Skoči na vsebino

PlayStation 5 Showcase - 16.9.2020 22:00


Slinch

Cena? (ankica se zaklene ob štartu streama)  

57 glasov

  1. 1. Disc

  2. 2. Digital


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Evo sendvič pripravljen. Naredil sem ga s cele 300g chiabatte in vanj zmetal svega in svašta sestavin. Če bo predstavitev za kurac bom od Sony-a zahteval povrnitev vseh stroškov. Upam samo, da ne zaspim prej. Potem pa se že vidim kako na kavču v boksarcah mažem sendvič z drugo roko pa se čoham po jajcih, ki mi visijo ob ohlapni hlačnici...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

P.S.: A ve kdo zakaj za vraga ženske sovražijo ko se moški na kavču čoha po jajcih al prestavlja luleka? Je to prirojeno, privzgojeno, ali so enostavno fauš, ker nimajo tega za igrat se?


S tem sicer nimam veliko izkušenj, ker se nikoli nisem kaj dosti čohal / prestavljal lula. Tudi če je kdaj zgodilo in da je ženska opazila, pa nikoli sploh noben ni pomislil, da bi komentiral (pač zasrbelo me je, tako kot se človek popraska po drugih delih telesa).
Ajde, mogoče enkrat-dvakrat-trikrat v celem lajfu, ko sem bil bolj potreben in sem se zanalašč malo božal, pa je opazla in rekla, če se "dama dol" al nekaj v tem smislu. Samo to je po moje nekaj drugega, kar misliš ti. :) 
Ja, definitivno še enkrat v spomin vsem bivšim: 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ja to je čist drugo. Meni je dolgcajt samo ležat na kavču in postane podzavestno, da roka gre dol. Brez pomislekov na sex. Tudi kolegu baba teži za to, ampak on je še manj sramežljiv. On roko uvali pod hlače tudi, ko ma obiske... pol pa baba čiv čiv čiv...

 

Evo Al Bundy mi je padel na misel. Ampak on tam kao kulturno...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pa zakaj bi se praskal po jajcih? Podzavestno? Ajde, ne rečem, če te res zasrbi, pač normalno, da se počohaš. Jaz sploh nisem sramežljiv, da ne bo pomote, lahko bi tudi nag skakal po bajti pred vsemi obiski, boli me... Ampak to glede jajc in podzavestnega praskanja mi pa res ni najbolj jasno. :) 
edit: ups, nismo v Gostilni. 
edit2: eh, Al Bundy je legenda. Tak kot Ron Jeremy. Samo to ne moreš v RL primerjat :)

f*** kako se mi ne da čakat do 22. na to predstavitev. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Nismo v gostilni res je, pa saj debata do 22h bo itak tu mrtva ali pa mimo topica :) Jah glej, če ne razumeš in nisi tega nikoli počel potem ti ne znam razložiti. Je nekaj na tem... kot sem omenil poglej Al Bundy-a, ki je vedno tiščal roko za hlače na kavču. Torej že ni redkost, če se je tudi serija s tega norca delala. Al pa kot bi me vprašal zakaj si pes jajca liže... Jaz bi si jih tudi na kavču pred TV, samo fizično žal ne gre.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

O moj bog. Saj vem, da se šališ. Samo da bi si res želel jajca lizat? Svoja? Zakaj? Utemelji :) Pes si jih pač poliže zaradi higiene, po moje. Al pa ko se kaj goni itd. 

Btw, jaz svojih jajc nikoli nisem pustil niti nobeni ženski, da se jih sploh dotika. Kaj šele, da bi mi jih lizala ali karkoli drugega delala z njimi. Mogoče si me zdaj našel, ampak jajca so res moja šibka točka. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Kaj boste nosili danes med prenosom? Kaj svečanega ali pač čist casual, kratke hlače, trenirka itd?


Jaz sem trenutno v neki umazani trenirki (sicer je taka fina, mehka), ampak razmišljam da bi se dal kar v gate ali gledal celo kar brez vsega. Itak bom vsake tolko šel na cigaret na teraso in mi bo jajca malo prepihalo s svežim zrakom.
Da se ne bom rabil praskati na kavčku, tako kot Tomazek :) 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 40 minutami:

Sranje... si moral to zdaj napisat? Že od kar sem ga naredil razmišljam, če bi mogoče pol zdaj, pol pa potem...

 

P.S.: A ve kdo zakaj za vraga ženske sovražijo ko se moški na kavču čoha po jajcih al prestavlja luleka? Je to prirojeno, privzgojeno, ali so enostavno fauš, ker nimajo tega za igrat se?

Ženske so načeloma bolj fine in lepše vzgojene od moških.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Jaz sem trenutno v neki umazani trenirki (sicer je taka fina, mehka), ampak razmišljam da bi se dal kar v gate ali gledal celo kar brez vsega. Itak bom vsake tolko šel na cigaret na teraso in mi bo jajca malo prepihalo s svežim zrakom.
Da se ne bom rabil praskati na kavčku, tako kot Tomazek :) 

Edino pravilno!

 

Joj kak počasi gre ta čas. Ne vem, če nem prej sendviča maznil. Potem pa bom itak zaspal pred šovom.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

pa gleda sploh kdo na yatube? mislim... 19k lajkov že zdaj, chat dobesedno na spidu, 30k čakajočih ... uf.

Evo ti malo branja, da čas prej mine...

 

https://medium.com/sex-and-satire/why-do-men-play-with-their-balls-42871c348ac4

 

https://www.womenshealthmag.com/relationships/a19923835/why-men-touch-their-junk-so-much/

 

https://www.womenshealthsa.co.za/sex-love/groping-balls-reason/

Povezava do prispevka

@tomazek
Mmm. sendvič bi sedel. Kaj si dal vse not? Meni bi pasal en z dobrim kruhom (da je mehek, ampak hrustljava skorja, pa dosti solate, mičkeno paradajza, kapre, dober sir, mogoče celo malo kumaric zelo na tanko narezanih in pa obvezno veliko pršuta). 
Po drugi strani pa si bom verjetno naredil toast (ali dva, tri) z vloženo hruško, slanino in konkretno porcijo sira. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Napaka prijatelj. Delajo se samo bolj fine in ne povejo vsega tak javno, niti ne pokažejo kot moški. Ko so same pa so največje lisice.

Če nisi v družbi pol nekako nima smisla biti fin in uglajen. Bonton je namenjen interakciji s folkom, ne da sam sebi igraš nek protokol.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...