Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Tipi se zezajo...grem en hitr run v nedeljo popoldne, ker imam ravno čas. Zaženem špil...466 in queue....:w00t::avadodo:

 

Od Blizzarda ne kupim niti ene zadeve več. Če bib ilo možno bi tudi tole vrnil. Kolikor se mi zdi dobro opravljeno delo s stani Vicarious, toliko ga serjejo na Blizzard Activision s temi serverji.

Kot da jih je strah da bo D2R povozil prihodnji D4 in načrtno delajo ne tem, da ljudje igre dejansko ne bodo igrali ali bodo nehali igrati. Zaženem igro in zdaj naj 2 uri čakam da jo bom sploh igral? Pa ja da.

 

Ah, ffs.

 

p.s.

Sem imel pa včeraj zvečer končno en malo bolj posrečen drop, sicer GUL. Se dobi kaj pametnega za sorco za to runo? Tal armorja verjetno ne ali?

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 urami:

Tal armor in amulet dandanes niso več kaj vredni. Žal. Še dober teden nazaj si dobil duplo run zanj. Za en ist si ga preplačal, ampak ok, boš že preživel, nisi ravno revež. 

 

Imam ene Trang Gloves za šenkat ali pa za kako cheap Lum/KO runo rang prispevkov za dobrodelne namene, če kdo rabi. So daleč najboljši glovsi za Necrota in tudi za druge klase, če rabiš 20 fcr.

Za rokavice ti z veseljem dam ko (bom pogledal če imam dve, dobiš obe)...sem ti tako še dolžan od zanjič.

Če le pridem gor.:unsure:

 

LP

 

p.s.

Še vedno imam tal orb (2,1,1) in IK hammer v stashu. Če bo kdo imel naj pove, bom še malo počakal...drugače ju bom šenkal na Bnetu.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Ej Bitsu mene pa zanima kako predvidevaš da se bodo gibale cene itemov in predvsem run v naslednjih mesecih. Jasno mi je, da so (še vedno) visoke cene bolj ali manj vsega mf in soso geara, ker je večina šla prvi char čarovnico. Tukaj se že vidi padec počasi, ker se je folk do sedaj že kar opremil, čeprav ravno tal armor+amu sta ful iskana in kar dobro držita ceno. Na drugi strani se mi zdi sedajle dober moment za nabavljat high-end unique ala Griffon, CoA, Death Fanthom, Shadow Dancers. Sploh dobri rolli teh itemov bojo imo šli ful gor v prihodnosti. Drgač pa tko nasploh grejo tako uniqui kot seti dol v ceni, ker tega vseeno dropa relativno veliko, z izjemo recimo teh zgoraj omenjenih.

 

Bolj zanimivo pa je z runami. Sam se bil prepričan, da sta Jah in Ber trenutno tako overpricana, da če ti to dropa sam prodaš, ker to na dolgi rok, ko bo več run v obtoku ne more biti toliko vredno. Mislim nmj, folk za Ber ponuja 17 Istov. Sam zdej pa vedno bolj razmišljam, a je možno da sedaj, ko ni dupanja in botov, teh high run enostavno ni dovolj, ker imajo tako zelo nizek drop chance? Pa recimo da upoštevam zraven še sink, ko grejo rune v runeworde... Verjetno bi lahko predvideli, da se bojo te rune začele mal stackat ko si bo folk naredu te osnovne runeworde ala Enigma, Hoto, smiter oprema itd. Ker trenutne cene Jah/Ber so res nore, moj plan je bil Enigma first, ampak tbh ne vem če bi zdajle dal nekih 40 Istov za njo. Sej ne da jih mam, ampak recimo če bi jih :)

