Skoči na vsebino

Naredil sem svoj youtube kanal!


Mic-E

Priporočeni prispevki

LordFebo reče Dne, 8. 6. 2022 at 17:40:

Naj bo en video, kako na fotkah poravnati morski horizont! :D


Vsi vemo, da je v Photoshopu to stvar dveh-treh klikov. Ampak ja, načeloma bi se dalo iz tega narediti tudi 15 minutni video.  ;) 

Šalo na stran: tudi mene to res moti pri tovrstnih fotkah. Prav tisti "skorajda srčni udar" dobim. Ne vem pa, ali je temu tako zaradi moje poklicne deformacije ali zgolj zaradi občutka nelagodnosti/nenaravnosti. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

@Mic-E; zanimajo me pač te "samoumevne" zadeve. Kot npr.: Iskrena Price/Performance ocena, pa primerjava s kakšnimi drugimi aparati v tem rangu,  vzdržljivost baterije na terenu, predvsem in najpomembnejše pa: vse kar se tiče uporabe za live_streamanje (konkretno OBS in StreamLabs). To je to z moje strani. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
Avion reče Dne, 8. 9. 2023 at 13:52:

@Mic-E boš naredil kakšen test mid-range tablic? 

 

Doma si lastim Xiaomi Pad 5 tablico, s katero sem kar zadovoljen. Je odzivna, hitra, vse deluje brez težav. Kupil sem en fake pen za obcasno risanje, a se ne obnese najbolje (svincnik :)). Nisem pa pripravljen dati cca 70€ za original Xiaomi Stylus.

Moj nasvet? Preveri Xiaomi Pad 6, cena je ugodna okrog 360€, specifikacije so dobre, uporablja Snapdragon procesorje, vecina midrangeov uporablja mediatek procesorje kareri niso najboljsi.

 

Glede na to kar sem prebral in moja izkusnja s Pad 5, je tole trenutno kar najboljsa midrange tablica.

 

Ce dobim kako tablico na test pa definitivno naredim primerjavo :)

Povezava do prispevka

@Mic-E: Uuuuu, sicer dokaj butasta ideja, ampak jaz bi vseeno dal obe jajci, če enkrat v kratkem testiraš Wacom tablice (table). To mi je že od nekdaj fascinantna zadeva, ampak razen neke zastarele formata A6 nisem nikoli nabavil česa boljšega. Bi pa rad imel nekaj, ker rad rišem (in tudi res dobro) + z ilustracijami bi lahko celo kaj zaslužil. Dejansko odpade omejitev na papir in svinčnik, skeniranje, težave z dpi itd. 
Wacom sicer ni poceni hec, ampak glede na videno je meni to must buy za vsakogar, ki riše. Skratka, če boš imel priložnost, se res priporočam za test in review.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Mic-E reče pred 2 urama:

 

Doma si lastim Xiaomi Pad 5 tablico, s katero sem kar zadovoljen. Je odzivna, hitra, vse deluje brez težav. Kupil sem en fake pen za obcasno risanje, a se ne obnese najbolje (svincnik :)). Nisem pa pripravljen dati cca 70€ za original Xiaomi Stylus.

Moj nasvet? Preveri Xiaomi Pad 6, cena je ugodna okrog 360€, specifikacije so dobre, uporablja Snapdragon procesorje, vecina midrangeov uporablja mediatek procesorje kareri niso najboljsi.

 

Glede na to kar sem prebral in moja izkusnja s Pad 5, je tole trenutno kar najboljsa midrange tablica.

 

Ce dobim kako tablico na test pa definitivno naredim primerjavo :)

Saj s Pad6 se spogledujem in obzalujem dejstvo, da je nisem ubodel, ko je bila gratis poleg se tipkovnica cover :)

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 5 tednov kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...