Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2023]


Priporočeni prispevki

Menethil reče pred 12 urami:

Ne. Nazadnje k sm kakšen tak špil igral je bil Ninja Gaiden Black na xboxu. A ok štekam from softwere je razvijalc. Ma ja čist sm izven vsega bil leta...

Ja sprobi ane, je verjetno nek razlog, zakaj je cel forum tak mega fan Souls igric :)

 

Če boš imel kakšne težave, ti komot tudi tukaj pomagamo 

 

Bloodborne je bolj horror based, Cthulhu in te zadeve

 

Demon's Souls in Dark Souls trilogija sta bolj srednji vek dark fantasy, torej gradovi, votline in rovi pod gradovi plus fantasy stavbe

 

Sekiro so azijska tematika, ninje in to, seveda pomešano z njihovo folkloro

 

To so zdaj precej drugačne igre od Ninja Gaiden, žanr se je precej razvil. Predvsem je combat dosti bolj počasen, imaš R1 za lažji in R2 za težji napad, dosti je rollanja in turtlanja za ščitom. Dosti bolj spominja na neko realno mečevanje. Mislim, da so izjemne igre, vsekakor med serijami/igrami, ki so najbolj zaznamovali prejšnjo generacijo iger, tako da če ne boš igral, boš spustil res konkreten kos gaming zgodovine 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Se ne strinjam, argumentiram, ko si pol skuham kafe :D 

Zdi se mi najbolj preprost za dojet. Sej basically razen Dark Souls 3 je vsak od teh souls špilov dost samosvoja zadeva, tako jaz raje v temu primeru predlagam nekaj kar je povleklo not tudi ne FromSoft fane kakor klasiki kot sta Dark Souls 1 ali Bloodborne.

Povezava do prispevka

Treba bo počasi malo pripravit like za Shadow of the Erdtree playthroughje. Par mescev nazaj sem naredil melee sorca k čaka pri level 150, sam zdej se sprašujem, če bi raje šel v dodatek s čim manj močnim. 

 

Blo bi kul, če bi vsaj rekli kolk približno visok level bo potreben, nočem bit premočan, nočem pa morat levelat na novo. Med prazniki bom zlevelal enga faith/sorc modelčka s tistim ASOIAF mečem in Moonveilom, da spokam čez content, pa ne bom trošil soulsov za nucat, da bom lahko pol po želji levelal ko zvemo kolk scaled je content.

 

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...