Sr7liMtMigd95IwWD6oa3Tky5oEjKzOKAk7pOmdmdCA/edit#gid=2009510450

 

tole si skopiras da dobis svojo verzijo

drgac jaz prodajam iteme valda. ni placa za nek srot. to mam sam tolko da vidim kako in kaj mi pada

 

edino kar mi manjka, da bi pisalo v tej tabeli kaksen base ma item. bi se hitreje naucil, kaj ne rabim vec pobirat + videl bi iteme, ki si delijo base.

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
MesarMate reče pred 1 uro:

 

Lahko si pogledas tole mogoce:

 

 

Jz sm sicer po obcutku.. najprej Leaf RW, dajas v firebolt mal na zacetku, ko prides do fireball vse sm, eno piko pol se v firemastery (dejansko si meteorja sploh nism skillov), ko prides do frozenobra (lvl 30) pa sam se v orb+cold mastery in presedljas na shield +stapic... Ko zmaxas orb in frozen mastery (oziroma da je -100%)  gres pa se na meteor naprej... izi lvlanje in tut za lategame uporabno..  Pol pa reskillas lahko v en element al pa furas hybrid naprej

 

 

Ja tegale modela sem danes odkril in ima res ful dobre guide. Sam fak kaki gear majo tile streamerji že po enmu tednu igranja... adijo pamet :D

 

Sem pa zdej mal v dilemi a nej respecam al šele zdej pr 37 lvlu začnem vlagat v cold... sam fak FORB je res pure sex za pucat stvari k ma tak širok domet... pomoje bom kar en respec riskiral.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Mah jaz ne vem kaj se cudite igra je stara 20 let al kolko.. tipi obvaladjo vse info v nulo, plus nonstop igrajo, plus jih je po 8 v partyju in speedrunajo in si sherajo loot

 

Nic jaz sem zacel act 3 na hell.. lepo pocasi bomo prilezli na farmanje hella z MF

 

Zdaj mi rabi Lum runo al pa se ena Io, da si nardim Smoke in grem full damage, za zdaj bosse radiram, mogoce bi prislo prej malo vec defense 🤣 

 

A najvecja fora je, da sem za imel Lum, ampak valda sem jo porabil krneki

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ja lahko je enim (streamerjem), k so bili nošeni po rokah v 8player partijah, so jim drugi vse na tla metal in mel vse ze drugi dan, medtem k navadni smrtniki nismo mogl prvih nekaj dni sploh igrat.... In isto bo ko bo ladder.. tko da so te zadeve brezsmiselne..

uredilo bitje MesarMate
Povezava do prispevka

ni niti nujno da jim donirajo.

 

pac fora je da d2 je izrazit positive reinforcment sistem. vec mas, hitreje dobivas zraven.

 

najvec nardi to da majo ekipce utecene in delajo uber rune za velik profit.

 

k temu dodas se dostop do communitija kateremu oglasujes svoje storitve in trejde in si tam. 

 

zato so pa nekoc bli.popularni clani, da se je folk zdruzeval in si pomagal. zdaj je ta system z novim b netom cist v pizdi. ponavad rabis nek eksteren tool aka discord.

Povezava do prispevka

Ma tipi exploitajo na vse mozne nacine dej, pac eni bolj drugi manj.. odvisno kako se znajdejo.. to je 20 let stara igra.. to je za njih kot da bi sli nazaj v prvi razred osnovne resevat kontolke.. plus ostala sponzorstva uslugice ipd ipd.. tipi 20 let igrajo diablo.. pvp lige, strimanje, nema da nema.. igro imajo exploitano v nulo

 

Evo zdaj gledam tega modela kako obvlada generacijo map npr..

 

 

Meanwhile jaz sem prilezel solo do ACT 5 in ko stopim ven iz obzidja me porejpajo.. takooo daa.. grem jaz farmat malo Countes al kaj je

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 20 minutami:

Ko bos igral na ps5 povej

 

Ma lahk oti dam kljuc of terror in essence of suffering itak ne bom rabil se dolgo.. to je vse kar imam, kar mogoce rabis.. drugo je cel kup low level run

Bitsu je več na PS5 kot na PC. Če igra imaš tam ene 90% šanso da je na PS5. 

Povezava do prispevka
Majek reče pred 33 minutami:

Bitsu je več na PS5 kot na PC. Če igra imaš tam ene 90% šanso da je na PS5. 

Mi je ze dal.. je prisu je dal in je sow 🤣

 

 

Anyway koliko ste kaj level? In koliko delate dmg z main skilom al napadom pac.

 

Jaz sem 81lvl in delam 5300 cca s hammerji

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

A je kje kdo kej zasledil da bi se devsi kej odzvali na neobstoječ MP na konzolah in kdaj mislijo to kej poštimat... 

 

Problem, ki ga vidim na konzoli je ta, da ti vidiš frende, a ne veš kaj igrajo in skozi igro ne moreš joinat.

 

Edini načun da koga joinaš, je da greš v igro, potem stisneš PS button in greš join preko PSN menuja, kar je clunky as fuck in sploh ne veš kaj boš joinal oz. kje je kdo, ali je z mainom na Hell ali s kakim altom na NM ali normal...

Povezava do prispevka

@bitsurugi lahko se preden zacnes igro, tam ko gres online in pol izberes med single in multy, se mi zdi, da so neki tabi, das na friends in invajtas in izberes tezavnost in zacnes igro istocasno

 

Ne mores pa med igro ja. Vrjetno samo preko PS gumba

 

@Gatsu ma ne vem.. jaz sem naredil Diabla na NM z enim tipom, to je edino kar me je jebalo, ki sem ze umiral in pusil gold ipd.. v glavnem meni se zdi da deluje. Ce je dobro ne vem. Malo sem mores jebat s quit game, kodler ne dobis. 

 

Tle je treba omenit dve stvari. Igranje MP z randomi, razen za carry al za XP ni lih ql ker je skupen loot. Boljse z nekom  ki mu zaupas. Bomo mogli igrat skupaj jebiga 🤣🤣

 

In drugo. Pomoje jebe level difference, ni se tolko folka visok level, da bi naslo. Poleg tega vecina itak igra na PC.. malo tezko najde, drugace je ql. Mislim ni kot na pcju in ne vem na kaj ste vi navajeni, ma se da za une xp rune. Za kaj vec pa itak rabis frende.

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...