Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 3 minutami:

Spet vsi pametni ko drek, ampak nihče tukaj ni sploh preigral tega novega System Shocka.

 

V Black Mesa sem se dosti zgubljal, v Half Life Alex tista VR jajca pa sem čisto obupal in nehal nekje na polovici.

Point HL Alyx so gimmick kontrole in VR. Tbh si prva oseba, za katero slišim, da je igral in mu ni bil top. Razen če si pač VR-only igrico igral s flat screen modom, ampak pol pa tudi I rest my case al neki :D

 

Jaz res nisem igral novega SS, vem pa, da je res zelo blodnjakast, sem igral original, tu se strinjam s tabo 100 %

 

Sam karkoli glede System Shocka ne spremeni dejstva, da je HL linearna igrica, kjer pičiš od A do B in parkrat rešuješ "uganko" na nivoju "klikni na varnostnika, da ti odpre vrata" ali pa "vstavi baterijo v agregat" ali pa "daj zaboj na tla, da lahko skočiš nanj", mislim kakšne puzle so to

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 28 minutami:

Sam karkoli glede System Shocka ne spremeni dejstva, da je HL linearna igrica, kjer pičiš od A do B in parkrat rešuješ "uganko" na nivoju "klikni na varnostnika, da ti odpre vrata" ali pa "vstavi baterijo v agregat" ali pa "daj zaboj na tla, da lahko skočiš nanj", mislim kakšne puzle so to

 

Ja mene že to sfuka:cry:

 

Zato mi je najbolj cool novi doom, ogromna arena s pošasti, ko jih pobiješ se odprejo nova vrata in greš v novi del arene s pošastmi:rofl:

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Feget reče pred 12 minutami:

 

Ja mene že to sfuka:cry:

 

Zato mi je najbolj cool novi doom, ogromna arena s pošasti, ko jih pobiješ se odprejo nova vrata in greš v novi del arene s pošastmi:rofl:


Za FPSe mi je to tudi najljubši sistem. Rdeči, modri, zeleni ključ so relikt 90tih, neke advanced uganke v adrenalinski streljačini pa itak samo uničijo mood.

 

Novi Doom je res perfect iz tega vidika.

Povezava do prispevka

Ja za SS 1 Remnake sem tudi jaz bral v reviewih, da je svinjsko vijugast in da je handlanje tega labirinta u bistvu velik del gameplaya, ja. Meni je tudi bolj všeč preprostejša struktura levelov, kot jo ima npr SS 2, sam jebi ga zdej, se vseeno svinjsko veselim SS 1 R. Originala nisem igral, kar je še dodaten argument, da zdej končno sprobam ta boljšo verzijo. Upam, da bo deliveral, dobrega immersive sima nisem igral od faking Preya dalje, to je koliko, 7 let??

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

jaz pa moram priznat, da še SS2 nisem nikoli preigral, ful let nazaj sem še kot mulc v začetku srednje neki probaval, pa nisem prišel daleč po spominu 

 

zdaj ravno Nightdive delajo tudi remaster dvojke, ki bo pa glede na trailerje vizualno bolj uboga izboljšava originala, ne tak proper remake kot je njihov SS1 iz 2023; ful oglato in leseno mi deluje in gruntam, da bi namesto tega probal kako zmoddano varianto

 

a je kaj takega, da je res vizualno orenk nadgradnja izvirnega SS2-ja, pa da verno ohrani vse dobre stvari?

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče Dne, 17. 5. 2024 at 18:37:

jaz pa moram priznat, da še SS2 nisem nikoli preigral, ful let nazaj sem še kot mulc v začetku srednje neki probaval, pa nisem prišel daleč po spominu 

 

zdaj ravno Nightdive delajo tudi remaster dvojke, ki bo pa glede na trailerje vizualno bolj uboga izboljšava originala, ne tak proper remake kot je njihov SS1 iz 2023; ful oglato in leseno mi deluje in gruntam, da bi namesto tega probal kako zmoddano varianto

 

a je kaj takega, da je res vizualno orenk nadgradnja izvirnega SS2-ja, pa da verno ohrani vse dobre stvari?

 

Imaš mega carske hi-res mode, packe in upgrade za originalni SS2, ki naredijo špil ful lepši (čeprav je pač še vedno ful oglat). Klela imaš seznam, kako se lotiti zadeve: https://www.reddit.com/r/systemshock/comments/kbz3wz/are_there_any_mods_that_would_make_my_first_time/

 

Se pa ful strinjam okrog Nightdive SS 2 remasterja. Totalno razočaranje - igrica bo praktično ista kot SS 2 z modi, torej kot to, kar je na zgornjem linku. Ful škoda, da niso šli narediti full remaka, kot so ga za SS 1. 

 

Meni na splošno ti remasterji totalno ne sedejo. Ne morem jih resno igrati kot legit "moderne" špile, enostavno so mi pregrdi. Kar je precejšnja škoda zame, ker tega je kar dosti in tudi vse je na physical medijih, heh. Pa še fenomenalne ocene dobivajo.

 

 

 

 

 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče Dne, 19. 5. 2024 at 19:21:

Nice rumor, pa prvi gaming remake rimejka? :D

Jebo jih Resident Evil?

Djte mi Dino Crisis.

Sam to verjetno pride po Veroniki rimejku, Outbreake rimejku, Revelations rimejku... pol je pa krog do next next gen že sklenjen in se bodo lotili RE3 rimejk popravka in jovo na novo :confused:
Jaz pa gojc sva pa tista vosla v kotu, ki čakata na zadnji kos torte

Povezava do prispevka

Drgač se je RE 1 "originalni remake" (lol) res svinjsko dobro postaral, men je top 3 RE in hkrati RE z najboljšim in najbolj grozljivim vzdušjem - deli RE7 in RE8 so mi sicer še bolj grozljivi za igrat, ampak overall mi ima RE 1 najboljše true horror vzdušje. 

 

 

Zadeva izgleda, se špila in se čuti vrhunsko tudi v 2024.

 

Ampak ne dvomim, da bo tudi remake remake (RR?) noro dober, če ga dela ista ekipa kot RE 2 R in RE 4 R. Ker modeli dejansko ful štekajo, kaj dela originalne špile tako dobre in se res potrudijo, da ohranijo dušo originala, obenem pa zadevo neverjetno carsko modernizirajo. Recimo RE 2 R je po tempu in vzdušju povsem drug špil kot RE 4 R - kar je edino pravilno - oba pa sta dobra ko svinja. Tko, ful enega respecta do izvirnikov začutiš. Jaz si jih predstavljam ko eno tako mega geeky skupinico japonskih napol arheologov, ki tko z žličkami in metlicami čupkajo po starih RE kodah :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...