Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

fric reče pred 1 uro:

Vanč, a nimaš ti samsung tv, kjer itak setbox NEO in tv upravljaš s samsung daljincem?

Katere znamke imaš pa soundbar? Malo bi bila slaba, če imaš samsungovega in pol nima podpore za samsung daljinc.:rofl:

 

Nimam jaz Samsunga. Samsunga sem linkal zadnjič, ker ga gledam, da nabavim za nasldnjega v 65" OLED. TV imam Philips in LG, soundbar pa je Sony.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Bessie reče Dne, 29. 11. 2023 at 13:57:

Ma ja len sem in slabe izkupnje, ko ne prevzamejo pošte. Sej bi ga moral tud poiskat, nekam sem ga pospravil hahaha. :huh:

Naj ti nakaze na racun, tko jz delam skos na bolhi in ljudje se vecinoma strinjajo.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
mr.killer reče Dne, 29. 11. 2023 at 14:33:

 

a je Philips?

 

Če ja, je prah

 

 

 

Ne, Samsung je. Madeži so zginli, nimam pojma kaj je to blo.

 

Če bi ugibal bi reku kako odstopanje LCD sendvič panela, ki se spreminja glede na temperaturo or something. to se ni zgodilo nikoli pred tem, pa tudi zdaj se ne dogaja več.

Povezava do prispevka
galimx reče pred 53 minutami:

 

A lahko malo več opišeš? Kateri program rabim oz kako to gre?

V resnici ne vem ker tega nimam (se), tko da naj kdo drug napise. Vem da ma apple svojo implementacijo, AirPlay. Vem tudi da ljudje kupijo android tv stick ki to omogoca ce njihov tv nima te opcije vgrajene. Za kaj vec pa naj kdo drug pove.

Povezava do prispevka

jaz sem bil tud ful nezadovoljen s Plexom. konstantno mi je krešal, če so zapečeni podnapisi bili v .ass formatu recimo. sem šaltal na jellyfin in je precej boljše, čeprav tudi ni brez občasnih težav, ko na random nekatere HEVC/X265 zadeve predvaja brez problema, nekaterih pa "ne zna". ena večjih težav je tudi to, da ga moraš na Samsungu preko developer moda in Tizen studia naloadat na TV, ker ga sicer ni na app storu.

Povezava do prispevka

Frend je potem vzel tega TCL 98". Tko da ma največjiga sedaj... Morm reč, da je slika res dobra, ni to nek budget TV, čeprav je budget cena glede na velikost. Je proper tv, proper HDR, google TV in reees  huge in težek.

Kupil, ga je pa za fitnes sobo, da bo gledal GTA 6 guze, medtem ko bo benchal,  namreč v dnevni sobi ima v dnevni sobi precej večjo zadevo lol... Ampak bo treba še precej fitnesirat, ker to sva komaj po stopnicah nosila.

 

 

 

 

IMG_3812.jpeg

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
Arey reče pred 40 minutami:

Jz sem zeni zacel omenjat 2 meterski TV pa je hitro sla locitvene papirje pripravljat tko da bom vidu ce ne bom raje zacel govorit o “odlicni sliki” in “ful kvalitetnem vmesniku”. 

Ma ta TV bi moral res vzet. Ker pač nova bajta in to kar boš sedaj kupil boš imel dolgo, sound že imaš in to potem res wow, nova bajta, hud sound in 98" TV, je ekvivalent mečke pred bajto.

Povezava do prispevka
guru reče pred 3 minutami:

Jst ga mam še vedno v garaži lol

 

Skupi s paleto ima 88 kg, a to sta samo 2 nesla? :D

Če bi to redno delal, potem fitnesa niti rabil ne bi. Dala sva ven iz škatle, potem je dosti lažje, ampak precej bolj nevarno. S škatlo je fajn, da ste trije.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Jz sem zeni zacel omenjat 2 meterski TV pa je hitro sla locitvene papirje pripravljat tko da bom vidu ce ne bom raje zacel govorit o “odlicni sliki” in “ful kvalitetnem vmesniku”. 

Ja, k misli OFAK 2m KAM GA BOMO DAL KVA BODO SOSEDI REKL. Na konc sploh ne bo opazila in k se bo navadla, ne bo hotela jit nazaj na manjse.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...