Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Boris reče pred 44 minutami:

Sam frendi so zafukali sej ves kako je”ja j gremo valda” pol je treba it noben nima cajta. Vzel torbe bookiral dva top hotela z spajem tko da mam se masazo ter bazen. 

 

Si šel z Venge-om al novim Tarmacom? Dej kšne slike z bajkom, ne morš bit amater pa sam pokrajne limat :D

Povezava do prispevka

Jst sm vzel nogavcke rokavcke kapo dolge rokavice. Dolge rokave majic za bajk mamut za dez jakno kremo za rit dvojne gate stumfe kratko majco za v hotel pa papuce. Spredi mam power bank bare polnilc za telefon denarnico tablete za pijaco dve zracnice pumpo en quicklink 12s pa mini orodje

 

hrano si kupujem vmes pojaco tocim o fontanah k so v vsaki vasi vsaj tri stiri. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 36 minutami:

Vengom ker sm navajen na pozicijo. Nism nc slikal ker sm se minimalno ustavljal. Pa dvakrat me je opralo in je bajk cel zasran. Jutri postam kaksno fotko bajka

tkoele

mam setup 

B9B9059C-A919-4CE8-9669-BB9331BFB562.jpeg

tkole mam tud jest zdj, zadaj backloader, cakam pa se midloader od topeaka da bo za daljse turce

 

zadaj 10l, sredinskega sm pa 3l narocu, imo bo dost za par ploscic pa orodje

 

glih dans bi rabu blatnike, sam neeee sej ne bo dez, ni blo ne, namontiral jih bom gor in naj bojo skoz gor

Povezava do prispevka

Jaz sem bil kar priden ta teden. V torek 105 km, 1900 m višinske, v sredo podobna trasa 91 km, 1600 m v. in danes 73 km, 800 m v. Ni tako slabo za 15,5 kg gorca. Vsak dan je bilo malo hladneje, danes že idealno, ker me je še dež pral za nazaj, ampak me ni zeblo. Prav vrhunsko. Nisem si mislil, da je vožnja v dežju lahko užitek.

 

Odkril sem še eno jezero in sicer Reško ter v njem tudi zaplaval, no, vsaj v južnem delu. Izgledalo je veliko boljše kot na povezavi, dokaj zanimivo s plavajočimi debli, nekimi rastlinami na gladini in voda je bila prijetno topla. Ko sem se obrisal in oblekel, se je ulil dež, lol.

 

shure reče pred 2 urama:

Shit, to se noro sliši. Moram zbrat jajca, pa tudi jaz it na kako večdnevno. Sam kaj ko me žena fenta, da pridem ven z idejo, da grem kolesarit nekam sam za par dni.

Ja, vedno se najde špilferderber. Mene je foter čudno pogledal, ko sem mu razlagal, kje sem se danes kopal, češ, tam so gotovo medvedje, je nevarno. Sam pa jezera ni videl od blizu. Sem mu rekel, zakaj je tam pomol in lojtra v vodo, je to za medveda ali za ljudi.

  • Račka +1 5
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 30 minutami:

Če bi vzel solato bi bilo 30.-  :)

A te je kaj zalilo, ker dežuje že 14 neprestano?

Opralo me je 2x vceraj na umbrail. Danes je prsilo na fluel. Drgac pac non stop neki strca. Se slacim oblacim vsake 5min. Se ene 20km pa spa 👌

jutr si bom spet jebu vse oberalp gotthard

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 19 minutami:

Majkemi kaj bi dal za tako vreme. Tle je 33 ni sans za it na kolo. 

Mah dokler ne dezuje je ok. Jutri bo koncno mal sonca. Je ql k ne rabis pit dva bidona na uro ker ne zge sonce. Sam tudi ni faj it na spust 20km pr 5 stiopinjah cel moker 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...