Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Zwift je ratal pofl zdej,zadnja dva tedna sami problemi

 

Delam workout,tist k so na listi,pondelk pa cetrtek so novi workouti

Prejsnji teden odvozu oba samo kaze da jih nisem,zabelezeno pa je v ride history.

V pondelk se nikakor ni hotu povezat z Kickerjem,ni slo da ga jebes. Heart monitor je slo. Zbrisal app na tv in tablci,nalozil spet. Zdej se je povezal,samo z heart sensorjem ne. Sem reku ajd bom pa brez. Grem not workout empty,nemorm izbrat da odvozm workout od pondelka. Grem ven,nazaj not,pise da je narejen. Ma fuck off

 

Vcer nalozu RGT app in brez problema odfural Cap de Formentor, sam na zalost ima samo dve trasi odklenjeni,ostalo je Premium,14 dni zastonj,pol pa 9 € na mesec.

Samo ni tok tras na izbiro se

 

 

Povezava do prispevka
Flaming_C reče pred 2 urama:

Zwift je ratal pofl zdej,zadnja dva tedna sami problemi

 

Delam workout,tist k so na listi,pondelk pa cetrtek so novi workouti

Prejsnji teden odvozu oba samo kaze da jih nisem,zabelezeno pa je v ride history.

V pondelk se nikakor ni hotu povezat z Kickerjem,ni slo da ga jebes. Heart monitor je slo. Zbrisal app na tv in tablci,nalozil spet. Zdej se je povezal,samo z heart sensorjem ne. Sem reku ajd bom pa brez. Grem not workout empty,nemorm izbrat da odvozm workout od pondelka. Grem ven,nazaj not,pise da je narejen. Ma fuck off

 

Vcer nalozu RGT app in brez problema odfural Cap de Formentor, sam na zalost ima samo dve trasi odklenjeni,ostalo je Premium,14 dni zastonj,pol pa 9 € na mesec.

Samo ni tok tras na izbiro se

 

 

Je tudi pri meni pobrkljalo vse, workoutu isto ni zabeležilo v plan, pa še te ki jih je odprlo so iz nekega drugega plana.

 

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 9 urami:

Jaz sn bil oni dan v Grožnjanu...majo precej enduro/dh prog okoli mesta. Lepo sn se naguno :)

676CE06D-D9B9-4366-ABB3-21DC4A2CCC95.jpeg

 

Kako si zadovoljen z  YT-jem? Si kupil novega al rabljenega? Če se ti da, opiši prosim malo svoje izkušnje.

 

Sem nameraval letos kupit Jeffsy-ja, samo sem izbral napačno leto za nakup novega bicikla :no:.

Povezava do prispevka

Se ene tri leta bo tkole k je atm. Trenutno so bajki za 2021 razprodani. Se delajo preorder za 2022+2023. Mi smo glih poslali narocilo za Santa jutri pa se pride majster od speca. Commencal pride se en bajk za 2021 in tojto. Prodali smo 6 bajkov v roku tednu dni k jih sploh se nism mel v trg. 
atm ce najdes bajk k ti je vsec ga vzami. 

Povezava do prispevka

Sranje... Zgleda, da če bom res hotel kaj novega, bom moral hodit po trgovinah po celi sloveniji in gledat kaj majo na zalogi. Samo problem je, da ko sem pripravljen dat 2-3k€ za nekaj, mora bit pač točno tisto, kar hočem in ne tisto, kar je slučajno ostalo na zalogi. Jebiga... bom pa fural še kako leto 10 let starega 26" trdaka :mehkoblato:.

 

Prejšnji teden sem šel v lokalni bajk šop po ketno in mi je rekel tip "nimam keten sploh, pridejo mogoče konec marca, do takrat ne gonit v hrib"  :D:cry:

Povezava do prispevka
seventhson reče pred 15 urami:

 

Kako si zadovoljen z  YT-jem? Si kupil novega al rabljenega? Če se ti da, opiši prosim malo svoje izkušnje.

 

Sem nameraval letos kupit Jeffsy-ja, samo sem izbral napačno leto za nakup novega bicikla :no:.


Ej v Capra je v nulo. Kupil sem leto pa pol staro super ohranjeno..zaj jo mam skoraj leto dni pa je ne sparam nic...samo gas po gnarly terenah..medium jumpe pa dropi. Gre vse ko puter.  Kaj se tice plezanja gre dobro..prides normalno v breg..vilco amortizer dam na firm (lock outa nima) in postane dost trda da ne zgublas moci...osebno opazam da bi rajsi si vzel za domace proge ko mamo dosti gonjenja po bregah..short travela..tega Izzota 130mm mi zgleda super. Blaze se je glih na voljo kolko sem gledal. 
 

Drugac pa ful zadovoln z YTjom..lepe linije..(potrkam) nic me ne jebe..dobro nareto......bajk je monster na dh progah...z 12kasetnikom tudi progonis vse...priporocam. 
 

Gledam, da mas Capre pro Alu za 3.5k  pa base alu za 2.7k na voljo se vse stevilke...ce bi kaj vzel hitro narocit ;) (novi modeli cist...pa dosti nasih preferira Alu dh bajke) 

 

https://www.yt-industries.com/detail/index/sArticle/382/sPreview/1?number=101343

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
dilar reče pred 11 urami:

si gledu kej Winspace feltne? Sem videl, da jih kr hvaljo po netu.

So cez jurja karbonske visoke  pol bi ze rajs hunt 50 karbonske

 

Ampak je najin okvir endurancein nima smisla aero visoke. Sem nekj vsestranskega vzel, fulcrum zero so predrage

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...