Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2023]


Priporočeni prispevki

Lepo tebi. Jaz sem prvič obupal pri Drunkardu v Hirati, ker se mi ni dalo vedno znova teči od "bonfirea" do spopada. Pojma nisem imel, da se mobi deagrojajo, če zgolj tečeš mimo.

Pol sem na srečo probal Bloodborne in se zaljubil v From.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 51 minutami:

Lepo tebi. Jaz sem prvič obupal pri Drunkardu v Hirati, ker se mi ni dalo vedno znova teči od "bonfirea" do spopada. Pojma nisem imel, da se mobi deagrojajo, če zgolj tečeš mimo.

Pol sem na srečo probal Bloodborne in se zaljubil v From.

Moj prvi resen, hočem nehat tole špilat, kva sploh to je moment, je bil pri biku. Tam sem mal podvomil v mojo odločitev, da igram tezke igrice.

 

Treba je dodat, takrat sem špilal še na keyboard+mouse :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Mislim govorit da je Margit bl zajeban od vseh DS1 in DS2 bossov je sorry miloreceno traparija ki je.od izkusenega from macka ala Buzzkill ne bi pricakoval pa.je vseeno ustrelil kozla.

 

Ne vem no sploh kje bi zacel, mogoce ze pri Capri v tistem pol kvadratnem hodniku s kurcevimi cucki. Mogoce ne tok tezek bos kok je zafukan vse skp skombinirat. Kje je pol sele Manus pa Kalameet pa kje je Darklurker, Fume knight, Sir Alone  itd... 

Da ne govorim o Pinwheelu :D

Povezava do prispevka

Evo, jaz iskreno povem, kateri boss mi je bil v Soulsih najtežji, in sicer

Demon's Souls 4K: Tower Knight Boss Fight #2 - YouTube

Zakaj? Zato ker je prvi boss, una špuzvasta gmota, dokaj na izi. Potem pa uletiš v predel, kjer frejmi dropajo na 15, medtem ko huge zmaj razfukava vse naokoli, jebeš se z nekimi volkovi, naenkrat je vse 10x bolj zafukano kot vse poprej, pol pa še uleti ta larger than life boss čez cel screen, for the lulz pa te še archerji šicajo z balkona. Pomoje dober test, če so te igrice zate, če bo tale model padel, bodo padli tudi ostali bossi. Saj v kanonu serije verjetno ni med težjimi, ampak ko si ga na PS3 ugledal in se z njim spopadel, pa je bil nekaj nevideno hardcore :D 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

Mislim govorit da je Margit bl zajeban od vseh DS1 in DS2 bossov je sorry miloreceno traparija ki je.od izkusenega from macka ala Buzzkill ne bi pricakoval pa.je vseeno ustrelil kozla.

 

Ne vem no sploh kje bi zacel, mogoce ze pri Capri v tistem pol kvadratnem hodniku s kurcevimi cucki. Mogoce ne tok tezek bos kok je zafukan vse skp skombinirat. Kje je pol sele Manus pa Kalameet pa kje je Darklurker, Fume knight, Sir Alone  itd... 

Da ne govorim o Pinwheelu :D

Nic to ni traparija. Enkrat je Bitsu zelo lepo razlozil, zakaj je Margit zajeban, in zakaj je sploh Elden Ring igra tezja od ostalih. Poglej malo razlicne movesete Margita, poglej koliko bolj tehnicno je dodelan, in s tem tudi sam fajt je veliko bolj tehnicen kot neki Kalameet ali darklurker ki ima 3 napada in je to to. Drugo je nefer glup fajt, kot je Capra recimo. 

 

Treba je pa tudi dodat, mi smo ze precej dobri v tem. Zato je treba mal bolj objektivno gledat.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 10 urami:

Hmm... to sem jaz tudi mel namen sprobat.

Absolutno probaj! Po vsej logiki ti bo kul. Jaz igram dex (strider), hiter combat, plezas po monsterjih, npcji carski, pawn sistem super. Probaj

 

Edino kar mi je wtf pri tej igri, dodge roll je skill, katerega moras odklenit :D do takrat se pa jebi :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

Absolutno probaj! Po vsej logiki ti bo kul. Jaz igram dex (strider), hiter combat, plezas po monsterjih, npcji carski, pawn sistem super. Probaj

 

Edino kar mi je wtf pri tej igri, dodge roll je skill, katerega moras odklenit :D do takrat se pa jebi :D

 

Pred časom mi je app javil, da je igra na razprodaji, ker sem jo enkrat dal na wishlist in sem kasneje pozabil dejansko kupit. Je še vedno?

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...