Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Feget reče Dne, 22. 8. 2022 at 15:36:

Ej dečki kakšno pa je kaj vaše mnenje o kitajskih MOC gusarskih ladjah?


Predvsem imam v mislih tri res ogromne beštije - vse cca. 4000 kosov. Flying dutchman, Queen Ane's Revenge in The Sun Ship. Vse tri so res prašiče, nova barracuda je kot otroček proti njim. Ne vem pa koliko so kitajci kaj mojstri tega, da naredijo uživantski set. Malo sem gledal opise ladij in naj bi bile res svinjsko impresivne na pogled, da pa užitek pri sestavljanju ni na nivoju lego kreacije.


Kaj menite? Aja pozabil sem omeniti, da so tudi svinjsko poceni (pa da sem mega fan gusarskih ladij). Po drobrih 100 evrov se jih že da dobiti :)

 

flying dutchamn.jpg

queen ane.PNG

sun ship.jpg

 

Without box. Some details were not enough, collected with what was normal. A couple of times I used a hammer and pliers. In general, I am happy, for such a price.

Povezava do prispevka

Letošnji Winter Village set naj bi bil sestavljen iz dveh stavb. Kar najdem na guglu se zaenkrat imenuje "Winter Village Music & Toy Store" s številko 10308

Glede na to, da smo Toy Store že imeli, upam, da bo kaj bolj konkretnega.

 

Nekaj info, žal še brez sličic

https://www.bricksup.co.uk/post/lego-icons-10308-music-toy-store-winter-village-2022-set-rumoured-for-october-2022

 

Prijazni stric iz LStore mi je povedal, da izid tudi pri nas je zaenkrat 1. oktober in cena 100€ (sklepam 99,99€).

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 2 urama:

Letošnji Winter Village set naj bi bil sestavljen iz dveh stavb. Kar najdem na guglu se zaenkrat imenuje "Winter Village Music & Toy Store" s številko 10308

Glede na to, da smo Toy Store že imeli, upam, da bo kaj bolj konkretnega.

 

Nekaj info, žal še brez sličic

https://www.bricksup.co.uk/post/lego-icons-10308-music-toy-store-winter-village-2022-set-rumoured-for-october-2022

 

Prijazni stric iz LStore mi je povedal, da izid tudi pri nas je zaenkrat 1. oktober in cena 100€ (sklepam 99,99€).

 

V setu naj bi bilo več kot 1500 kock pa poleg teh dveh stavb naj bi bil zraven še tramvaj

Povezava do prispevka
keba reče pred 2 minutama:

 

V setu naj bi bilo več kot 1500 kock pa poleg teh dveh stavb naj bi bil zraven še tramvaj

 

Da. Piše vse v linku in se mi ni dalo prepisovat :P haha

 

Jaz samo upam, da ko 1514 kock razdeliš na dve stavbi in tram, da bo vseeno podobno čemu. Santa's Visit je imel 1445 kock in je bila konkretna hiša. Se pa sprašujem kaj lahko nastane iz polovice kock po komadu (+tram).

Pustimo se (pozitivno) presenetit :) V vsakem primeru bo buy, že samo zaradi kompletnosti. Fingers crossed...

Povezava do prispevka

Evo, duhov nekaj casa ne bo na spregled. Je pa tale Ecto-1 kar zahteven za sestavljanje. Nic kaj ne pripomore to da so navodila tiskana na črno podlago. Vaekakor dober izziv in do sedaj najkompleksnejši Creator avto kar sem jih sestavljal. Mi je pa moteče to, da Lego vsiljuje neke leve barve v dele ki se nato od zunaj na prvi pogled ne vidijo, ko pa avto malo obračas pa sem pa tja vseka ven kak rumen, zelen in moder del. Tudi to da je zraven en kup nalepk ne deluje ravno najbolje. Ob taki seriji in ceni bi pričakoval natiskane zadeve na kockah. Celokupno pa je avto res glomazen in detaljno narejen. Lep poklon seriji. 
 

 

B3070131-CF0C-4D90-8EE7-C96EAB15DF9A.jpeg

Povezava do prispevka

Vem da je to tema za lego puriste in da so ljudje, ki ne kupujejo original lego kock plešasti reveži, ki živijo v maminih kleteh, ampak bom vseeno delil svojo kitajsko kreacijo Imperial Flagshipa.

 

Po mojem gre za kar zelo dobro 1:1 kopijo (oziroma se originalu res sumljivo približuje po izgledu), kocke so top kvalitete (če danci ne bi svojih kock označevali z oznako lego, dvomim, da bi kdo spoh opazil razliko med temi in orignalnimi), navodila odlična, build experience vrhunski. Če bi dal originalni lego ladji oceno 10/10, je ta za 9/10 . Pa res me je presenetila kvaliteta figuric. Sem potem šel v škatlo z originalnimi legicami pogledati svoje pirate iz 90-ih in mi te kitajski delujejo skoraj bolje kot originalni:o

 

Tako da overall zelo dober fejk za pošteno ceno. Zelo priporočam vsem lego ne-puritanom.

 

 

ladja 1.jpg

ladja 2.jpg

ladaj 3.jpg

ladja 4.jpg

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...