Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

svaljek reče pred 4 minutami:

 

Kupil sem rabljenega in ni bilo tega nosilca zraven.

 

Hvala vseeno, bom še malo pobrskal drugod.

Lahk ponaredk nabavs, original je drag

 

https://www.amazon.de/Compatible-Computer-iGPSPORT-Handlebar-Headlight/dp/B08XVS5FMC/ref=mp_s_a_1_1_sspa?crid=NS1K9NQDL261&keywords=garmin+mount&qid=1696338306&sprefix=garmin+mount%2Caps%2C151&sr=8-1-spons&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9waG9uZV9zZWFyY2hfYXRm&psc=1

Povezava do prispevka
tuerk reče pred 9 urami:

A u pizdu, jst pa še powermetra nimam 

 

Ne se sekirat, jaz mam samo senzor srčnega utripa.

 

Saj me mikajo tudi ostali senzorji, ampak sem letos spomladi prvič začel malo resneje kolesarit in je toliko neke opreme in dodatkov, da bi lahko ves čas kupoval, poceni pa tudi ni ta špas.

Povezava do prispevka
Povezava do prispevka
svaljek reče pred 18 minutami:

Kaj pa je narobe, če je še za hitrost?

Ni nc narobe, to je stari sistem - bulky in grdo zgleda na okvirju

za hitrost ne rabis ker mas stevec in gps

 

Tist novejsi za kadenco je lepo skrit za levo gonilko

 

Poglej za rabljenim kje

 

 

Povezava do prispevka

Senzor kadence je tudi iz Decathlona kul.

 

Senzor hitrosti prav pride bolj na MTB, ker se polzje premikas vcasih po kaksnih serpentinah pa GPS ne more ugotovit hitrosti in ti potem pokrije. Nov model se zatakne na pesto in je skoraj neviden.

Povezava do prispevka
b4d reče pred 5 minutami:

Senzor kadence je tudi iz Decathlona kul.

 

Senzor hitrosti prav pride bolj na MTB, ker se polzje premikas vcasih po kaksnih serpentinah pa GPS ne more ugotovit hitrosti in ti potem pokrije. Nov model se zatakne na pesto in je skoraj neviden.

sej katerkol da je kompatibilen 

mam tud senzor hitrosti na pestu, sam sm vzel kadenca+hitrost

ko sm kupu powermeter sm za kadenco prodal ker ma ze powermeter

Povezava do prispevka

Če bi rad imel senzorje hitrosti in kadence ti za neko zmerno ceno (20eur?) prodam tale komplet:

 

https://www.extremevital.com/sl/kolesa/garmin-senzor-za-hitrost-in-kadenco-2-p-29144.html

 

Sem uporabljal eno sezono nakar sem ugotovil, da je GPS dovolj točen (edino kar sem opazil na račun senzorja je, da hitreje opazi spremembe v hitrosti), kadenco pa tudi dobiš občutek in na koncu pravzaprav nisem več gledal. 

Za žvečit klance mi pa itak ne pomaga ker bi rabil gravel groupseto, če bi želel v 10 %+ klance vrtet ~ 80 obratov na minuto.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...