Skoči na vsebino

P: Pixel 6 Pro, 128GB, Stormy Gray


MorskaGlista

Priporočeni prispevki

Prodam Pixel 6 Pro Stormy Gray v konfiguraciji 12/128 kupljen septembra 2022.

 

Naprava je kot nova, vedno v ovitku. V garanciji je bil na Googlu menjan zaslon, ker je original crknil takoj v prvem mesecu (so bile serijske napake na zaslonih).

 

Zraven 3 Spigen ovitke in original Google charger.

 

Pošljem po pošti ali pa osebni prevzem na Obali.

 

Cena: 345€

 

Edit: dodajam slike in malenkost nižam ceno. Ta črta, ki se jo vidi na ugasnjen zaslonu na predzadnji sliki, je od "hydrogel" screen protectorja, ki je nameščen čez zaslon.

IMG_20231113_112817.jpg

IMG_20231113_112911.jpg

IMG_20231113_112942.jpg

IMG_20231113_113020.jpg

IMG_20231113_113106.jpg

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
MorskaGlista reče pred 17 minutami:

Ok jaz zdaj ne štekam, je ta telefon res tako nezaželjen ali kaj, ker za ta denar se mi zdi kar v redu zadeva. Če bi vedel, da niti za toliko ne bo zanimanja, bi ga pa zadržal zase, ampak zdaj sem tako ali tako že drugega kupil.

 

Pa ga še kje drugje prodajaš ali samo tukaj?

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

po mojem tule pali samo še res smešno nizka cena...iz osebnih izkušenj ta trenutek - nekdo je za moj stari komp tule naračunal, da bi bil vreden 200-250, jaz ga pa za 150 ne morem prodat :D

no, morda bo šel za 100€, se mi nekdo javlja...

 

Če se ga res želiš znebit, poskusi z res nizko ceno, cca. 200-250€, pa glej, če kdo trzne...če ne, potem po tej robi sploh ni povpraševanja

Povezava do prispevka

Ma škoda mi je, ker je dober telefon in dejansko je 300€ dobra cena, samo se mi res ne da ukvarjati s čudnim folkom na nekih random oglasnikih.

 

Sej, če bi vedel, da bo tako, bi ga imel še naprej. Sem pričakoval, da bo šel takoj, glede na to, da je nekaj časa nazaj nekdo tu prodal Pixel 6a za 280€ v res kratkem času.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...