Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Feget reče pred 15 minutami:

Samo to potem lahko narediš tudi za rabljene sete kupljene z bolhe:blink:


To mi je malo sumljivo, da bi bili pri Legu taki nice guyi, da bi kar takole šenkavali kocke:nicjasno:

 

Jaz sem pri njih že večje število kock zamenjal, ki so mi počile (brittle brown). Ni šlo za nateg, res so pokale ampak niti enkrat me Lego ni vprašal za dokaz npr v obliki slik počenih kock. Edino kar je bilo, so parkrat vprašali za kode s škatel kot je Boris omenil. Nekaj dobrote je v njih očitno....zato pa gredo cene gor verjetno :)

Povezava do prispevka

Manjkajočo kocko dobiš zelo hitro. Ne vprašajo nič kje si vzel sets, serijska ali karkoli, vsaj mene niso.

Kljub temu, da so za nas balkance ustavili naročila Pick a Brick kocke, zaradi "obsega naročil", dobil ta teden kocko v roku 5 delovnih dni.

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka

aaa for fuck's sake. To bo GWP. Če bi bil to posebej bi kupil po nižji ceni. Kot pa da kupujem večji set in potem dobim gift. 

 

 

 

In zdaj bom moral očitno preložiti nakup ene zadeve, če bom hotel ta blacktron dobiti januarja. 

 

Zdaj je kot un meme, ko maš dva gumba in švicajočega človeka, ki se odloča to ali drugo.. :D

 

 

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka
Ripper reče pred 13 urami:

Woot? Tale črna raketa je tak uuuu? Ne razumem, ko bi bil vsaj Knight Rider ajde :D

 

Kot je že @Henrik napisal, gre tu za "memories from the past" :D  Tako, da je tudi zame must have.

 

Me pa jezijo tej minimalni nakupi. IMO bi več zaslužili z nižjo mejo za GWP kot pa 150€. Zdaj to pokupi nekaj folka in ostali na marketplaceu kupijo za 25-40€ (jaz med njimi). Ob ceni 80-100€ bi se verjetno več folka odločilo za direktni nakup. Na enem kupcu bi zaslužili manj, bi pa verjetno večje število opravilo nakup. Ugibam. V vsakem primeru, fa*of s temi 150€ in GWP vsak mesec :P 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 minutama:

mah dobr stegnes se do 150 pa mas. Pol konc leta bos mel tolk vip tock da bos naslednje leto mel sconto in tojto

 

Ob predpostavki, da ima človek vsak mesec viška 150€ za take nakupe.

In da najde zadosti pametnih izdelkov za vsak mesec zapravit 150€

Povezava do prispevka
Boris reče pred 11 minutami:

150e na mesec za lego pa res ni tezko porabit

 

 

Dobr, mislim da midva tu furava neko vzporedno debato :P

 

Moj point:

- 150€ je preveč za moje pojme in mojo denarnico, da bi zaradi GWPjev redno trošil na lego

- za naše domače zbirke bi težko našel vsak mesec za 150€ robe za nakupit. Mogoče par mesecev, prej ali slej pa se konča. Raznih zbirateljskih zadev (čelade, arhitekture, avtomobili....) pri nas niso na shopping listi

- lego na dolgi rok dvomim da bi utrpel izgubo, če bi prag za GWP imel na 100€ namesto 150€ (izgubo = manj nakupov)

- in ja, če kupuješ svega i svašta, na lego zelo zelo ZELOOOO hitro nabereš za 150€ vsak mesec, celo leto, celo desetletje ampak to ni point mojega sporočila :) 

 

A je bolš? :D 

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka

Evo, explorer je sestavljen.

 

Ne morem vam povedat, kako sem užival zraven, večinoma zaradi nostalgije.:D

Sem se prav spomnil, kako sem zavidal takrat sosedu od bratranca. Je imel bogate starše in itak dobil vse legice kar je bilo možno, med drugim tudi originalni explorer.😅

 

No, sedaj ga mam jaz tudi :wub:

 

 

IMG_20221224_160923.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...