Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2023]


Priporočeni prispevki

Pri Death's Door je smešno, kok jak špil z ugankami rata šele pol ko premagaš "final" bossa in je zih še kake 2 ure igranja (vsaj zame ker sem bolj slab z ugankami pa dobr so skrite ene stvari)

 

Tunic me čaka po BG3 in ZeldaTotk, v zadnjem cajtu se je lista špilov za preigrat spet povečala :D

Povezava do prispevka

Ja dejte Tunica res sprobat, itak je indy šmindy in je verjetno skoz na kakih dealih

 

Najbolj smešna scena je, da jaz dejansko imam ta ingame tutorial, ki je ful pomemben in ki ga iščeš po kosih v špilu, tko 1 m stran od sebe, ker je prišel v fizični obliki poleg špila :D Pa res je kr beast master, skor 60 strani ima. Ampak piše že na prvi strani, da je ful boljši špil če ne gledaš te knjigice in da jo mogoče rajši samo na hitro prebrskaj, pol pa ne več gledat - in to celo piše v angleščini :D Tko da evo, pač glumim budalo in iščem v špilu skrite strani knjige, ki jo imam v RL pred nosom, lol.

 

Aja pa prebral sem, da je celoten špil naredil samo en (1) človek. Wat da fak. Kaj a to tekmuje s team cherry kjer sta dva? Kaj bo naslednje, top špil ki ga je naredil pes?

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

Aja pa prebral sem, da je celoten špil naredil samo en (1) človek. Wat da fak. Kaj a to tekmuje s team cherry kjer sta dva? Kaj bo naslednje, top špil ki ga je naredil pes?

Jop, samo 1 človek. Edino za glasbeno spremljavo je kot klasičen levnučar imel pomoč

 

Res upam, da so te genialci zelo dobri tudi pri vodenju teama, ker sem kar hyped, kaj bo recimo tip naredil za naslednjo igro, ki bo imel konkretno več budgeta in možnega fundinga ter verjetno zaposlenih. Res prekomerno nadarjen folk, fuuuul upam za razne team cherryje in tega tipa, da bi bili dobri tudi v vlogi vodenja večjega teama, ker se mi zdi, da nam bodo ti tipčki čez 8 let al neki dostavljali res mega hite v večjem budgetu 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Sem mislil da citiraš poezijo iz frizerske šole

 

Dej fuck off, skor sem se poli s kofetom :D Zdej bom pa imel v mislih prizor z mladim Gogyem, za kerga dejansko vem kako izgleda v RL, kako recitira domačo poezijo na frizerski šoli, sošolke okrog pa vse čist mokre in zaljubljene, Slattki mali, Ooo Gorane šta mi radiš, papirčki s srčki in ciframi po klopi, pa pol v petek se lizat z eno debelo v Dinozaurus baru :D

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 15 minutami:

Jop, samo 1 človek. Edino za glasbeno spremljavo je kot klasičen levnučar imel pomoč

 

Res upam, da so te genialci zelo dobri tudi pri vodenju teama, ker sem kar hyped, kaj bo recimo tip naredil za naslednjo igro, ki bo imel konkretno več budgeta in možnega fundinga ter verjetno zaposlenih. Res prekomerno nadarjen folk, fuuuul upam za razne team cherryje in tega tipa, da bi bili dobri tudi v vlogi vodenja večjega teama, ker se mi zdi, da nam bodo ti tipčki čez 8 let al neki dostavljali res mega hite v večjem budgetu 

 

Uf žal po mojih izkušnjah ni korelacije Uspešen na svojem področu = uspešen vodja. Nobene :( Razen pač to, da je uspešen folk dostikrat zelo pameten in prej zakapira tudi organizacijske in vodstvene veščine. 

 

Primer. Sem delal z B2B prodajnim svetovalcem, ki je živel za prodajanje in cheesanje folka :D Tip je dobesedno živel za to, da lahko pokliče koga po telefonu ali mu uleti na firmo prodajat karkoli. In je bil pri temu neskončno dober. Dokler je še prodajal B2C sesalce, je imel najboljše cifre v regiji, pač tip je znal prodati sesalec za dva jurja upokojencu pod mostom na minimalcu, študentki ki se kurba za najemnino ali pa visoko izobraženemu menedžerju iz microsofta. No in tip je eventuelno ratal vodja prodajnega oddelka na neki B2B firmi, ki je bila na polno v prodaji. Newsflash: model ni naredil nič. Nobene organizacije, nobene strukture, nobenega prenosa znanja, nobenih nadgradenj ekipe, nič. Katastrofa od rezultatov, kljub temu da je bil sam god tier salesman. In je razlagal, da je bil najbolj happy ever, ko so ga demotali nazaj na prodajalca in je spet lahko gnojil folku po telefonu in po pisarnah. :D

