Skoči na vsebino

Blue Eye Samurai


Vučko3

Priporočeni prispevki

Ne vem mene moti, ce vojska ukoraka v glavno mesto brez problema, da ne govorimo kako jo opazijo.. pa kako se skrivajo v neki sobi in ubezijo skozi skrivni prodor komaj ko uni ze uletijo in naredijo sceno bv... pa uni mafjozi ki pozigajo hise.. namesto da pozge bordel v keterem se skrivajo, poslje not mobe da jih pobijejo ipd... tega je ful

 

Pac dolocene stvari so res na nivoju najstniske risanke, ceprav pise adult anime.. ampak ok.. overall zelo ql.. sam ta writting morejo malo izboljsat imo

Povezava do prispevka

Ni blo obzidja okoli Edo Kyota, samo okoli palače je moat + obzidje. Plus itak so bli "zavezniki" in niso pričakovali, da bo prišlo do kateregakoli spopada, sploh pa niso vedli kaj znajo puške nardit

 

Samo še bolj potrjuje zakaj so Japonci imeli xenofobne prijeme ta cajt

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 15 urami:

Ne vem mene moti, ce vojska ukoraka v glavno mesto brez problema, da ne govorimo kako jo opazijo.. pa kako se skrivajo v neki sobi in ubezijo skozi skrivni prodor komaj ko uni ze uletijo in naredijo sceno bv... pa uni mafjozi ki pozigajo hise.. namesto da pozge bordel v keterem se skrivajo, poslje not mobe da jih pobijejo ipd... tega je ful

 

Pac dolocene stvari so res na nivoju najstniske risanke, ceprav pise adult anime.. ampak ok.. overall zelo ql.. sam ta writting morejo malo izboljsat imo

Tipo reče "Kill everyone, then burn it down". Si predstavljam, da je nekdo naredu domačo nalogo in je bil tak scenosled realen zarad časti al kaj jaz vem. 

Povezava do prispevka

Ja ma zakaj se it not pobijat in izgubljat ljudi, ce lahko pozges in pocakas da pritecejo ven al enostavno zgorijo, to je neumno

 

In uno, ko ne opazi cele vojske in pol mu uni pove, in uni pove strazu na stolpu naj pogleda in tip uporabi dalnogled, mislim dd zato je tam in jih kao opazi pred vrati.. krneki no

 

Poltipi uletijo do shoguna brez nikakrsnega upora kot da so puskw cudezno orozje in ni obzidja

 

In ko so  ze pri shogunu jih uni cakajo tam ko eni debili, da ubijejo shoguna in uleti una save the day in pol komaj se uni spomne "ej ce je secret pot ven zbezite, mi jij bomo zadrzali" in tipi grejo, kot da nebi mogli prej wtf

 

To je pac zame bad writting in samo sebi umevno zato da una uleti save the day pac lol

 

Ma cel kip je teh stvari no.. na nivoju unih risanl lo sem jij gledal na tv kot najstnik

 

Anyway.. zdaj ko pomislim ita dub je precej dober.. sem probal angleskega in sw mi smilite da ste mogli to poslusat hehe

Povezava do prispevka

avtomatsko mi je zlovdal angleško in sem to gledal, ker mi je lažje vse skupaj preko plexa. pa mam še vedno netflix račun s sestro. mi je pa vseeno boljše gledat original, ker je to najbolj namenoma narejena različica. 

 

je fina serija, je pa plot zadnjih par epizod weak. glede njene moči je implied, da se je mizu učila od vseh, ki so prišli po meč k mojstru, explicitno je pokazalo pač le enega. 

 

vse skupaj bi imelo dosti večjo moč, če bi enostavno zaključili serijo. ne vem kaj je treba tok nadaljevanja štancat. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
dilar reče pred 1 uro:

 

Sej je tudi japonski dub? Eni pravjo, da jim je boljš gledat v japonščini, kljub temu da je original angleški

Na Netflixu ne najdem v japonščini :cry:

Animacija je pa faaaaaaaaaaaak dobra. Nek mix starega in novega disnija

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 12. 11. 2023 at 13:35:

In uno, ko ne opazi cele vojske in pol mu uni pove, in uni pove strazu na stolpu naj pogleda in tip uporabi dalnogled, mislim dd zato je tam in jih kao opazi pred vrati.. krneki no

 

In ko so  ze pri shogunu jih uni cakajo tam ko eni debili, da ubijejo shoguna in uleti una save the day in pol komaj se uni spomne "ej ce je secret pot ven zbezite, mi jij bomo zadrzali" in tipi grejo, kot da nebi mogli prej wtf

To dvoje je blo še kar slabo ja.  :D  

Povezava do prispevka
Istvan reče pred 16 urami:

Zakaj japonski dub, če je originalno posneto z angleškim? 

 

 

Ne vem, sem poslušal angleškega in mi ni bil baš neki. +na splošno kar berem, folk dissa english voice actorje. Sem potem uspel preko Netflixa dobit japonski dub. Men japonski izpade kul. Ampak vsakemu svoje :)

Povezava do prispevka
gerozaver reče Dne, 22. 11. 2023 at 10:36:

Kako si dobil jap dub?

 

Men ga dobi na Netflixu, sem pa, ko sem rihtal profil na začetku izbral, da me zanimajo dubi pa audii tud od azijskih jezikov. NImam pojma, če je to res vplivalo na možnost izbire.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Prve 4 epizode hude res prv presenecen sm bil.

5. Na svoj nacin zanimiva.

 

Pri 6. Epizodi se vse zlomi kr neki od muske k ne pase do kr enih fight in story for.

7 in 8 pac zakljucita na nek mlacn nacin.

 

6/10 lahk bi bila pa 9/10 glede na prvih 5 delov recimo. Prv od hypa do razocaranja

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...