Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

https://www.dcrainmaker.com/2024/02/4iiii-precision-3plus-pro-power-review.html

 

 

4iiii pa stages nardita boljs dual sided powermeter kot shimano in to na shimano gonilkah😁

 

 

 

When it comes to Shimano-based dual-sided power meters, particularly for Shimano’s newer cranksets, it’s been somewhat slim pickings. Shimano’s own power meters offering is, of course, notoriously inaccurate (even with the most recent updates), and that’s largely left you with Stages and 4iiii offerings. Thankfully, both of them seem solid with recent models. In the case of Stages and their Stages LR dual-sided unit, I’d been riding that for quite some time without issue

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 4 minutami:

A lahk en dozu zabrani slikce popat? Nej sam piše, k s slikami itak misli, da sam še provocira. Ne vem, kaj in komu dokazuje. Očitno je pimpl vseen mal mejhn. :ermm:

 

image.png.1bb5031a64bf9d57e8d6420eb1e4351d.png

 

 

Tvoja bejba je znucana samo prvih 12cm naprej je kot nova 🤣

Povezava do prispevka

@doz, malo je nenavadno, da tryhardaš "boli me kurac za vse" odpadnika in hkrati tu postaš sliko vsakih 10 prevoženih km. Take sem jaz počel v puberteti, ko nisem bil niti senca dedca za katerega se proglašaš.

Upanje ostaja. Par dobronamernih nasvetov si že upošteval. Mene pa itak daleč najbolj veseli, da si na kolesu, namesto v avtu.

Povezava do prispevka
gorann reče pred 4 urami:

Zdj bo zod itk ze zarad hejterjev fural tkole pa kazal slike😁

Drugac pa mej dva setupa, enga za dirkat, drugega pa za tkole na kremsnite in rabutanje jabk

full lepo sem se imel danes, prav tisto nirvana za živce :)  lepo na izi 100w 4 urce, top :) točno to sem iskal, biti na svežem zraku, raziskovati okolico, vse seboj, tako da te ne more nič presenetiti, in ne razmišljam ali me bo ob 17h zeblo ali mi spusti guma

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 1 uro:

@doz, malo je nenavadno, da tryhardaš "boli me kurac za vse" odpadnika in hkrati tu postaš sliko vsakih 10 prevoženih km. Take sem jaz počel v puberteti, ko nisem bil niti senca dedca za katerega se proglašaš.

Upanje ostaja. Par dobronamernih nasvetov si že upošteval. Mene pa itak daleč najbolj veseli, da si na kolesu, namesto v avtu.

dejansko mi je vseeno kaj si folk misli če imam torbo sabo in da furam bajk v salewa pohodnih čevljih :) 

bi bilo pa smotrno da bi potem rekreativci kot sem sam imeli svojo temo da ne bo zgražanja in mešanja krvi med elito in casual :)

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

DOGODEK: krajši klanček cca 30m enih 15% naklona, moč maksimum kar lahko izstisnem iz sebe, zasliši se nek manjši pok iz zadnje kasete, nekaj se je zlomilo/staknilo, tako da se kaseta ne vrti več lepo ampak blokira ko imam pedala na miru... ko jih obračam je vse ok. Jutri na servis/reklamacija. Srčno upam da ta nova kolesa niso tak krš da me bo strah pritisniti na max, da ne bo kolo razpadlo... dobro.da imam 27 starega za rezervo...

 

 

Povezava do prispevka
doz reče pred 22 urami:

full lepo sem se imel danes, prav tisto nirvana za živce :)  lepo na izi 100w 4 urce, top :) točno to sem iskal, biti na svežem zraku, raziskovati okolico, vse seboj, tako da te ne more nič presenetiti, in ne razmišljam ali me bo ob 17h zeblo ali mi spusti guma

Joj kak me trigerajo strava wati

 

 

Povezava do prispevka
doz reče pred 35 minutami:

DOGODEK: krajši klanček cca 30m enih 15% naklona, moč maksimum kar lahko izstisnem iz sebe, zasliši se nek manjši pok iz zadnje kasete, nekaj se je zlomilo/staknilo, tako da se kaseta ne vrti več lepo ampak blokira ko imam pedala na miru... ko jih obračam je vse ok. Jutri na servis/reklamacija. Srčno upam da ta nova kolesa niso tak krš da me bo strah pritisniti na max, da ne bo kolo razpadlo... dobro.da imam 27 starega za rezervo...

 

 

Racna zobek znotrj verjetn

 

Nes zamenjat

Povezava do prispevka
Boris reče pred 29 minutami:

male pare bajk to so felge za 100e. Dobu bos isto robo oz zobek bodo menjali cez 200km bo spet poclo. Nabav neki od dtswissa bo 100x bols. Ni zobkov pa karkol je lahko sam menjas doma. 

Dokler je kolo v garanciji mi je vseeno če se menja tedensko, sem zgooglal tale part in freehub stane okoli 35e in je enak na skoraj vseh giant kolesih v zadnjih 5 letih, in nisem našel niti po forumih da bi bila neka splošna težava, pač očitno slab kos, tako da zaenkrat se bo menjal z istim, razen če ima servis kakšne druga navodila, ko bo izven garancije in če bo to ponavljajoča težava pa seveda bolj kvaliteten in preizkušen kos, kolesu tako kot avtu moraš zaupati da te bo pripeljal na cilj 😁 ga bom pa sedajle označil da vidim ali ga bo menjal ali popravljal, te stvari vedno počnem tako da mi mehaniki ne morejo lagati 😂

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...