Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Saj nisem mislil nič zlobnega, samo malo prcanja.  Ampak ja ti kr postaj še take koledarje, če jih zaslediš. Te bom naslednjič opomnil, če boš kaj extra hotel. Jaz sem zadnje čase preveč na LEGO.com, čeprav sem nonstop brez denarja. Bo treba Borisa oropat. :ninja:

 

edit: 75€ je diorama

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Ivan JJ reče pred 8 urami:

Damn nice. Si lahko ponovno uporabil kaksne display omarce ?

Začuda skoraj 90%. Se vidi še nemška kvaliteta al kaj. Tudi seti v njih so bili najbolj v enem kosu. Samo potrebnega veliko čiščenja pa malo poliranja.

Seveda se vidi od blizu mikro risi, ker jih tudi narediš z čiščenjem, ampak tak na uč, so OK, glede na apokalipso, kako je iverne omare, mize in police odprlo... :rofl:

Pa LED lučke,  kar sem priklopil, neverjetno vse dela brez problema. Zarjavele USB konektor iz setov preventivno edino nove, ostalo bo pa zgleda špilal in bo še uporabno. 

Povezava do prispevka
Tomyboy reče pred 9 urami:

Začuda skoraj 90%. Se vidi še nemška kvaliteta al kaj. Tudi seti v njih so bili najbolj v enem kosu. Samo potrebnega veliko čiščenja pa malo poliranja.

Seveda se vidi od blizu mikro risi, ker jih tudi narediš z čiščenjem, ampak tak na uč, so OK, glede na apokalipso, kako je iverne omare, mize in police odprlo... :rofl:

Pa LED lučke,  kar sem priklopil, neverjetno vse dela brez problema. Zarjavele USB konektor iz setov preventivno edino nove, ostalo bo pa zgleda špilal in bo še uporabno. 

Ej ka pa bajta?

Sm poslusu, da bodo pri vas 150 his preselili, vas tudi?

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 1 uro:

Ej ka pa bajta?

Sm poslusu, da bodo pri vas 150 his preselili, vas tudi?

Na žalost ne, bi takoj šli.... :rofl: To one tam proti Letušu.

Pa itak so samo prazne obljube, kje bodo pa denar dobil.  Točno to kar je Boris rekel. Če one siromake ne morejo nič zrihtat tam v zgonji Savinjski, ko jim bajte res dobesedno visijo na klocnih ali jim je pa vse zrediralo. Gnila država in te ustanove. Kam je šel ta denar, ko so ga zbiral, fuzbal tekma,  pa Avdič z 3mil.... Bi tam v Strugah že vsem montažne bajte postavil v teh 3 mesecih... eh pustimo to...

Mal custom vozil. Toliko kock naenkrat navoljo, da se lahka mal špilamo. Corveta bolane tehnike, še nisem videl.

 

20231107_180304.jpg

20231107_180234.jpg

20231107_180209.jpg

20231107_180216.jpg

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka
Navedek

V trgovinah Lidl te čakajo super ideje za obdarovanje otrok. 🧒 Preveri izbrano ponudbo kompletov za sestavljanje Lego 🧱, vozil in robotov 🤖, igralnih kompletov Playtive in Playmobil 🐘 ter drugih kakovostnih igrač za otroško veselje! 👇

Izbor kompletov za sestavljanje – Slika 1

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Feget reče pred 7 minutami:

To verjetno ne moreš samo kupiti direktno ne? 

 

Tako je. In mislim, da je celo min buy 250€? Nisem 100%. Ampak obup, če nimaš neke prilike naredit večjega nakupa. Bodo pa ta vikend dvojne točke, tko da je dobra prilika vsaj nekaj extra pridobit, če že trošiš take pare.

 

EDIT: pa še božični štant bo GWP zdaj v novembru in v tem primeru naj bi bil min buy 170€

 

EDIT 2:

 

image.png.996022b49bdb59df56e414aea27e4fdc.png

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka
Henrik reče pred 5 minutami:

Ok bom videl kaj bo, če ne bom pa pač šel na bolšjak pa kupil ta GWP. :) 

 

 

 

 

Tako jih jaz že nekaj časa kupujem. Izjema je bila runda ko sem kupil Winter Village set. 

Se pa poigravam z idejo, če je mogoče čas da končno nabavim Home Alone set. Pa rešim vse težave z gwpji to rundo....tudi tiste ali kupit kaj za jest al bit na dieti do naslednje plače  😂

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...