Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2024]


Priporočeni prispevki

Kingdom Come..:ododava:  

 

Včeraj delal tisti side quest, ko je treba za milostljivo dobit vino, neko tiaro in konja iz bližnje konjušnice... Ko sem pripeljal konja, sem si rekel, ajde, grem nazaj, ubodem še zase enega, da ne bom peš šetal sem pa tja... Seveda ubodem 'po nabavnoj', GTA varianti. :D

In pol dam fast travel do zadnjega dela tistega questa - tiara v nekem mestu in med fast travelom mi javi, da je na cesti sumljivo truplo, izbira ignoriraj ali preveri... Valjda preveri... Me fukne v first person in scena idealna za ambush... :D  Grem s kojnom off the road, na hrib in nad truplom, v žbunju model v zasedi.. Se mu ušunjam za hrbet, da ga pošljem v večna lovišča al jebiga, ni bil sam in še dva skočita iz drugega žbunja, fakin mađari prljavi smrduhi, dabogda se vam gulasz zasmodil... Itak da so me na suho... <_<

 

Keri random eventi... :ododava:

 

Zaenkrat mi mori samo lockpicking, pa še to bolj zato, ker mi pomoje kontroler mal drifta, in ne morem mirno izvest sinhrono premikanje obeh gobic... :(

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Po platini DD2 (ki je nato hitro šel v pozabo) sem se lotil dokončat Elden Ring (PS4 verzija), kjer je padla (moja druga) platina, saj verzije PS4/5 imajo ločene trofeje in sem si rekel, why not. Platina je dokaj lahka in praktično narediš 100% run in jo imaš. Po dveh letih od izida je prav sedlo se malo odruznit.

 

Nato sem zalaufal Diablo 3, kjer je prišla nova sezona. Še vedno top tier špil po užitku, v tem trenutku je še vedno bolj zabaven kot Diablo 4. Pushnil ladder na rank 40 wordlwide (Ps5 verzija) in po dobrem tednu zabave je to bilo to. Kratko a sladko. Ravno prav. Kar se sezonskih špilov tiče mi ful sede, da imaš 1-2 tedna kontenta na polno in pol greš igrat kaj drugega.

 

MH Rise Sunbreak (PS5): po platini base Rise, sem dokončal še ''platino'' Sunbreak verzije (manjkalo mi je sicer zelo malo, le ene 5-6 kron, ostalo sem že prej naredil). Platina je v navednicah, ker ne dobiš ta prav platinum trophy, ampak le gold, saj Sony ne daje dveh platin, če igra nima čisto fizično ločen trophy list. Kar je velik bullshit, ker nardit 100% v Sunbreaku je dosti težje kot v base Rise. Moram priznat, da mi combat še vedno zelo sede, pa dokaj hitro sem se odruznil, čeprav ga nisem že nekaj mesecev igral. 

 

Drugo me pa v tem trenutku ne vleče prav dosti. Očitno bo treba čakat do junija na DLC ER.

 

Spoiler

Moram priznat, da me zadnje čase ful matra, da bi naredil en nostalgični run Bloodborna. Je poteklo ravno prav časa od zadnjega runa. Ampak 30 fps in dejstvo, da mogoče kmalu najavijo kak remake, me vsakič odbije. Fps me ne motijo tolko, ker pač je le 30 fps, ampak mi gre na kurac, da so tolko leni in škrti, da jih ne odklenejo, kar jim ne bi vzelo prav nič truda.

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

Zaenkrat mi mori samo lockpicking, pa še to bolj zato, ker mi pomoje kontroler mal drifta, in ne morem mirno izvest sinhrono premikanje obeh gobic... :(

Premikanje obeh gobic? Vrti se itak z L1 kontroliraš pa z desno gobico.

uredilo bitje fric
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
fric reče pred 8 minutami:

Premikanje obeh gobic? Vrti se itak z L1 kontroliraš pa z desno gobico.

