Skoči na vsebino

PlayStation 5 Showcase - 16.9.2020 22:00


Slinch

Cena? (ankica se zaklene ob štartu streama)  

57 glasov

  1. 1. Disc

  2. 2. Digital


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 3 minutami:

A bi blo še komu razen meni smešno, če bi po vsej tej bori za day 1 konzolo, Sony zopet ven fuknil eno skropucalo (glasni ventilatorji itd..) :D?.

 

 

Jaz bom tko ko day 1 PS4 če bodo kake porodne težave konzolo menjal ob prvi reviziji. Playstation konzolo ki je še v garanciji se zelo kamot proda s kako igro zraven za minimalno izgubo.

Povezava do prispevka
Denis reče pred 1 minuto:

 

A pol ko pride do te pošte dobiš sms za prevzem al kako?

Javi ti Amazon na mail, da je dostavljeno. Pač, standardno, kakor če bi ti dostavljali na dom. Lahko tudi preveriš tracking number na ITA pošti online in točno vidiš, če je že v poslovalnici ali ne. Pol samo skočiš tam z dokumentom in ti predajo.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Javi ti Amazon na mail, da je dostavljeno. Pač, standardno, kakor če bi ti dostavljali na dom. Lahko tudi preveriš tracking number na ITA pošti online in točno vidiš, če je že v poslovalnici ali ne. Pol samo skočiš tam z dokumentom in ti predajo.

Mi das prosim ta naslov od poste, al te morem prosit na kolenih 🤣🤣🤣

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

 

 

Jaz bom tko ko day 1 PS4 če bodo kake porodne težave konzolo menjal ob prvi reviziji. Playstation konzolo ki je še v garanciji se zelo kamot proda s kako igro zraven za minimalno izgubo.

Samo a ni vseeno boljše počakati kakšen mesec ali dva in greš nato v nakup?

 

Itak maš 4ko, tko da res ne razumem zakaj tale obsedenost z day 1 :)

 

 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 3 minutami:

 

Ne vem, predvidevam, da mi, ki smo plačali takoj smo v prednosti, ostali so pa pač mail dobil, da jih razvrstijo nekak... upam ;)

Jst sm plačal takoj in istočasno dobil mail :) pa pisal sm jim in so rekli, da so dobili plačilo in zaenkrat velja day 1 da dobim. Če pa bo drugače, da mi javijo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...