Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 3 minutami:

Kaj je pol sploh point ploščka, če ne dajo gor cele igre?

Ni pointa, razen da % ljudi še vedno kupuje trgovine-only in ne online

 

Ampak ja, lahko bi v tem primeru dal kodo na listu papirja

 

Čeprav pomoje bo ta igrica delovala tudi brez accounta (bo dljalo podatke neodvisno od tega, če je račun na kojnzoli vezan na email), dočim za kodo na papirju pa rabiš narejen profil z mejlom

 

Pač neko čudno vmesno stanje med retail in no retail časom

Povezava do prispevka

Sedaj nevem kako je ampak Prince of Persia: The Lost Crown ob izidu samo Switch verzija imela možnosti skip-a, da nisi rabo z accountom igrati. Ne vem sicer a so potem kaj patchali na ostalih verzijah.

 

EDIT: No, če si imel izklopnjen net si lahko bypassal tudi na ostalih konzolah. Z netom pa samo na Switchu skipal.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

poščijem in poserjem se na UbiSoft, SW Outlaws in na celotno Star Wars franšizo :) 

 

 

Tijuana reče pred 16 minutami:

Sedaj nevem kako je ampak Prince of Persia: The Lost Crown ob izidu samo Switch verzija imela možnosti skip-a, da nisi rabo z accountom igrati. Ne vem sicer a so potem kaj patchali na ostalih verzijah.

 

EDIT: No, če si imel izklopnjen net si lahko bypassal tudi na ostalih konzolah. Z netom pa samo na Switchu skipal.

 

Can confirm, sem celotno igrico na PS5 preigral tako kot je treba, na offline in brez raznih ubisoft accountov

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Jaz sem igral online brez ubisoft accounta. Celo downloadal sem nek skin, pa se nisem nikamor prijavljal. :nicjasno:

 

what is this sorcery, mene pa online ni spustilo čez brez ubi accounta :nicjasno: Prov nisem mogel v špil, ni šlo. Šele potem, ko sem šel offline, je nehal gnojiti prompt.

 

mogoče si bil vpisan v account od kakega drugega ubisoft špila?

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 3 minutami:

@ke_kit

 

Da nimaš že linkanega Ubi in Sony accounta? 

Nimam pojma kako bi se sploh to lahko linkalo. Sem prej igral že druge Ubi igre, sam majkemi, da se ne spomnim, da bi to počel na PS5. A se to da kje preveriti na konzoli?

 

Men je tudi čudno. Verjetno jaz kaj falivam tukaj.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 19 minutami:

Nimam pojma kako bi se sploh to lahko linkalo. Sem prej igral že druge Ubi igre, sam majkemi, da se ne spomnim, da bi to počel na PS5. A se to da kje preveriti na konzoli?

 

Men je tudi čudno. Verjetno jaz kaj falivam tukaj.

 

Na računalniku se preko internet brskalnika prijavi v svoj ubisoft račun in poglej če je povezan s tvojim PSN računom. Ko enkrat to narediš se ti potem avtomatsko poveže not.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 42 minutami:

Ni pointa, razen da % ljudi še vedno kupuje trgovine-only in ne online

 

Ampak ja, lahko bi v tem primeru dal kodo na listu papirja

 

Čeprav pomoje bo ta igrica delovala tudi brez accounta (bo dljalo podatke neodvisno od tega, če je račun na kojnzoli vezan na email), dočim za kodo na papirju pa rabiš narejen profil z mejlom

 

Pač neko čudno vmesno stanje med retail in no retail časom

 

Kaj glasbena in filmska tudi pushata, da bi na vsak način ukinili retail, al to samo naša gaming branža ima te fore?

Kje je problem, da bi enostavno imeli oboje - če je treba podražit retail, podraži jebote, samo dej mir - tisti, ki kupuje fizično, bo še vedno kupil, cena tu ni glavni faktor...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...