 

:D:worship:

 

Evo, k preberem 'navodila' na hitro... Zdajle, na pamet, se mi zdi, da je res L1 omenjen, jaz pa vrtel levo gobico, ki dejansko tut vrti tavelik zobnik.... Probam še tole, itak, tnx...:ododava:

 

EDIT: racku, je kar leva gobica :(

 

image.thumb.png.c598cf56fe242f5c3b3a7215acb567a4.png

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Oni dan ko je bil dez sem startal RE2, kaj sm odobli zastojn….pizda sploh ni svoh…policijska postaja, ko mislis da bos leto skozi pa dalje…je celi vlki level…uganke…kljucavnic miljon za odklenit..prav razmiskot mores, ki je kaj pa raziskat celo postajo do potabkosti ce hices vse odklenit. Ne se jebat…panto gre za star spil…..se vidi da so vcasih znali delat prave igre napram danes. 
 

 

zaj sem lih v knjiznici zabredo…brez nabojev..criticali injured pa 3 zombiji me cakajo, da ne morem omar premikat…fun times.

Povezava do prispevka

Obrnil story mode v Dave the Diver. Dobra igra, kjer se lahko sam odločaš koliko se boš ukvarjal z micro managementom ali igranjem potapljača (fish farm sem recimo povsem ignoriral).

Dejansko bi lahko še naprej igral post credits end game ( :avadodo:za creditse lol), ker mi je gameplay loop ful addictive, ampak ko sem prišel do dela kjer odpreš novo restavracijo (branch) mi je padlo vse skupaj dol. Ful me zanima koliko kuhinjskih dvobojev in novih smešnih characterjev še srečaš, ampak se mi ne da več. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Mythic ocean

4/10

02_mythicocean.jpg

Zelo kratka igra v kateri plavaš pod vodo, zbiraš knjigce, ki ti dajo short backstory in se pogovarjaš z žvadmi. Glede na tvoje odločitve v pogovorih pa se na koncu igra zaključu v sekvenci, ki razkrije usodo sveta.

Čeprav je igra dokaj lepa, pa ji ne morem dati boljše ocene, ker enostavno nima neke omembe vredne vsebine.

Povezava do prispevka

Po sto letih sem nabavil nov pc in malo cekiram game pass. Preigral sem hi fi rush, ki mi je fantasticen, res nice igrica, ima tak ps2 vibe, ampak proper evolucija. Super izgleda, super se igra, ravno prav dolg, res sem uzival. Verjetno bom kaksno sobo naredil se enkrat, malo zavoljo scorea, malo pa tudi ker se neke skrivnosti odklenejo sele po koncu spila. Ima tudi nek roguelike mode, ki ga bom mogoce sprobal. Igral sem tudi jusant, ampak mi ne odgovarja posebej, mi je malo prevec chill. Par ur sem vrgel se v another crab’s treasure in imam mesane obcutke. Zelo mi je vsec ideja soulslike platformerja, ki se ne jemlje prevec resno, setting se mi zdi zanimiv, ampak zares potegne me pa spil ne. Kul se mi zdi sicer, da ima spil moznost prilagajati tezavnost, mogoce nadaljujem zaradi tega ampak me skoraj bolj mika lies of p, ce bi se ze posvetil nekemu soulslike spilu. Bolj verjetno pa bom sel na tunic ali pa cocoon. Potem pa me zanimajo se pentiment in oba orija. Po obcutku bi rekel, da je nabor spilov malo boljsi kot v ps plus (velik faktor je valda tudi to, da sploh prvic uporabljam game pass) ampak dvomim, da bom servis obdrzal long term

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 13 urami:

 

:D:worship:

 

Evo, k preberem 'navodila' na hitro... Zdajle, na pamet, se mi zdi, da je res L1 omenjen, jaz pa vrtel levo gobico, ki dejansko tut vrti tavelik zobnik.... Probam še tole, itak, tnx...:ododava:

 

EDIT: racku, je kar leva gobica :(

 

image.thumb.png.c598cf56fe242f5c3b3a7215acb567a4.png

V options lahko zamenjaš, lažje je z L1

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
  • g. Profesor locked in unpinned this tema
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...