Skoči na vsebino

Blue Eye Samurai


Vučko3

Priporočeni prispevki

Pogledal prvo epizodo. Zaenkrat mi je top. Slab 10/10.

Če moram biti pikolovski, me je malenkost zmotila preveč plesna koreografija bojevanja v dojo templju. Bolj všeč bi mi bil malo bolj surov spopad.

Sicer je bilo polno klišejev, sam me sploh ne motijo, ravno obratno, ful kul nostalgia vibes.

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

@Paljo: zakaj? Na solidnem TV je čisto OK slika. Saj ne rečem, določene kultne zadeve rad gledam v višjih resolucijah, ampak za kakšne serije in podobno pa res ni panike če je 720p. Včasih na 2 metra niti ne opazim razlike, ker mi je vsebina pač pomembnejša od pikslov. Ker smo 2023 še ne pomeni, da je treba nujno 4K furat. Ali?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ni slabo 8/10

 

Glavni lik mi je tudi precej vsec

Pa tut tehnika in art

 

Edino ni mi cisto jasno, par malenkosti je malo glupih imo... sploh pa glavni motiv zakaj se hoce tako tezko mascevati unim belcem? Za to kar so naredili mami? Pol pa sama se huje wtf

 

Malo se mi zdi samo sebi namen ta pohod mascevanja. Na zacetku deluje fejst ma pol kot sem reku samo sebi namen.

 

Nisem pa se pogledal do konca

 

Aja pa tudi kako se je kar sama naucila bojevar kot najjaci samuraj, ocitno je natural.. mislim..  dosti stvari je not tko pac, samo po sebi samk da je ql scena

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Edino ni mi cisto jasno, par malenkosti je malo glupih imo... sploh pa glavni motiv zakaj se hoce tako tezko mascevati unim belcem? Za to kar so naredili mami? Pol pa sama se huje wtf

 

Malo se mi zdi samo sebi namen ta pohod mascevanja. Na zacetku deluje fejst ma pol kot sem reku samo sebi namen.

 

Nisem pa se pogledal do konca

 

Aja pa tudi kako se je kar sama naucila bojevar kot najjaci samuraj, ocitno je natural.. mislim..  dosti stvari je not tko pac, samo po sebi samk da je ql scena

 

 

Pač cel lajf preživet v skrivanju, cel lajf občutek manjvrednosti, itd.. čast in maščevanje sta sicer pogosta tematika tistega časa Japonske, najbrž je nam "pragmatičnim zahodnjakom" to težje razumljivo. 
Meni se zdi cela serija precej dobro naštudirana (zgodovinsko, običaji, miselnost, itd), pa tudi vsebinsko je dobro razloženo. Težko bi rekel, da je karkoli samo sebi v namen. Mogoče edino zapretiravani "100 vs 1" fajti. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...