 

Offtopic info: godtier prodajalci so plačani ko bogovi drgač. Tipo iz zgodnje zgodbe je praviloma vlekel višjo plačo kot direktor podjetja, ker je tolkel take variabile. Govorimo o tudi do desetih jurčkih v najboljših mesecih, s tem da to je bilo že kr neki cajta nazaj. Je pa res, da imaš pa potem tudi nevarnost sušnih obdobij, ko useka kaka kriza in tudi ta najboljšim stisne ritnice. Ampak pod črto, dobri prodajalci ("prodajni svetovalci", kot sami rajši rečejo sebi) so res super plačan kader.

uredilo bitje Galko
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

 

Dej fuck off, skor sem se poli s kofetom :D Zdej bom pa imel v mislih prizor z mladim Gogyem, za kerga dejansko vem kako izgleda v RL, kako recitira domačo poezijo na frizerski šoli, sošolke okrog pa vse čist mokre in zaljubljene, Slattki mali, Ooo Gorane šta mi radiš, papirčki s srčki in ciframi po klopi, pa pol v petek se lizat z eno debelo v Dinozaurus baru :D

 

 

Sicer mislim, da je cikal na ta legendarni "meme"

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

No ja, dve opisovalski strani, ki jima najbolj zaupam, mortismal gaming in noisy pixel sta obe igrico razglasili za okey, nič posebnega. Pač poor man zelda. Ampak res mega poor, taka, da nima niti za sendvič s šunko.

 

 

 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 32 minutami:

No ja, dve opisovalski strani, ki jima najbolj zaupam, mortismal gaming in noisy pixel sta obe igrico razglasili za okey, nič posebnega. Pač poor man zelda. Ampak res mega poor, taka, da nima niti za sendvič s šunko.

 

Ta drugega ne poznam, poznam pa Mortismal gaming. Meni je ful povprečen opisovalec, zelo nima filinga oz ne vidi, kaj naredi špil dober ali slab. Jaz sem bil najprej ful pumped, Uuuu končno en true gamer reviewer, pol se je pa izkazal, da je točno to - gamer, ampak brez bilokakega lucidnega filinga za špile.

 

Recimo tipo BG 1 očita, da ima preveč seljacki setting in da je preveč to the grounds in da je premalo epic, pa glih to je glavni pull špila. Potem ful hvali Beamdogove fake DLCje, kok mu je všeč content, ki pa so v resnisi kao res legit trash. Al pa ko je ves hyped nad Pathfinderjev kok mu ima noro zgodbo in like, pol greš pa igrat zadevo je res uno najbolj srednješolski stereotipični power fantasy. Meni je tip slab opisovalec, kljub gamerskem pedigreju.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

Ta drugega ne poznam, poznam pa Mortismal gaming. Meni je ful povprečen opisovalec, zelo nima filinga oz ne vidi, kaj naredi špil dober ali slab. Jaz sem bil najprej ful pumped, Uuuu končno en true gamer reviewer, pol se je pa izkazal, da je točno to - gamer, ampak brez bilokakega lucidnega filinga za špile.

 

 

In v čem so ta indy jajca boljša od Zelde: Link's Awakening - recimo da generacijskega tekmeca? Moje mnenje je, da je Zelda v vseh pogledih 10x boljša, bolj kvalitetno narejena, bolj epska in 1000x bolj AAA feeling of Tunica.

 

Ampak zelde se na tem forumu sploh povohalo ni, igrala sta jo morda dva človeka, praktično ni nikjer omenjena, po drugi strani pa se na veliko hypa random indy jajčka kot "mojstrovino". Kot da bi zdaj cel forum hypal Lords of the Fallen kot najboljši hack & slash frp pod soncem, a obenem nihče ne bi igral nič of Froma.

 

Pač mn3njalnik in a nutshell. Igra se par AAA naslovov in neka random indy jajca, spusti pa 90% top iger, ki jih nihče ne povoha ali še huje sploh ne pozna.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

Ta drugega ne poznam, poznam pa Mortismal gaming. Meni je ful povprečen opisovalec, zelo nima filinga oz ne vidi, kaj naredi špil dober ali slab. Jaz sem bil najprej ful pumped, Uuuu končno en true gamer reviewer, pol se je pa izkazal, da je točno to - gamer, ampak brez bilokakega lucidnega filinga za špile.