Povezava do prispevka

HR LO in naprej bodo imo ceno še kar nekaj časa držale, sam sigurno pa ne bodo dolgo tako astronomske. Vse ostalo pa ceno zgublja na dnevni ravni. Ta vikend sem se s pomočjo par run kar konkretno opremil (Shako, Tal armor in ammy) pa še perfect HOTO mi je ratal narest ki bi ga moral takoj prodat, sam zdej vmes je cena že padla za skor 50% v 4 dneh lol... Bom pa sigurno če dobim kako HR od LO naprej takoj prodal ker jih niti ne rabim. Zvečer sem naredil par travincal runov in sem dobil IST. Hammerdin ima pa zdej z 3x set bonusom od Talrashe + shako in PTopaza v helmi/chestu + par MF SC + Gheed 350 MF tko da je ready za farmat CS+Baal+Travincal+Krave.

 

Danes si moram še en nature peace prstan nabavit da bom še Nihlataka dodal.

 

Btw a ima še kdo probleme z tem da mu po izhodu iz igre ne dela več keybind na switch orožju - teleport na uniq sekiri? To m igre res na kurac da moram vsakič nazaj nastavljat...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Vse, ampak čisto vse bo zgubilo ceno, razen super perfect unique rollov. Folk že sedaj ful prodaja, ker si hoče nabrat zalogo za Ladder.

 

Zdaj pa tako. Odvisno kje dilaš. Relativne cene bodo ostale enake. Torej ena BER runa bo pač BER runa forever in boš z njo lahko kupil (v smislu trejdal) marsikaj. Tudi zato priporočam klasično trejdanje, ker tam ne zgubiš na vrednosti, ampak če boš kupoval kaj za pravi keš ali za monopoli money (aka fg) tam bo deflacija požrla vso vrednost, ker vsak dan so novi dropi, boti so že tu, zanimanje folka vpada itn. 

Povezava do prispevka

Glede botov in dupanja se zavedam da so sigurno prisotni, se jih pa vsaj zaenkrat (bolj ali manj) uspešno onemogoča.

 

Real moneyja ne bom deval v špil, nekak sem se tudi odločil da bom igral brez d2jsp, ker potem je prelahko in imaš ful hitro vse end gearano. Js bi samo imel jah-ber ampak ne bi glih plačeval 17 istov po komadu, pa se sprašujem kdaj bo cena (v istih) teh run tulk padla da si rečem "its time" in kupim.

Povezava do prispevka

Ma jaz bi bred d2jsp počas izgubil voljo do igranja ker na konzoli brez tega itak ni trgovanja zarad kretenske implementacije MPja. Pa nasploh mi nič druzga vrednega ne pada ko rune... Moj unique/set izkupiček je trash vipermagi in occu lol. Pa par skillerjev sem dobil sam ampak itak nobenga za sorse/pcomb ki so najbolj vredni.

Povezava do prispevka

Evo test run Uberjev več kot uspešno končan! 

 

Uberji so bili dobesedno zmasakrirani, life mi ni padel pod 80% niti enkrat.

 

Zdaj garantiram 100% uspeh pri uberjih, edino če crkne štrom ali server me ven butne, to je edina ovira, če kdo hoče torch.

 

Kot že rečeno, za folk s foruma je servis Uberjev popolnoma zastonj, pač daš 3x3 ključe, nazaj dobiš unid torch. Seveda prostovoljni prispevki v obliki poceni run (Pul-Um) so dobrodošli, da vsaj malo si povrnem stroške za gear.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 42 minutami:

Ma jaz bi bred d2jsp počas izgubil voljo do igranja ker na konzoli brez tega itak ni trgovanja zarad kretenske implementacije MPja. Pa nasploh mi nič druzga vrednega ne pada ko rune... Moj unique/set izkupiček je trash vipermagi in occu lol. Pa par skillerjev sem dobil sam ampak itak nobenga za sorse/pcomb ki so najbolj vredni.

