Skoči na vsebino

Alien Romulus


pocast

Priporočeni prispevki

Točno pri tejle sceni v Prometeju sem rekel OK thats it, in se sprijaznil s tem, da je Ridleya srečala neke vrste demenca ali kaj jaz vem. Model vidi milion let staro fosilizirano truplo in reče omg, jaz tega ne morem gledat, čez minuto pa sreča tega črva in reče o lej, kok luštna vesoljska kača z zobmi, here kity kity kity... Fak ej.

 

Romulusa bom gledal seveda, nimam pa najmanjših pričakovanj. Trailerjev nism gledal.

Povezava do prispevka

samo Alien in Aliens sta dobra filma, vse ostalo je grozn cheese ali pa preprosto slabo

 

prvi je bil bolj sci-fi grozljivka s komentarjem na takratno trucker industrijo, drugi del je akcijada, top3 Cameron film

 

ne bom gledal, ker jim je bolj važno kucat ven Alien filme kot pa naresti nekaj posebnega kot sta bila prva dva filma. Tretji film je bil okayish, samo nimam želje ga kadarkol spet gledat

Povezava do prispevka

Enko sem gledal pred kratkim, kaj pa vem, verjetno bom izpadel heretik franšize ampak se je slabo postaral in mi ne potegne več; trojka pa mi je bila vedno všeč, in štirica že zaradi posebnega izgleda, Jeunet :wub:, oba seveda ravno dovolj cheesy.

uredilo bitje Spiralmind
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 urami:

samo Alien in Aliens sta dobra filma, vse ostalo je grozn cheese ali pa preprosto slabo

 

prvi je bil bolj sci-fi grozljivka s komentarjem na takratno trucker industrijo, drugi del je akcijada, top3 Cameron film

 

ne bom gledal, ker jim je bolj važno kucat ven Alien filme kot pa naresti nekaj posebnega kot sta bila prva dva filma. Tretji film je bil okayish, samo nimam želje ga kadarkol spet gledat

 

Vsi štirje so dobri. Vsak ima svojo značilno identiteto, vsak režiser je svoj značilni pečat dal v film.

 

En cajt nazaj sem si ponovno pogledal vse 4 filme in sem v vseh užival ob gledanju. Noben se mi ni vlekel.

 

 

Pri promoteju in covenantu je pa Ridley čist zabluzu.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Ravno iz kina. Sem šel z zelo nizkimi pričakovanji in je soliden filem.

 

Oziroma do ene 3/4 mi je bil celo zelo dober, konec mi malo zniža oceno, ker je meni blo mal too much oz. over the top. Tudi ni ravno zelo originalen, če ste gledali prejšnje dele. Pa kar nekaj fan service momentov.

 

Bolje od Covenant/10

Povezava do prispevka

Ravnokar iz kina, jaz sem navdušen, meni je bil tole gladko eden izmed boljših filmov franšize, definitivno nekje v rangu prvih dveh delov. Imel sem kar visoka pricakovanja glede na Alvareza (njegov Evil Dead mi je fenomenalen remake) in se mi zdi, da je izpolnil pricakovanja. Atmosfera in tempo filma sta mi bila super, nekih nesmislov a la Prometheus nisem zasledil, dejansko se mi je zdelo, da je vse nekako "logicno razlozeno", sploh dejanja likov.

 

Folk se pritozuje nad koncem, meni je bil over the top finale briljanten (to sem upal, da bo Alvarez naredil), par scen je bilo noro narejenih ... Skratka, zakon.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...