Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2024]


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 6 urami:

Kaj da fak sploh je to, tega orožja jaz sploh našel nisem?? :D

Tisto je boss orožje Championa Victorja. https://liesofp.wiki.fextralife.com/Frozen+Feast

Najbrž si tisti boss soul porabil za prstan?

 

Se pa strinjam z vsem kar si napisal. Odfukan combat in bossi. Glede tega mi je to bil en najboljših experienceov zadnjih let. Vsaka čast za tak banger od tako neznanega in majhnega teama.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Možno ja, bedak sem si naredil samo 1 boss weapon (Holy sword of Arc), ostalo sem dal pa v amulete, because ne vem, sem preveč cool za boss orožja :D Dober cheese tud kako te špil mami v ng+, o hello igralec, kle imaš 3 res zajebane boss soulse, ampak ni več weapon merchanta, kar še enkrat začni špilat če bi rad videl novo robo :)

 

Če bo še Stellar Blade na takem nivoju...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

Evo obrnil Lies of P. Zadnji trije bossi so extreme insanity, sploh za čisto zadnjega sem porabil čisto ves fokus, skill in zegen ki ga premorem :D Absolutni BANGER fajti, za Laxatio sem moral respecat v acid build, za zadnjega bossa sem pa respecal iz Quality builda v Advance, potem sem sprobal pure STR, na koncu pa naredil bossa na najbolj old school način, z Live puppet axe in Bramble sword handlom - in še to cel fajt brez enega uporabljenega fabla, ker jih pozabljam uporabljat, ko sem preveč hyped :D 

 

Za navdih sem pogledal kako je @ke_kit delal tega bossa in sem samo surprised pikachuja nafural - tip je tolkel zadnjega bossa dobesedno s kolom iz plota oz nečim, kar izgleda ko menhir od obelixa. Kaj da fak sploh je to, tega orožja jaz sploh našel nisem?? :D 

 

Drgač je mi že tako insane bossih še dodaten plus, kakšen intro imajo bossi in kakšne transformacije v level 2. Tako off the hook, batshit insane scen že lep cajt nisem videl. Mogoče nazadnje v Carpenterjevem The Thingu :D Archbishop Andrejus prvi nakaže mega na hard. Pol gospod King. Pol uleti Simon M. Anus z popolnoma odfukano, wtf jaz to gledam transformacijo. In za finiš še totalno evil zadnji boss z brutalnim vmesnim filmčkom, kjer veš da se protagonist podriskal po tleh že samo od animacije - in pol res začne tip samo letat po zaslonu in te zaštihat v dveh udarcih. Odfuk, korejci imajo neki na bad, preveč jih je na tistem polotoku, gužva je, vlaga je, ženske furajo šumo, folk je živčlen FUL, takoj vidiš tudi pri boss dizajnih.

 

Sem imel pa mal pod 40 ur na koncu, heh, kar dolg špil. Pa lvl 80 sem bil. Moram pa priznati, da se mi je zadnji del igrice malo vlekel. Tisti alkimistični klojšter mi ni potegnil, pa čist je prevelik ffs, tam notri si kakih 5 ur :D  Ampak pod črto - ABSOLUTNO IN BREZ SENCE DVOMA POLICA ŠPIL.

 

 

 

Tako tako, edino pravilno. Smrdljivi gankerski prasci, ampak sej ti je verjetno jasno po animaciji, da jih boš še vsaj enkrat srečal, ne? :D 

 

Drgač te pa zdej čaka IMO najbolj cool in zanimiv del špila. V naslednjih parih urah so si avtorji res dali duška z okoljem in arhitekturo.

Zanimivo, js sm sele v Rosa district prsu pa sem ze lvl 60 ampak kok berem vase izkusnje ne bo skodilo kak level viska :D

furam bolj Dex build z tridentom k ma sicer mal slabse statse sam ma pa 30% critical plus un ring k delas vec dmg z vec fable slots (jih nucam ravno tok k tica za vdor v brhke mladenke) sam bom pol pomoje presaltal na un mecvod green swamp monster (ja spoilu sm si doooh) 

Mi je blo po cutscenu takoj jasno da bomo se enkrat kurce merli ja mamico jim gankersko upam da ostane gamepad cel :)

Upam da bo zdej cez praznike mal vec casa za nadaljevat tole mojstrovino.

Povezava do prispevka

Ste pa kar zapretiravali s to Laxasio. Sem vseeno še malo igral danes in pridem do nje... pa si rečem, da bom sprobal in potem v ponedeljek nadaljeval. Pa je padla v tretjo. Če bi blo res tako jebeno in bi moral hoditi respecat in ne vem kaj, potem bi ziher odnehal, ker pač nikoli ne recpecam v teh igrah, razen za NG+ ali če želim samo zaradi kakega orožja dodat kak atribut, ki sem ga kje zajebal ipd. Zdaj bom potem porinil do konca v začetku tedna.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Laxasio v tretje??? Solo? Mad respect, svaka čast. 

