Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 2 minutama:

In potem ko se na faksu jebeš 15 ali 20 let, objaviš 100 znanstvenih prispevkov, greš v tujino za eno leto, vodiš ogormne evropske projete, da dobiš kurčev naziv profesor si na koncu izenačen z nekom po nazivu, ki je magistriral na filozofski fakulteti:rofl: Gotta love slovenski jezik in res prefinjeno uporabo nazivov. 

Saj nisi izenačen

 

Na faksu si pol asistent, kar pomeni "usposobljeni pomočnik", ne pa profesor 

Povezava do prispevka

 

Feget reče pred 8 minutami:

In potem ko se na faksu jebeš 15 ali 20 let, objaviš 100 znanstvenih prispevkov, greš v tujino za eno leto, vodiš ogormne evropske projete, da dobiš kurčev naziv profesor si na koncu izenačen z nekom po nazivu, ki je magistriral na filozofski fakulteti:rofl: Gotta love slovenski jezik in res prefinjeno uporabo nazivov. 

ti si že izredni/redni profesor?!

 

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka

Imaš pa še eno možnost.

 

Narediš vse izpite na faxu, najdeš job, oddelaš dve leti kot absolvent in začneš gradit kariero, dobiš dober 2nd job (diploma prodigy), rataš res dober v tem kar delaš, pošlješ Uni in diplomo v tri krasne in si zgradiš kariero.

 

In se kolegom s faxa, doktorjem, magistrom itd. smejiš v brk, ko 10 let kasneje jokajo kako slabe plače imajo in kako jih fosili prfoksi na suho z tičem v obliki suhe slive direkt v rit...

Povezava do prispevka

Men je noro, k sem ga par dni nazaj googlal in nisem mogu verjet kolk carski kolaž bi se dalo naredit z njegovimi RL fotkami (kjer izgleda kot najbolj uravnovešen spoštovanja vreden politik, ki v prostem času pomaga brezdomcem), spodaj pa quoti iz foruma, ki bolj spominjajo na kadeče govno, kakor zapise RL človeka. :avadodo::avadodo::avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 1 uro:

Ja, ta diskrepanca tudi mene fascinira, oz. še bolj to, da je lik toliko let konsistenten 

Pač gladko bi ga lahko dal na ignore tam enkrat leta 2011 in unignore zdej, pa bi bili posti še kr isti :avadodo:

 

A mislite, da ne bi dosti ljudi med nami bilo čista kontra temu kaj smo na forumu in v realnem življenju, če bi vsi vedeli kdo je kdo? Jaz verjamem, da bi za najmanj 81% uporabnikov bil full presenečen, če bi jih lahko povezal s forumom in RL ter kako sliko.

Povezava do prispevka

Ma ne vem, sej ta debata je bila že večkrat... 

 

Ampak meni se zdi da načeloma kdor se na forumu ok obnaša je tudi v rl dosti ok (je pa to izrecno moja izkušnja) 

 

Pa priznam da sem hejter folka, ki na internetu piše vse kar se mu sprdne ali celo namerno žali folk (na začetku je bilo to sicer vezano na anonimnost, ki ti jo je internet dal sam zdej folk očitno boli k - vsaj če greš brat kšne fb komentarje...), ker veš da če bi se u rl dobu bi bila debata čisto drugačna 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

A mislite, da ne bi dosti ljudi med nami bilo čista kontra temu kaj smo na forumu in v realnem življenju, če bi vsi vedeli kdo je kdo? Jaz verjamem, da bi za najmanj 81% uporabnikov bil full presenečen, če bi jih lahko povezal s forumom in RL ter kako sliko.

Ma to je valjda res, se strinjam. Samo veš kako je, eni več, drugi manj. Feget zgleda kot da pride na forum izključno trollat. Dvomim, da tle večina folka počne to. Večinoma se valjda obnašaš tko kot RL.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...