Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

cashman reče Dne, 31. 10. 2023 at 13:24:

saj veš, kako je tule na mn3 - če ni OLED, je smeti :D

 

Preprosto dejstvo je, da je LCD v vseh pogledih inferiorna tehnologija napram OLED.

In če daš kaj nase in če imaš možnost seči malenkost globlje v denarnico, potem sploh ni dileme kaj kupiti.

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Dne, 21. 10. 2023 at 19:00:

Kdor ima Telekom... dobrih 1,5K € za 65"OLED. Zraven v akciji gratis soundbar v vrednosti dobrih 400€.

 

Odlične ocene, tudi ocena za gaming 9,8, 144hz, VRR...

 

https://www.telekom.si/e-trgovina/tv-in-avdio/televizorji/p/samsung-oled-qe65s90catxxh-4k-titan-crna

 

A ima keri forumaš tega? Zdaj mam 55", bo pa mi 65" žal max, ker gledam na 1,5-1,8m razdalje.

 

133511167_Posnetekzaslona(53).jpg.1b6fd9ffacc0780a6bb9b036f40df97f.jpg

 

Kaj mate vsi LG-je? :D Nimamo nobenega forumaša s Samsungom, da pove kaj več?

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

ne kupim nikoli vec samsunga

vedno neki odstopa ob robovih

 

ce bos kupil to dokupi garancijo na max 

 

Tnx, bom preveril malo po spletu kako je kaj s tem. Dejansko bi mi blo najbolj komot, ker pač ruknejo zraven Telekom računa in čao. Žal pa nimajo LG-jev. Majo še Sony menda, samo ni nekaj ugoden koliko sem gledal. Saj bom počakal vsaj do Black Friday ali pa mogoče celo na pomlad, ker nimam sile. Bi OLED-a iz dnevne fuknil v spalnico kjer mam še star LCD in novega večjega dal v dnevno za PS5.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Čao vsem znalcem,

 

počasi zaključujemo gradnjo, enkrat po novem letu se selimo, jaz pa razmišljam, da bi (če bo kje kakšna solidna) akcija, vzel TV na zalogo in ga montiral čez mesec ali dva.

 

Med kavčem in TV steno je cca 5,5 m razdalje, sosed si je omislil 85-col in mi deluje kar OK, sicer pravijo da prevelike TV-ja ni...

 

Kaj rabim? Nisem ne video ne audiofil, spremljamo Netflix, HBO, SkyShowtime in pač nekaj slo TV programa.

 

Za konzole žal nimam časa, bi pa rad streamal na TV z iPhona, iPada in MacBooka, tako da bi bil AirPlay kar mus.

 

Kaj mi predlagate, pa da so razumne cene (do 2k, še raje 1,5). OLED vem da ni v tem rangu, mogoče si ga bom omislil manjšega za v pisarno :)

 

Hvala!

Povezava do prispevka
guru reče Dne, 6. 11. 2023 at 14:11:

Čao vsem znalcem,

 

počasi zaključujemo gradnjo, enkrat po novem letu se selimo, jaz pa razmišljam, da bi (če bo kje kakšna solidna) akcija, vzel TV na zalogo in ga montiral čez mesec ali dva.

 

Med kavčem in TV steno je cca 5,5 m razdalje, sosed si je omislil 85-col in mi deluje kar OK, sicer pravijo da prevelike TV-ja ni...

 

Kaj rabim? Nisem ne video ne audiofil, spremljamo Netflix, HBO, SkyShowtime in pač nekaj slo TV programa.

 

Za konzole žal nimam časa, bi pa rad streamal na TV z iPhona, iPada in MacBooka, tako da bi bil AirPlay kar mus.

 

Kaj mi predlagate, pa da so razumne cene (do 2k, še raje 1,5). OLED vem da ni v tem rangu, mogoče si ga bom omislil manjšega za v pisarno :)

 

Hvala!

 

VEm da bi raje za 1500€, ampak tega sem že enkrat limal v temi. To je čista kraja za tvoj primer, če tega ne kupiš, a hišo gradiš si res mongo.

https://www.mimovrste.com/led-lcd-televizorji/tcl-98p745-4k-uhd-televizor-google-tv

 

jest imam 4m in 85" in je OK in nič več, kot to... Za 5,5m rabiš večji...

 

Tv naštet je pa pa tudi dejansko dober TV in ne samo velik. 

 

Vsak pravi moški si želi, da govori, da ima največjega na vasi in v tem primeru sigurno ti tisti.

Povezava do prispevka
guru reče pred 1 uro:

Haha :)

 

Sej cenovno bi šlo skozi, če je OK stvar. Edino nikjer ne vidim kako je s Chromecast oz. še raje AirPlay...

 

Ima kdo tole, da lahko iz prve roke pove?

Sj je android TV, pač po novem se imenuje Google TV, kar je precej bolje, kot kak Samsungov SmeTizen.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 18 minutami:

Shiat, 2k za 2,5m diagonale! Edino HDRja ne dobis za tak dnar ane, to je mal kisla. V vsakem primeru insane, 2k in mas tv ki je samo malo manjsi od mefistovega penisa, najs.