 

Kot rečeno, jaz sem zanjo moral odložiti trusty zarjavelo žago in prešaltati na sulico :( Kva pa mainaš to zaenega hudiča od lika in orožja, da tko na smooth pucaš?

 

Jaz igram cel čas Advanced build, malo ga vdariš.... in sprašiš v nasprotnika vseh 20-25 throwables in ga kar topi.

Povezava do prispevka

Haha OK, ja to je dejansko najboljši build za Laxatio, sploh s kislino, ker je human type. Prvo fazo kislina dobesedno stopi, tudi v drugi fazi ji stopiš 50% health bara v prvih parih sekundah, če ti uspe pravilen parry, acid fable in R1 spam. 

 

Tudi za naslednje dva bossa je IMO najučinkovitejši Advance / Acid build :)  Pure STR s STR handlom je pa IMO najtežji, preprosto zato, ker sta Laxatia in zadnji boss tako nečloveško hitra in okretna. Sem neki probaval z Explosive pickaxe handlom, pa sta mi samo looka spuščala.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 26 minutami:

Haha OK, ja to je dejansko najboljši build za Laxatio, sploh s kislino, ker je human type. Prvo fazo kislina dobesedno stopi, tudi v drugi fazi ji stopiš 50% health bara v prvih parih sekundah, če ti uspe pravilen parry, acid fable in R1 spam. 

 

Tudi za naslednje dva bossa je IMO najučinkovitejši Advance / Acid build :)  Pure STR s STR handlom je pa IMO najtežji, preprosto zato, ker sta Laxatia in zadnji boss tako nečloveško hitra in okretna. Sem neki probaval z Explosive pickaxe handlom, pa sta mi samo looka spuščala.

A ves tisti live puppet axe? No, zadnji boss je odletel v prvem poskusu :D

 

Za Laxasio sem pa menjal orozje v drugi fazi ker je sekira toliko velika, da tisti projektilov nisem videl :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 7 minutami:

A ves tisti live puppet axe? No, zadnji boss je odletel v prvem poskusu :D

 

Za Laxasio sem pa menjal orozje v drugi fazi ker je sekira toliko velika, da tisti projektilov nisem videl :D

 

Poznam puppet axe ja, sem si jo za zadnjega bossa spravil na +10 in naredil obe fazi z njo :D

 

Drgač mi je pa Bramble sword handle še boljši od Dancer Sword handle za quality build. Sicer ima slabši reach in dmg na charged R2, ampak je pa overall zelo hiter in dela res dober stagger buildup. Zelo nice, edin s Puppet axom je res ušiv reach :D

 

Povezava do prispevka

a s tem debelim scurkom se lahko kdaj pogovarjas?

 

F1unhps.jpeg

 

al je pac njen fanfic vse kar mas interakcij? vsakic ko grem v dirtmouth jo iscem pa nikol nima prompta za LISTEN

 

also zdaj sem pol ure iskal eno lokacijo

pridem tja

mi ne ponudi moznosti da uporabim simple key

???

nimam simple key v inventoryu

 

lp, trogat nazaj v dirtmouth da kupim

Povezava do prispevka

@magični kralj mal sem že pozabil, ampak če ne pustiš umret enega NPCja (tisti fake heroj bebček, ki se ful hvali skoz), so pol te njeni zaljubljeni fanfici o obeh sčasoma vir enega optional boss fighta

 

glede ključev in podobnih zadev se pa kar navadi, včasih ful dolgo raziskuješ, da potem najdeš nek nov prehod ali vrata, za katere (še) nimaš pravega ključa ali special abilitya

to je tudi mene najprej malo jezilo, ker nisem bil vajen takih nelinearnih metroidvanij, ki te ne vodijo za rokico; pred HK sem igral le oba Orija, ki sta veliko bolj player friendly

uredilo bitje Raz
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

rudarja se ne da rešit, nima tud kake pomembne funkcije

 

edit: jaz ti svetujem, da samo igraš brez kakega guide-a do (prvega) zadnjega šefa, ta pomembne oz. ključne stvari so itak nezgrešljive

pol pa na koncu malo pogledaš v kak vodič, če si pri določenem NPC-ju kaj spregledal ali pustil nezaključenega; opcijskih zadev je precej ampak ti ne bojo nikamor ušle

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Postal sem pravi deček... Kul igračka in jaz bi ji dal oceno cca. 80 (tudi moj končni level je bil 80). To pa zato, ker jaz pač preferiram thrill raziskovanja v teh igrah nad bojevanjem. Gladko pa vidim kako lahko tisti, ki preferirajo combat, dajo igri višjo oceno. Večino igre mi je full manjkal poise. Jaz suckam v parryu. Vsekakor vredno igranja. Ni kaj dosti več za recti, ker smo dovolj povedali že vsi povprek :D

 

Glede na PS5 sem igral 41 ur. 

