Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Sicer pa izbiram med Philips 42OLED818

 

https://www.mimovrste.com/televizorji-od-100-do-109-cm/philips-42oled818-12-4k-uhd-oled-televizor-ambilight-tv-google-tv-120-hz

 

ter LG OLED42C3

 

https://esvet.com/izdelek/lg-oled42c31la-oled-4k-ultra-hd-hdrwebos-thinq-ai-smart-tv-2023/

 

Oba sta oled, ista velikost, letnik 2023

Večjega ne iščem.

uredilo bitje Presky
Povezava do prispevka
B-Magic reče Dne, 13. 12. 2023 at 8:45:

Kake namene imaš s TVjem? Če boš gledal gejmal, potem mogoče manjša prednost LG, zaradi več HDMI izhodov. Sicer pa roko na srce, karkoli se med tema odločiš, bo OK. 

Igranje PS5, gledanje hdr video vsebine iz usb diska(kaj mora biti nujno oz. je bolje SSD disk za gledat hdr npr. Uhd remux film 70gb+ ?) ter za gledanje tv programov preko Neo tv lite app in navadne antene.

 

Sicer pa bo januarja nova predstavitev Lg C4, kar bo kmalu in če se odločim za Lg C3, bom v dilemi ali naj raje počakam na C4 😏

Povezava do prispevka
Presky reče pred 3 urami:

Igranje PS5, gledanje hdr video vsebine iz usb diska(kaj mora biti nujno oz. je bolje SSD disk za gledat hdr npr. Uhd remux film 70gb+ ?) ter za gledanje tv programov preko Neo tv lite app in navadne antene.

 

Sicer pa bo januarja nova predstavitev Lg C4, kar bo kmalu in če se odločim za Lg C3, bom v dilemi ali naj raje počakam na C4 😏


Za gaming je LG bomba. Če želiš najboljšo kvaliteto, more biti Bluray, vse ostalo je neke sorte kompresija. Za neko normalno gledanje so tudi netflixi/hbo/disneyi dovolj (le TV naj bo na kabel, da ni težav z omrežjem). Glede C4 -> Med C2 in C3 ni bilo bistvene razlike, tako da zna bit sedaj ta preskok večji. Če se ti ne mudi, bi počakal C4. Če preskok ni vreden cene, pa potem kupiš C3 po znižani ceni. 

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 7. 12. 2023 at 11:23:

Frend je potem vzel tega TCL 98". Tko da ma največjiga sedaj... Morm reč, da je slika res dobra, ni to nek budget TV, čeprav je budget cena glede na velikost. Je proper tv, proper HDR, google TV in reees  huge in težek.

Kupil, ga je pa za fitnes sobo, da bo gledal GTA 6 guze, medtem ko bo benchal,  namreč v dnevni sobi ima v dnevni sobi precej večjo zadevo lol... Ampak bo treba še precej fitnesirat, ker to sva komaj po stopnicah nosila.

 

 

 

 

IMG_3812.jpeg

 

gledam specse od tegale beatufil boya

 

62.6 kg ima, very nice :D :D

 

zelo pametno od mene, da sem dal dodatno ojačati hrbet omare v dnevni s plohi iz masive :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 21 minutami:

 

gledam specse od tegale beatufil boya

 

62.6 kg ima, very nice :D :D

 

zelo pametno od mene, da sem dal dodatno ojačati hrbet omare v dnevni s plohi iz masive :D 

 

Fajn močen imet tud svoj hrbet, tole nosit po stopnicah ni ravno cool.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Presky reče Dne, 11. 12. 2023 at 19:41:

Jaz bi vzel LG

 

Za philips ne vem, kaksen je, ma meni teh philips niso ql, pomoje das 200 vec sam za ambilight in se ce bo kaj za nasrimat za LG dobis dostivec info na webu.. 

 

Zdej ce bos cakal novejse modele, jaz ne vem kaj bo boljsega ma ponavadi oz do zdaj od c1 naprej ni blo nekih bistvenih stvari.. in ko pridejo novi modeli starim pade cena, po kvaliteti pa so skoraj isti, tako da pol bos imel s5 dilemo kaj se bolj izplaca

 

Povezava do prispevka

Lahko povem iz prve roke, imam namreč 77 inčnega S90C, second gen panel. Slika je nora, sploh v 4K HDR (gledati karkoli manj od tega je za TV tega kova že skoraj žalitev), gladko primerljiva z novo G3 serijo, ki pa je neprimerno dražja.

Hkrati se odlično odreže kot gamerski TV, ima zelo dobre gaming nastavitve, izredno nizek input lag in 144Hz refresh rate, ki tudi pride prav.

 

Tizen ima svoje muhe in nekatere nelogičnosti, ampak tudi to se da preživet, ko se ga enkrat navadiš. V končni fazi preživiš v menijih minorno malo časa, ko enkrat vse nastaviš na svoje preference.

uredilo bitje DrAndy
Povezava do prispevka

LG OLED bo dobil chromecast in Google Home podporo. Ne ve se še pa nič če dobimo to na stare modele kot lanski c2. Meni bi tu ful prav prišlo in bom zelo razočaran če ne mislijo tega updejtat na prejšnje modele. :cry: Uporabljam dost chromecast in mam tudi google nest hub2 display. V bistvu bo s zdej LG oled TV imel funkcijo huba..

 

IMG_0744.thumb.jpeg.3fcee492929485d9c37d6169cbd36195.jpeg

 

IMG_0743.thumb.jpeg.209922e6a6c53223e185421c54eedc17.jpeg

 

vir: theverge.com

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 21 urami:

LG OLED bo dobil chromecast in Google Home podporo. Ne ve se še pa nič če dobimo to na stare modele kot lanski c2. Meni bi tu ful prav prišlo in bom zelo razočaran če ne mislijo tega updejtat na prejšnje modele. :cry: Uporabljam dost chromecast in mam tudi google nest hub2 display. V bistvu bo s zdej LG oled TV imel funkcijo huba..

 

IMG_0744.thumb.jpeg.3fcee492929485d9c37d6169cbd36195.jpeg

 

IMG_0743.thumb.jpeg.209922e6a6c53223e185421c54eedc17.jpeg

 

vir: theverge.com

Kaj dejansko pridobiš s chromecastom? Sej imaš na vseh lg tvjih vse te appe za streamat in to. 

Povezava do prispevka

 

kmetek reče Dne, 10. 1. 2024 at 21:24:

jaz hočem en faking 42'' OLED pod jurja, da ga bom imel za PC monitor/TV kombo.

 

Presky reče Dne, 11. 12. 2023 at 19:41:

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...