Skoči na vsebino

[kojnzolaši in uporabniki osebnega PC računalnika] Srečanje v živo


...  

39 glasov

  1. 1. Pofočkalnica

    • Pridem
    • 50:50, še javim
    • Ne pridem, a hočem nekaj poklikat


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 40 minutami:

Ja cel dan smo bli, pilo se je cel dan, mcdonalds je samo še drive in delal, tako da nismo mogli notri.  Tko da men tisti 1urni sprehod in potem mcdonalds prav prišel, da sem lahko vozil domov.

Takrat smo ga res kakovostno spili, jaz sem bil fino nažgan. Res je bil tak early poletni čas, vsi na easy in v good moodu. Non-stop so prihajale runde na mizo in bolj je bla tema, več se je naročalo, dobesedno si spil dva požirka aktualne pijace in dobil na mizo dva nova pira zraven ffs :D. Zdaj pa spij to na mojo težo in ostani dostojen ya ya. Ena ura šetnje in mcd nas je fajn streznil ja

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Če je lastnik isti, bi se mogoče lahko sklepali nekaj v tej smeri. Drugače pa je res brezveze vlečt povezave med temi placi in delat slabo reklamo na podlagi slabe izkušnje iz enega XY bara.

Lastnik je isti, zato sem tudi omenil. Ampak je @Slinch razjasnil situacijo, tko da all good. 

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 4 minutami:

Kar sm takrat tko na hitro opazil, majo biljard pa pinball, sam sedl bi not par arcade špilov, a veš uno superman, double dragon pa te pizdarije. uno k si mal pijan, pa se počutš uno zdej bom pa par kovancev fuknu v mašino pa ne pridš čez stage 1 :D

Če bi bil še kak bar v LJ, ki bi imel to sceno, bi ko keks tam organiziral meet, res mi ne bi rabli dvakrat rečt :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

Če bi bil še kak bar v LJ, ki bi imel to sceno, bi ko keks tam organiziral meet, res mi ne bi rabli dvakrat rečt :D 

stari to so bli najboljši časi. arcade, mečš kovance v neki kar veš, da ne morš zmagat, sam blo je pa hudo, k si celo prlezu v stage 2 al pa 3 kokr dva playerja :avadodo: k takrat so bli huba buba čigumi pa smo zvečl tok cajta vmes k smo nažigal arcade da so ratali čist spužvasti hehe

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 13 minutami:

pa k smo dobil 16 disket k je bil duke nukem pa to al pa kera pustolovščina. smo tm v dosu mogl pisat arj pa te fore dokler ni pršu norton commander pa smo z f5 nardil v izi človek. :avadodo:


Nehaj bluzit v napačni temi :) . Vse te zadeve nas itak večina pozna. Razen nekaj forumskih ptičev-goličev
Jaz se recimo spomnim, da sem imel Carmageddon igrico DEMO na nekem CD-ju.  Potem pa sem jo prijateljčkom brez CD-ja kopiral na nebroj disket in je bila recimo disketa 30 pokvarjena. In jovo na novo. Bože mili, kakšni časi so bili to :) 

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Nehaj bluzit v napačni temi :) . Vse te zadeve nas itak večina pozna. Razen nekaj forumskih ptičev-goličev
Jaz se recimo spomnim, da sem imel Carmageddon igrico DEMO na nekem CD-ju.  Potem pa sem jo prijateljčkom brez CD-ja kopiral na nebroj disket in je bila recimo disketa 30 pokvarjena. In jovo na novo. Bože mili, kakšni časi so bili to :) 

 

ja rečš da neham bluzit pol pa poveš isto kokr jz. decapo dej neh ga srat no 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 1 minuto:

neh se hecat z določenimi ljudmi model.


Vzeto na znanje. 
Povej še kaj o avanturah. Npr. .. Gabriel Knight imaš za avatarja. Si to igral v času izida? Na vseh tistih CD-jih? Meni je bila takrat fenomenalna igra. No, v bistvu mi je še danes. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Vzeto na znanje. 
Povej še kaj o avanturah. Npr. .. Gabriel Knight imaš za avatarja. Si to igral v času izida? Na vseh tistih CD-jih? Meni je bila takrat fenomenalna igra. No, v bistvu mi je še danes. 

jah sej gabriel knight se tud ni jebal z določenimi ljudmi. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...