 

Recimo tipo BG 1 očita, da ima preveč seljacki setting in da je preveč to the grounds in da je premalo epic, pa glih to je glavni pull špila. Potem ful hvali Beamdogove fake DLCje, kok mu je všeč content, ki pa so v resnisi kao res legit trash. Al pa ko je ves hyped nad Pathfinderjev kok mu ima noro zgodbo in like, pol greš pa igrat zadevo je res uno najbolj srednješolski stereotipični power fantasy. Meni je tip slab opisovalec, kljub gamerskem pedigreju.

Haha, isto :D

Sem gledu bg1 review pa sem bil pr tem komentarju kr malo wtf, ne rabiš povsod u startu reševat cele galaksije 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 3 urami:

Sicer mislim, da je cikal na ta legendarni "meme"

 

meni je ful bed gledat ta video do konca, ker je prfoksa slovenščine, ki so jo posredno obrukali (tud part time pevka in kantavtorica) pol umrla za hudo boleznijo stara mal čez 40... :no: 

  • Solzice 2
Povezava do prispevka

Zdaj sem usposobil Skyrim, tale špil pa ni želel, da ga končam pa da ne vem kaj. Nazadnje mi je 5 let nazaj crknil komp. Pa sem kupil tist HDD zunanji reader prklopil na laptop pa iz starega diska pobral save game (takrat sem sicer igral piratsko, nekaj časa nazaj sm pa na razprodaji kupil orginal na steamu) in po 5 letih igram od tam kjer sem ostal predn komp šu kaput. V glavnem spomnil se praktično nisem nič kje sem ostal, sem se pa spomnil kako te ta špil zasvoji :lol: Čeprav špil uzun kok že 15 let ma tok bugov, da te srat prime. Un zmaj, ki ga trapneš v whiterunu je kar plesal na mestu, tista past pa kar izginila in vmes k jz z njim govorim, model breakdancea kot na speedu zadet. :D Pol kerih questov ne morš končat, ker je nek bug kokr recimo Sereno spravt domov, pol smešno je k recimo quest k iščeš morilca, trupla pa tko 20 metrov stran od lokacije kjer ti NPCji govorijo, da je itd itd. Sam kaj nej, questi te kar zalepijo za ekran. Volkodlan in vampir nočm postat, to bom po main storyju, oboje pomoje ne morš postat, pa Dark brotherhood mi ma tko kokr v Oblivionu kar hude quest, pol k dejansko dobiš taprave queste, ne une assassin bedarije random NPCjev... Sam lvla se pa počas kot ne vem kaj komi sm lvl32 od bojda 81 možnih...

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

 

In v čem so ta indy jajca boljša od Zelde: Link's Awakening - recimo da generacijskega tekmeca? Moje mnenje je, da je Zelda v vseh pogledih 10x boljša, bolj kvalitetno narejena, bolj epska in 1000x bolj AAA feeling of Tunica.

 

Ampak zelde se na tem forumu sploh povohalo ni, igrala sta jo morda dva človeka, praktično ni nikjer omenjena, po drugi strani pa se na veliko hypa random indy jajčka kot "mojstrovino". Kot da bi zdaj cel forum hypal Lords of the Fallen kot najboljši hack & slash frp pod soncem, a obenem nihče ne bi igral nič of Froma.

 

Pač mn3njalnik in a nutshell. Igra se par AAA naslovov in neka random indy jajca, spusti pa 90% top iger, ki jih nihče ne povoha ali še huje sploh ne pozna.

 

V redu je buddy, doma imaš igrico Zelda: Links Awakening, sej je jasno od prvega stavka dalje, kako in kam bo šla tale debata :D:D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

In v čem so ta indy jajca boljša od Zelde: Link's Awakening - recimo da generacijskega tekmeca? Moje mnenje je, da je Zelda v vseh pogledih 10x boljša, bolj kvalitetno narejena, bolj epska in 1000x bolj AAA feeling of Tunica.

 

Ampak zelde se na tem forumu sploh povohalo ni, igrala sta jo morda dva človeka, praktično ni nikjer omenjena, po drugi strani pa se na veliko hypa random indy jajčka kot "mojstrovino". Kot da bi zdaj cel forum hypal Lords of the Fallen kot najboljši hack & slash frp pod soncem, a obenem nihče ne bi igral nič of Froma.

 

Pač mn3njalnik in a nutshell. Igra se par AAA naslovov in neka random indy jajca, spusti pa 90% top iger, ki jih nihče ne povoha ali še huje sploh ne pozna.

