Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Zdravo ekipa. Dobro leto nazaj sem kupova tv zase in ste mi priporočili Samsungov LED TV, ki sem ga na Makspro dobil za neko smešno ceno. S tv-jem sem izredno zadovoljen.

Potreboval bi nasvet, kupujem tv za fotra. Potrebuje nek best buy tv, ki ga bo imel naslednjih 10 let. Diagonala 55 ali 65. Je klasični starejši gledalec tv-ja in tv uporablja izključno za gledanje kabelske televizije. :D

 

Tenks. 

 

 

Povezava do prispevka

Sam bil zamenjal TV in sem naletel na tole. Ok vem, da ni to premium TV, ampak jest ga nikoli nisem niti imel. Tako da ne vem kaj zamujam lol, pač  HDR in te fore. Jest ga imam bolj za igre in ta se mi je zdel zanimiv, ker je pač zelo velik in ima 120hz + freesync pač za nove konzole in PC.

Je to OK, ali je to enostavno preveč degradacije v sliki?

Povezava do prispevka
atomic reče pred 17 urami:

Sam bil zamenjal TV in sem naletel na tole. Ok vem, da ni to premium TV, ampak jest ga nikoli nisem niti imel. Tako da ne vem kaj zamujam lol, pač  HDR in te fore. Jest ga imam bolj za igre in ta se mi je zdel zanimiv, ker je pač zelo velik in ima 120hz + freesync pač za nove konzole in PC.

Je to OK, ali je to enostavno preveč degradacije v sliki?

Odkar ima brat OLED in vem, kakšna je razlika med OLED-om in LCD-jem, zame gotovo drži, da bi raje izbral 65" OLED, kot pa 86" LCD.  Tudi 65" je še vedno za sobo normalne velikosti dovolj velik TV, razlika v kvaliteti slike pa (vsaj zame) zagotovo odtehta teh 20" manj diagonale.

Povezava do prispevka
obstek reče pred 1 uro:

Malo sem se zanašal na to. Sicer pa je razdalja dober meter, prej sta imela 35 inčno diagonalo. :D 

 

 

image.png.78dbd3531b776fe3e4927a1113750563.png

Hecal sem se prejle.

 

Se strinjam, da je za starše, če so manj kritični gledalci, boljše vzet manjši oz. cenejši TV. Za spremljanje dnevnika in kakšne serije/filma je nepotrebno metanje denarja za dražji TV.

 

Sicer pa glede velikosti... Jaz sem letos vzel 65" in gledam nekje 1,5m stran, pa se mi je že takoj po nakupu zdelo, da bi komot bil TV še malo večji. Na manjši TV kot 65" pa bi se trenutno kar težko navadil, kljub temu da sem zadnjih 10 let imel TVje 42"-47".

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...