HDR je tko ane... Tehnično gledano ima vsak HDR, ki ima oznako HDR, ker barve lepo vsi poživijo, zdej svetilnost bo pa kdo povedal kje je tista meja, jest, maksi, random model? :)

Jest sem si postavil benchamark tam, kjer lahko rečemo, da je razlika opazna moji mtki recimo, na gor itak ni omejtive. Top model TCLja ima preko 5000 diming con in 5000nitov, na določenih detajlih, jup 5000....

Ob prihodu nekih HDR vsebin bi bil ta TV kar capable, danes recimo top modeli itak topajo...

 

Tko da imo je ta TV, kar lepo HDR!!!

 

 

EDIT:

Aja še avtomobilska primerjava:

To je tko, k debata kaj je športen avto? A je to Suzuki swift GTi, ferrari f430, mazda mx5, BMW 320d, G wagon AMG, Honda VTI brez zadnjih sedežev... Vse je, kar je bistveno hitrejše od golfa TDI, navzgor itak ni omejitve :)

 

 

 

 

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
atomic reče pred 23 urami:

 

VEm da bi raje za 1500€, ampak tega sem že enkrat limal v temi. To je čista kraja za tvoj primer, če tega ne kupiš, a hišo gradiš si res mongo.

https://www.mimovrste.com/led-lcd-televizorji/tcl-98p745-4k-uhd-televizor-google-tv

 

jest imam 4m in 85" in je OK in nič več, kot to... Za 5,5m rabiš večji...

 

Tv naštet je pa pa tudi dejansko dober TV in ne samo velik. 

 

Vsak pravi moški si želi, da govori, da ima največjega na vasi in v tem primeru sigurno ti tisti.

 

o fak kako je lep in masten  :o:o:o:o:o:o 

 

pismo no, zdej mi je pa FUL žal, da sem že skoraj vse letošnje grafične spektakle (Dead Space 1 R, Resident Evil 4 R, Armored Core 6) že prešpilal na 75-inč škratu :( :( 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 20 urami:

Sj je android TV, pač po novem se imenuje Google TV, kar je precej bolje, kot kak Samsungov SmeTizen.

Navedeno velja, če se kupuje top tier TV. Pri budget tv pa je boljši Tizen, kjer Google TV zaradi slabega proca TV deluje počasi ali celo šteka.

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
fric reče pred 1 uro:

Navedeno velja, če se kupuje top tier TV. Pri budget tv pa je boljši Tizen, kjer Google TV zaradi slabega proca TV deluje počasi ali celo šteka.

Dobr ni čist tko... SmeTizen je tud clunky in to na high end zadevah. Te androidi so pa tud mal manj, kot so bli leta 2017... Na SmeTizenu nimaš Steama, kodija... in drugih res dobrih aplikacij.

Povezava do prispevka

Alo alo :) ena prošnja zdej k je black friday. Začeli so se popusti pa to :D Katera je kakšna fajn televizija za špilat s kul sliko? Pa da ima možnost vseh teh netflixov itd. Jst pojma nimam kaj naj gledam. Nazadnje ste mi tut svetovali - mislim da mi je @Jin in je blo topshit. Budget je pa tudi zdej tam nekje do 1500 eur. Če je manj, tok boljše. Velika hvala! 

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 9. 11. 2023 at 10:27:

 

VEm da bi raje za 1500€, ampak tega sem že enkrat limal v temi. To je čista kraja za tvoj primer, če tega ne kupiš, a hišo gradiš si res mongo.

https://www.mimovrste.com/led-lcd-televizorji/tcl-98p745-4k-uhd-televizor-google-tv

 

jest imam 4m in 85" in je OK in nič več, kot to... Za 5,5m rabiš večji...

 

Tv naštet je pa pa tudi dejansko dober TV in ne samo velik. 

 

Vsak pravi moški si želi, da govori, da ima največjega na vasi in v tem primeru sigurno ti tisti.

sej ne, da podpiram mimovrste, še posebej pa ne nakupovalnico pri A1, ker ima čisto pretirano visoke cene, a tale televizor se dobi celo ceneje kot na mimovrste:

https://www.a1.si/televizorji/led-tv-tcl-98p745

 

Povezava do prispevka
cashman reče pred 5 minutami:

sej ne, da podpiram mimovrste, še posebej pa ne nakupovalnico pri A1, ker ima čisto pretirano visoke cene, a tale televizor se dobi celo ceneje kot na mimovrste:

https://www.a1.si/televizorji/led-tv-tcl-98p745

 

1800 € za 98" inch, ki zmore solidnih 1000 nitov za HDR in je 144hz je faking insane DEAL! To je v USA 3k pa naprej...

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:

Alo alo :) ena prošnja zdej k je black friday. Začeli so se popusti pa to :D Katera je kakšna fajn televizija za špilat s kul sliko? Pa da ima možnost vseh teh netflixov itd. Jst pojma nimam kaj naj gledam. Nazadnje ste mi tut svetovali - mislim da mi je @Jin in je blo topshit. Budget je pa tudi zdej tam nekje do 1500 eur. Če je manj, tok boljše. Velika hvala! 

 

če imaš rad velike (hehehehe), potem je nimaš druge kot tale deal za 100 inč TV, ki se skoz omenja na tejle strani :D:D 

 

STO JEBENIH INČEV stari, to se počutiš ko da si michael jackson ffs

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...