Zakaj čutiš potrebo po konstantnem laganju? Delovna deformacija?

Povezava do prispevka

Naredil ene 5 poglavij v Alan Wake 2, odlično za zdej. Tista THE stopnja kero so hypali je zelo zelo vredu, ain’t no Ashtray Maze, je pa v top 5 najboljih zon v igrah iz vidika odfukanije in multimedijske prezentacije. Če ne boste igrali AW2, si poglejte level na Youtubu, kul je. Ime levela je We Sing. Škoda le, da ne morem igrat preveč Waka naenkrat, preveč mindfucky in grozljivo.

 

Me je pa vmes zamikalo igrati Control, in goddamn kolk je ta igra desetka. Nisem mogel nehat. Ne vem kdaj sem nazadnje v non-FROM igri bral random tekste v igri s takim interestom.

 

 

PS. Tunic je en boljših indie izdelkov zadnjih let, noro kreativna igra in ideja s manualom je 10/10. Ne vem kaj pa ima 30 let stari Awakening s tem. 

uredilo bitje Buzzkill
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Feget reče pred 14 urami:

In v čem so ta indy jajca boljša od Zelde: Link's Awakening - recimo da generacijskega tekmeca? Moje mnenje je, da je Zelda v vseh pogledih 10x boljša, bolj kvalitetno narejena, bolj epska in 1000x bolj AAA feeling of Tunica.

 

Ampak zelde se na tem forumu sploh povohalo ni, igrala sta jo morda dva človeka, praktično ni nikjer omenjena, po drugi strani pa se na veliko hypa random indy jajčka kot "mojstrovino". Kot da bi zdaj cel forum hypal Lords of the Fallen kot najboljši hack & slash frp pod soncem, a obenem nihče ne bi igral nič of Froma.

 

Pač mn3njalnik in a nutshell. Igra se par AAA naslovov in neka random indy jajca, spusti pa 90% top iger, ki jih nihče ne povoha ali še huje sploh ne pozna.

Ti bom jaz iskreno odgovoril, da je meni Tunic boljši. Sem pa igral oboje, in ne samo to, Link's Awakening sem igral tudi na kolor gemboju njega dni, tako da imam res pristno izkušnjo, ne tole fake toy-like diaramo, ki se je gre remake. Link's Awakening je dobra igra, ampak v primerjavi z drugimi Zeldami nima nobene posebne vrednosti, meni je recimo slabša od A Link to the Past. Dočim Tunic pa s tem manualom dejansko skuša pričarati nekaj carskega in je mehanika, ki je res vredna vsake hvale. Ti povem s svoje perspektive, da mi je bil ta manual res brutalen nostalgia blast, ker dejansko kot mulc nisem znal niti besede angleško (v naših krajih smo znali kake nemške lajne, to je pa to), niti ne znajo moji starši, tako da so igrice bile zame res popolnoma blank stvar, spomnim se, da sem se moral, kaj pomeni "save" in "load" game naučit na hard način, tako da sem si parkrat presnel položaj v Duke Nukem 3D. In spomnim se, kako mi je bil najjači filing, da sem zraven igrice dobil te jebena navodilca, ki sem jih pol listal cele dneve in preučeval, gledal slikice in se čudil nad vsem, kar me še čaka v igri in je manual že razkrival. Ta navodilca so bila res zlato, dejansko del experienca nakupa in igranja igre. In točno to čudenje Tunic replicira v nulo, prav šokantno, kako jim je to uspelo. Un filing, ko se čudiš nad čudno-lepimi sličicami in vsemi ugankami, ki jih te sličice skrivajo za sabo, medtem ko ne razumeš ene besede teksta. Res vrhunska mehanika in ideja, ki pomoje na tak presunljiv način dolgo ne bo več replicirana (če sploh kdaj), ker zdaj je Tunic to naredil - in to naredil zelo kvalitetno, tako da druga taka igra bo že copycat. Uglavnem, povedano na kratko, Link's Awakening rimejk se lahko s svojim 1000x bolj AAA feelingom of Tunke odstrani z moje konzole, Tunic pa dobi večen respect. 

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Zadnje čase itak nažigam samo Apex, ker se mi več kot po pol ure ne da zares igračkat, razen Frostpunk, ki ga vsake toliko spet zaženem. 

 

Sem pa včeraj prvič testno prižgal Scorn, prvih 15 min zelo za. Nimam pojma, kaj se dogaja, ampak setting mi je carski, uganke se mi zdijo ravno kulske težavnosti ... Bomo danes nadaljeval. :)  

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...