Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Mi ni dalo miru in sem še malo brskal po podstrešju pri tastarih od tastarih in je padel ven še en biser iz otroštva :) 

Nekje so se sicer izgubile modre jeklenke za kisik, k sreči pa je to dokaj poceni stvar na bricklinku.

 

Happy happy happy :D 

 

 

IMG_20220806_184557.jpg

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Jaz pa moram priznati, da čeprav sem velik fan lego kock, da mi je politka firme in način prodaje njihovih kock ena najbolj židovskih možno (približa se jim samo mogoče še kakšen Nintendo).

 

Zakaj za vraga se vsi seti prodajajo samo par mesecev potem pa izginejo iz trgovin in se jih da dobiti samo še po scalperski ceni???

 

Lep primer Pirates of the Barracuda bay. Zakaj tega seta ne morem več kupiti danes dobro leto po izzidu v trgovini za pošteno ceno 200 evrov? Ne rečem da bi težil z nekimi 10+ let starimi seti, samo jebemti da eno leto star med fani zelo priljubljen set, bi pa še vedno lahko prodajali te židje (pri scalperjih je cena že lepo po 350+ evrov).

 

Po drugi strani prideš v lego trgovino v BTC in polno, ampak res polno, dreka na policah. Ampak ne, cool sete pa čim prej retirat, da jim bo cena rasla - kaj točno ima lego od tega, razen trdih kurcev nekih šefov v podjetju res ne vem.

 

Potem pa drugič - brutalno previsoke cene za neke kvazi omejene sete!!! Tipičen primer novi Lion Castle. Res izgleda cool in bi ga takoj imel, samo jebemo mast za 400 evrov si ga lahko nekam vtaknejo. To je že skoraj cena ps5, ne pa malo večje škatle kock. 

 

Seveda bi lahko lego naredil pošteno ceno (meni se zdi od 200 do max 250 za kaj takega) in večjo količino setov, samo ne, bodimo cool, omejena linija, kdor si ga želi, naj skešira.

 

Tako da židovstvo brez primerjave.

 

No po drugi strani pa bratom kitajcem vsa čast. Nikoli ne kupujem fake izdelkov, samo pri teh lego židih pa dejansko kar dostikrat. Sploh glede na to, da kitajska Barracuda je praktično identična (razen figuric) pravi. Baje naj bi bil tudi kitajski Lion castle na res visokem nivoju. Tako da ko pade cena na kake 150 evrov, ga nabavim.

 

Evo dovolj rentanja :) zdaj bodo lego fani seveda takoj začeli z linerji, da nisi pravi fan, če nimaš originala, samo priznajte si - Lego vas/nas vse pošteno nateguje v rit s konretno velikim črnim danskim kurcem.

  • Račka +1 5
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

 

 

Kar dobre točke poudari, kaj so pomankljivosti in prednosti tega vlaka.

 

dodatni edit: Toliko da veste, lego gradu za 400 eur ni več na lego slo trgovini. (Nedostopno). :D

 

Te pa nič, očitno so skalperji prihrumeli.

 

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka

Lol kaj so to na vsake par strani neki buthurt posti? Ce ti je en produkt predrag ga pac ne kupuj kaj nej ti. Skalperji so pac posebna sorta drekov. Pol pa po netu jocejo legu za viptocke ker se jim skatlica potrga. 
 

mas precej lego setov k so ql pa poceni ce se hoce otrok igrat. 
ce pa zelis ti zase grad po “otroskih”cenah zato da se fotr igra pol bos pac te sete placal. Tko k so navite cene UCS setov. 
 

 

Povezava do prispevka

Mah nisem butthurt, imam dovolje denarja, da si kupim vse lego sete zadnjih desetih let. Samo na kurac mi gre pač tako očitno nategovanje folka, kot ga izvaja Lego. Očitno je zdaj že vsaka kritika neke družbe butthurtanje:rofl: 

 

Če je kdo tu butthurt je lahko le Lego, mečejo denar v razvoj setov in promocijo, jaz pa dobim identični set brez oznake lego, za 1/3 cene:rofl: 

 

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 10 minutami:

Si morda, medtem ko paseš ovce na travniku, kdaj pomislil na to, da tisti ki imamo neko premoženje, ga imamo ravno zato, ker ga ne zapravljamo za neumnosti ;)

Lego pa res niso neumnosti.

verjetn edina stvar, kjer dobis za rabljeno stvar po nekaj letih isto, kot si zanjo dal v trgovini

Povezava do prispevka
Feget reče pred 25 minutami:

To sicer velja tudi za kitajce:D jaz sem čisto vse prodal brez težav po ceni, po kateri sem jih dobil.

 

No ja whatever, fora prvega posta je bila v bistvu samo to, da mi gre na kurac lego politika limitirane prodaje setov, ki izginejo iz prodaje po nekaj tednih.

 

 

Pirate si pa drgac mel naprodaj od 1.4.2020 do 31.12.2021.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...