Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

keba reče pred 2 urama:

Če bo kdo hodil po večjih Mercator centrih v Ljubljani bi prosil da sporoči, če imajo nove Indiana Jones LEGO sete pa kakšne so cene.

 

V Mercator centrih imaš 30% popust na vse igrače, tudi Lego. Kakšne so potem cene v primerjavi z ostalimi trgovinami, ne vem. Izbira je kar obsežna. Sem poslikal nekaj  polic včeraj v Dravljah, ker se nečaku obljubil kocke za okoli 150 EUR, naj si sam izbere. Vzel sem potem tri komplete iz Star Wars serije.

 

 

9.jpg

7.jpg

8.jpg

3.jpg

6.jpg

5.jpg

2.jpg

4.jpg

1.jpg

0.jpg

12.jpg

11.jpg

Povezava do prispevka
LakomLačen reče Dne, 1. 4. 2023 at 11:22:

 

V Mercator centrih imaš 30% popust na vse igrače, tudi Lego. Kakšne so potem cene v primerjavi z ostalimi trgovinami, ne vem. Izbira je kar obsežna. Sem poslikal nekaj  polic včeraj v Dravljah, ker se nečaku obljubil kocke za okoli 150 EUR, naj si sam izbere. Vzel sem potem tri komplete iz Star Wars serije.

Bolj gledam te znizane cene, manj so ugodnejse kot kar se da dobit tule naokol (s postnino vred)...

razn porche 911 je res ene 5€ cenej.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...