Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

pr specu oz tarmacu ni bil recall ampak so spremenil insert oz dodali eno milimetersko objemko.

To je blo samo pr modelih k so bli kupljeni 2 meseca po izdaji modela. Jst sm bajk kupu pol cez eno leto ali celo vec k je mel to ze fixan. 

 

Ne windsniffer nima veze z tistim delom k je bil zamenjan

 

image-1.png

Povezava do prispevka

Danes je pogačar naredil en krog od doma pa po cestah, ki jih jaz non stop vozim, pa na krvavec... tale strava je super, v opisu jamra da ima travel.legs, brzine pa take da dol.padeš 😃 lol... tm do ene 30 na uro še gre nekako, potem je vsak kurčev kilometer pizda težek kot prasica, in da folk fura po 40 dlje časa na uro je faking blazno, kapo dol tem fantom resno

Screenshot_20230822_195833_Strava.jpg

Povezava do prispevka
doz reče Dne, 22. 8. 2023 at 20:04:

Danes je pogačar naredil en krog od doma pa po cestah, ki jih jaz non stop vozim, pa na krvavec... tale strava je super, v opisu jamra da ima travel.legs, brzine pa take da dol.padeš 😃 lol... tm do ene 30 na uro še gre nekako, potem je vsak kurčev kilometer pizda težek kot prasica, in da folk fura po 40 dlje časa na uro je faking blazno, kapo dol tem fantom resno

Screenshot_20230822_195833_Strava.jpg

Kul, mi je blo dons zanimivo zakaj jih je bilo tolk na cesti z pogi dresi, sm jih ravno pod krvavcem videl

 

Za mozjanco pravis za tist 2km segment da si dal na 14?

Vsa cast, jaz sem sel dons pa kaze 17min

 

btw, da ti kaze kalorije mors met pro verzijo al kako opremo?

uredilo bitje Ivan JJ
Povezava do prispevka
Ivan JJ reče pred 10 urami:

Kul, mi je blo dons zanimivo zakaj jih je bilo tolk na cesti z pogi dresi, sm jih ravno pod krvavcem videl

 

Za mozjanco pravis za tist 2km segment da si dal na 14?

Vsa cast, jaz sem sel dons pa kaze 17min

 

btw, da ti kaze kalorije mors met pro verzijo al kako opremo?

Ne vem, verjetno računa iz teže in višine

Povezava do prispevka
Boris reče pred 37 minutami:

tko je ce gres kolesarit na pag :D Ce je v alpah vroce kaj je sele na pagu k je dejansko kamnolom

uzivaj :D 

Dobesedno Mars, ponoci ne gre pod 27 stopinj, pac pekel na zemlji. Zdj dva dni se bo prtegovalo pol pa bo max 30 cez dan, idealno za dolge ture.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...