Maja kaj se sekiras, kolko kesa zmecemo v igre.. ce kej porabis tu pa tam ni btk.. res da je d2jsp pay to win in to 110% hehe..  sam glede ne naravo igre in rnf ipd.. jaz ne morem vec to igrat cele dneve in ne morem igrar mesece, da si naredim neki dobrega

 

Sobro jaz sem malo pretiraval zadnjic, sploh kee sem noob in ne vem dobro ocenit stvari ampak, ce tu pa ram porabus 10 20 dolarjev in si kupis neki da tu precej izboljsa build pri igri ki jo igras redno..

 

Sej pravim kolko kesa smo zmetali v igre ki smo jih igrali pae dni in caw ipd

 

Cudi me edino da nima Blizard neke zradne varijante za trejdanje z bani za scammerje in vse.. tam bi zasluzli 10x vec kot pri prodaji igre imo

Povezava do prispevka

@bitsurugi   Boš danes popoldne online na PS? Komaj čakam kako bom dobil trash torch... ampak bom vsaj prisiljen narest tist lik :D 

 

  

bigboss82 reče pred 2 minutama:

Maja kaj se sekiras, kolko kesa zmecemo v igre.. ce kej porabis tu pa tam ni btk.. res da je d2jsp pay to win in to 110% hehe..  sam glede ne naravo igre in rnf ipd.. jaz ne morem vec to igrat cele dneve in ne morem igrar mesece, da si naredim neki dobrega

 

Sobro jaz sem malo pretiraval zadnjic, sploh kee sem noob in ne vem dobro ocenit stvari ampak, ce tu pa ram porabus 10 20 dolarjev in si kupis neki da tu precej izboljsa build pri igri ki jo igras redno..

 

Sej pravim kolko kesa smo zmetali v igre ki smo jih igrali pae dni in caw ipd

 

Cudi me edino da nima Blizard neke zradne varijante za trejdanje z bani za scammerje in vse.. tam bi zasluzli 10x vec kot pri prodaji igre imo

 

Zakaj paytowin če sem prodal rune za fg in z njim pol kupil opremo? Pač ne moreš se menit v ingame chatu/trade kanalu ker ne obstaja in rabiš zunanji forum za te stvari. Se pa da seveda kupit FG ampak to pa nein danke.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 5 minutami:

Evo test run Uberjev več kot uspešno končan! 

 

Uberji so bili dobesedno zmasakrirani, life mi ni padel pod 80% niti enkrat.

 

Zdaj garantiram 100% uspeh pri uberjih, edino če crkne štrom ali server me ven butne, to je edina ovira, če kdo hoče torch.

 

Kot že rečeno, za folk s foruma je servis Uberjev popolnoma zastonj, pač daš 3x3 ključe, nazaj dobiš unid torch. Seveda prostovoljni prispevki v obliki poceni run (Pul-Um) so dobrodošli, da vsaj malo si povrnem stroške za gear.

 In kaj ce nocem, torch samo za XP al da vidim kako izgleda, al da probam v kolko sekundah moj smitter umre 🤣🤣 lahko pridem zraven al boljse da vas he cimmanj za vecjo uspesnost?

 

Drugace pa treba dobit Anni.. kje dropne Anni 😊

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče Pravkar:

 In kaj ce nocem torch samo za XP al da bidim kako izgleda, al da probam v kolko sekundah moj smitter umre 🤣🤣 lahko prifem zraven al boljse da vas he cimmanj za vecjo uspesnost?

 

Drugace pa treba dobit Anni.. kje dropne Anni 😊

 

Kupi 120 sojev na d2jsp :D , ali pa najdi IP in me pokliči, ker rabiš smiterja za ga ubit. Največja žalost bi bila, da dobiš igro in ga ne moreš ubit.

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 4 minutami:

Kaj Uberji so res tako zajebani, da se jih ne da z naredit z charom, ki brez problema ubije vse bosse na hell? Pojma nimam pa me zanima :D

 

Nope. Rabiš dokaj specifične builde. Recimo klasična Blizz sorca ali Hammerdin ki razbijejo Hell nimajo šanse, mogoče če boš delal pol ure enega mini bossa.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...