Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Oboje morm še nabavit! :(

 

Sem pa sestavil Himeji grad in mi je top. Pa Bradavicarka v architecture slogu mi je tudi top, sem prav užival.

 

Zdej sem pa skupi vrgu še korveto. Mi je ok. Ampak me nekak ni čisto popolnoma prepričala. 

Tak da sem moral v delo vzet še camarota. Se mi pa zdi zelo soliden. Bosta pasala skupaj s korveto.

 

Sem pa vmes naletel na res ugodnega etrona, ker je bla škatla čist scotana. In sem ga vrgel skupaj.

Hjooooooooo kako sem pa tu razočaran. Pač res fail leta. Avto sam po sebi je ok. Vse ostalo pa tema.

Ne vem kako si lahko lego privošči take kikse, sploh pri igrači ki stane 170 eur. To je prvi fail.

Potem je fail manjko daljinca. Prvi set ki sem ga sestavil in da ima bluetooth komande. 700mb aplikacija? Prosim???

Ok froc ki dobi igračo v vrednosti 170 eur ima verjetno res ornk pameten fon... Ampak kaj če ga nima? Kaj bo čez 5 let ko bojo rekl da aplikacijo ugašajo?

Naslednja stvar so same komande. Na telefonu preko bluetootha laga v tri krasne. Pa sej v bistvu to ni sploh problem. Ker smo potem takoj pri naslednjem. Avtoček ne gre nikamor... motorji čist prešvoh.

Imam dve tamali, celi navdušeni sta bili ko sem to prvleku domov. Atiiii a to je na daljinca??? In jst jaaaaaa pa je blo veselja da je joj. Dokler nista dobla zadeve v roke. Par minut je bilo zanimivo, pol pa brezveze.

Je pa tu super primerjava. Imata tud tastarega goseničarja, ki je manjši, ima daljinca, bolj potegne in je fuuuuuuuuuuuuuuuuuun. Sem mislim da bo audi super nadgradnja... njet.

Povezava do prispevka

Zame je Barracuda bay najboljši LEGO komplet vseh časov, nekaj malega pomaga nostalgija, nekaj malega ugodna cena, 2 možnosti za zgradit - obe zelo dobri, kul nabor opreme in možičkov, zanimive tehnike grajenja, ugl ni da ni. Modularci in grad pridejo blizu, SW ne sestavljam, je pa res da zadnje čase bolj ali manj išččem navdih v MOCih in probavam kaj svojega, draga nori :D

Povezava do prispevka

+1 na Barracuda Bay. Edino kar mi je minus, je to da ni "enostavno" naredit iz otoka ladjo. Ko je izšlo nisem bral podrobnosti in sem bil zihr, da se da to med igro narediti s par "kliki" kock. Pa ni tako.

Ampak ok, smo pač uporabili originalno 6285 Black Seas Barracuda za "before" in otok kot tak za "after" za igranje :) Pa se vse lepo izide :D

Povezava do prispevka

Zlaga se. :) Ugodna varianta dvomim da je kje, mogoče dobiš kaj ceneje na kakšni facebook skupini kjer se (pre)prodaja lego. Jaz sem kupil direkt na lego.com ko so ble dvojne točne. Včasih je bil ta set 250 eur, zdej 300. Dost drago ampak po eni strani je kot naložba, ker ko tega seta ne bo več v redni prodaja bo cena po moje še narasla.. 

 

image.thumb.jpg.8fa4c9b06e0a357132377f8f4bef6ecc.jpg

 

 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Henrik reče Dne, 3. 2. 2024 at 16:36:

 

 

 

Razprodano v neekaj urah, in pol lego študira če naj naredi še kak medieval seet ali ne. :D

 

Nisem nabavuu ker se šparam za market squaaare al kaj že bo. Pol pa mogoče nabavim še en Eldorado.

uredilo bitje Sudat
Povezava do prispevka

Matr ta  LEGO City Space Interstellar Spaceship je fucking awesome.  Vedno, ko ga primem v roke bi najraje letel z njim po celem stanovanju in spuščal vsemogoče zvoke letenja oz. potovanja skozi vesolje kot otrok, ki je prvič videl hiperpogon v akciji na tvju. 

 

g8u4zuT.jpeg

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...