 

Kaj mi je storiti z igro?

@ke_kit

uredilo bitje Aktivist Vanč
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 29 minutami:

Postal sem pravi deček... Kul igračka in jaz bi ji dal oceno cca. 80 (tudi moj končni level je bil 80). To pa zato, ker jaz pač preferiram thrill raziskovanja v teh igrah nad bojevanjem. Gladko pa vidim kako lahko tisti, ki preferirajo combat, dajo igri višjo oceno. Večino igre mi je full manjkal poise. Jaz suckam v parryu. Vsekakor vredno igranja. Ni kaj dosti več za recti, ker smo dovolj povedali že vsi povprek :D

 

Glede na PS5 sem igral 41 ur. 

 

Kaj mi je storiti z igro?

@ke_kit

Dober review, se strinjam.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Jaz sem Gatsuja že enkrat tagal, ko je Ćamir napisal, da že ima igro in ni nič reagiral. Lahko ga počakamo, če bo kaj rekel. V glavnem zmenite se in bom jaz poslal direkt kupcu, da ne vračam ke_kitu in potem on pošilja naprej, brezveze. Sem danes stisnil do konca, ki sploh nisem imel namena igrati, da lahko komu pošljem že jutri in on igra že ta teden. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Pathologic 2

5/10

pathologic-2-review-12.jpg

Survival RPG postavljen nekje v leto 1900 kjer igraš zdravnika, ki pride v mesto ravno ko se začne karantena. V njej poskušaš razviti cepivo in rešiti čim več ljudi.

Igra ima časovno mehaniko tako, da moreš akcije opravljati kar se da hitro. Vsega praktično ne moreš narediti. Poleg tega moraš ves čas skrbeti za svojo imunost, žejo, lakoto, utrujenost. Igra kot jo opišejo avtorji je frustrirajoča, kar je baje tudi njen namen. A na žalost igra ni frustrirajoča povsem namerno. Mehanike (sploh fight) so sprogramirane tako kurčevo, da je vse skupaj totalno luck based. Grafika je slaba, voice actinga ni, igro pa tudi pesti razvlečenost, ko že miljontič laufaš čez celo mesto z zaprtimi očmi.

Vsebina igre (zgodba) je napisana tako kriptično, da 3/4 časa ne vem kaj za kurac folk govori. To bi naj bilo namensko, ampak mi totalno ne sede. Tisto Twin peaks style oz. pretentious smart.

Na začetku me je igra pritegnila, na polovici igre pa sem le še čakal na konec, ki me je seveda totalno razočaral.

 

Igra bi imela potencial če bi se je lotil kompetentni studio in pa če bi bila zgodba bolj koherentna. Definitivno pa zna pričarat zamorjeno vzdušje, česar se redkokatera igra loti.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Meni pa Deepnest ni bil tretjino tolk creepy-crawl kot en žuželkarski predel v Ori and the Will of the Wisps

 

tisto pa res vse gomazi in trza od ostankov insektoidnih nog, kril in tipalk, 'prst' je dejansko odmirajoča organska masa žužkov :sick: 

 

@magični kralj a do unih ogabnih cmokajočih hodečih črvov s šupki namesto ust si v HK že prišel? To mi je bil na slušalkah veliko bolj disturbing del igre

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče pred 11 minutami:

Meni pa Deepnest ni bil tretjino tolk creepy-crawl kot en žuželkarski predel v Ori and the Will of the Wisps

 

tisto pa res vse gomazi in trza od ostankov insektoidnih nog, kril in tipalk, 'prst' je dejansko odmirajoča organska masa žužkov :sick: 

 

@magični kralj a do unih ogabnih cmokajočih hodečih črvov s šupki namesto ust si v HK že prišel? To mi je bil na slušalkah veliko bolj disturbing del igre

a tisti ki razpadejo v dva druga? v royal waterways?

ja :D

ogabni so, sam deepnest ma skos neko gomazenje soundtrack pa pajki laufajo cez zaslon

 

ew

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 1 uro:

a tisti ki razpadejo v dva druga? v royal waterways?

ja :D

ogabni so, sam deepnest ma skos neko gomazenje soundtrack pa pajki laufajo cez zaslon

 

ew

Men je bil deepnest isto najbolj bedna cona samso jo da dokaj hitro sfurat da poberes charme pa mask sharde. Če ne bi blo dreamerja not bi ga gladko za vsako spustu :D

Povezava do prispevka
  • g. Profesor locked in unpinned this tema
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...