Skoči na vsebino

[PS5] Stellar blade


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 9 minutami:

Na srečo, bi dodal. :D

 

Čeprav ajde, original model vsaj zgleda malo bolj prizemljeno in ne kot generična lutka. (Sam men res ni všeč :D)

Se strinjam, ne bi imel nic proti ce bi tudi faco pustili. Drugace mi punce od KKUEM delujejo zelo kul, sploh art iz NIKKE je mestoma hudo bolan. Tu pa je res nekaj na tej faci, da ne deluje cisto prav. Bomo videli, ce se kaj navezuje na NIKKE (ki ima noro dobro zgodbo, mimogrede) in je dizajn povezan z zgodbo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

GKR8clzawAEAbuT.jpg?ex=66265348&is=6613d

Call me racist, ampak jaz jih res s težavo ločim. Recimo, da jih uspem deliti na dve kategoriji. Tiste, ki so mi lepe in tiste, ki so mi grde. Vmes je vse blurry. :D

Če je pa neki kar mi daje res močne drone/moderne sex lutke vibes, je to k-pop estetika.

Nima to nobene veze z rasizmom, jaz gledam vecinoma azijske serije in prvih par epizod poskusam ugotovit kdo je kdo :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Nima to nobene veze z rasizmom, jaz gledam vecinoma azijske serije in prvih par epizod poskusam ugotovit kdo je kdo :D

Ampak jaz pri kakih japoncih nimam nobenih težav. Kitajci so mi že malo bolj zajebani, sam tudi tam gre.

Pri korejcih sem pa totalno izgubljen. Ne samo pri podobnosti, tudi glede drugih stvari imam vedno feeling, kot da imajo vklopljen nekakšen RL photoshop filter al neki. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

GKR8clzawAEAbuT.jpg?ex=66265348&is=6613d

Call me racist, ampak jaz jih res s težavo ločim. Recimo, da jih uspem deliti na dve kategoriji. Tiste, ki so mi lepe in tiste, ki so mi grde. Vmes je vse blurry. :D

Če je pa neki kar mi daje res močne drone/moderne sex lutke vibes, je to k-pop estetika.

 

đizs dejansko so vse iste haha

 

pa a se mi samo zdi al so korejski lepotni ideali še bolj hardcore kot belski, kar se tiče teže???

 

 

ne vem če ima ena bejba na fotki več kot 45 kg ffs

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Najboljs k pisejo, da je zenskam bad in da je narobe k se predstavlja taka telesa kot lepotni ideal in se razne zavaljene barvnolase srake bedirajo k bi mogle mal zacet sportat. A po drugi strani pa je vsak drugi najstnik v gymu na testosteronu lih zaradi se vecje zenske hinavskosti, k za njih rabi vsak zgledat kt chris bumstead

Ma najstniki se s stimulanti filajo tudi zaradi male influenserjev

 

Kolegica, ki dela na otroški psihiatriji, je rekla, da je število fantovski duševnih problemov nerealno naraslo. Neke reči, ki so bile prej desetletja samo pri ženskah (anoreksija itd.), se zdaj v rahlo drugačni obliki pojavljajo tudi pri fantih

 

Pa zelo male-orientet novodobna duševna bolezen je odvisnost od gamblinga oziroma razne druge duševne bolezni (depresija, anksioznost etc.) povezana z gamblingom. Baje je gambling en tak silent cancer med mladimi fanti dandanes. Ni veliko primerov, ampak če je eno leto 0 primerov, naslednje leto 5, naslednje pa 50, se začneš bat, kaj bo čez 10 let :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

 

đizs dejansko so vse iste haha

 

pa a se mi samo zdi al so korejski lepotni ideali še bolj hardcore kot belski, kar se tiče teže???

 

 

ne vem če ima ena bejba na fotki več kot 45 kg ffs

Korejski lepotni ideali so zmešani. Gledal sem nek dokumentarec, pa imam kolegico ki pozna sceno, in kar sem slisal je meni bilo noro. Kpop itak pelje vse na še višji in bolj vsekan nivo.

 

Sicer pa lazje locim tiste ki normalno izgledajo, ne pa te korigirane do amena

Povezava do prispevka
maksi reče pred 5 minutami:

A je kdo omenil, da imajo Južnokorejci rodnost 0,8 otroka na žensko, to jih bo best Koreja premagala kot plitki potok čez 15+ let, nič več Samsunga, k-pop itd.

 

in pol hkrati jokajo o rodnosti in uzakonijo neke bolane delovne urnike (62h tedensko al neki takega) :avadodo:

  • Račka +1 3
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 minutama:

in pol hkrati jokajo o rodnosti in uzakonijo neke bolane delovne urnike (62h tedensko al neki takega) :avadodo:

Ma to so mediji malo čudno povzemal

 

Tudi oni imajo 40h delavnik (s + eno uro obvezne sieste vsak dan) in potem 12h opcijskih nadur, več kot 52h pa na teden ne smeš delat oziroma pač mora firma to prikrit/plačat pod mizo

 

Problem je, da teh +12h tedensko forsira nerealno število firm in da kot delavec ne moreš rečt "ne". Mislim, lahko rečeš, ampak te lahko na podlagi tega odpustijo 

 

Tako da kljub 40h delavniku zares ogromno ljudi dela 52h (in itak so še na delovnem mestu/v bližini še vsak dan +1h zaradi sieste, ki ti pride prav pomoje res samo če delaš od doma)

 

Marca so glasovali, da bi 52h dvignili na 69, kar pa je bilo na glasovanju zavrnjeno in je zdaj predlog za nedoločen čas (verjetno do menjave vodstva v še bolj konservativnega) spet v predalu

 

Ker fora je bila, da tako kot zdaj +12 bi bilo teh +29 opcijskih. Ampak če zdaj 85 % (izmišljen procent, pač glede na vibe pisanja ocenjujem) forsira 52h teden, potem bi 50 % firm forsiralo 60+. Jebiga tako je. Moram rečt da so res pametno naredili, ker bi jim to anihiliralo narod še leta prej kot se bo to zgodilo zdaj

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...