Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Adr reče pred 37 minutami:

fak to sem mel pred davnimi leti kot otrok in še zdaj pomnim kak je bla ta zadeva vrhunska, spomini...

 

Tudi jaz sem to imel ja, res dobri spomini.  Ta set pa gusrska ladja, to sem se največ preigral. Še dva soseda sta imela vsak po eno gusarsko ladjo in smo se ure in ure igrali s tem.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 1 minuto:

medieval blacksmith je a must, če še nimaš.

pa mogoče viking ship, da bo šel poleg prihajajoče vikinške vasice.

 

Evo na. Točno to sem prišel napisat. Blacksmith in Viking ship. S tem, da dodajam še Haunted Mansion (al house??), ki mi fali pri zbirki lunapark.

Sam to je tko...500€ iz rokava :P 

Pa glih zdaj je za ovinkom Winter VIllage set, ki bo tudi 100€ vzel. Mogoče mi rata Blacksmitha ubost. Zdaj mi je žal, da ga nisem na mimovrste zagrabil, ko je bil 130€

Povezava do prispevka

Jaz sem šel pogledat in bi takole na oko kupil za 3500€  odhajajočih setov, ki bi jih rad imel.  :lol:  Oh well. Samo T-Rex Breakout dioramo pa res moram nabavit do konca leta.  Viking ladja pa je itak že na poti. Pa  eno izmed odhajajočih Star Wars dioram bi tudi lahko vzel na koncu, četudi so predrage. 

Povezava do prispevka
Majek reče pred 1 uro:

Jaz sem šel pogledat in bi takole na oko kupil za 3500€  odhajajočih setov, ki bi jih rad imel.  :lol:  Oh well. Samo T-Rex Breakout dioramo pa res moram nabavit do konca leta.  Viking ladja pa je itak že na poti. Pa  eno izmed odhajajočih Star Wars dioram bi tudi lahko vzel na koncu, četudi so predrage. 

Si najdu kako akcijo za vikinsko ladjo?

Povezava do prispevka
Boris reče pred 15 minutami:

Meh vse skupaj meni te seti k majo zadi odprto ne disijo.

 

To se pa strinjam. Samo tu sem padel v past in do sedaj vse kupil in ker je mularija pozimi vajena imet zimsko vasico, dopolnjujemo. Pol se pa pač s postavitvijo zajebavamo, da v redu izpade, ko se gleda z razdalje.

Po drugi strani se pa je otrokom lažje igrat s takimi seti.

Povezava do prispevka

Pa sej na konc je vazn da se majo otroc kaj od tega ne da je sam za displey :) zdej tamala ko je stara dve leti na polno hoce vse gledat kaj mam po sobi in pol se ful igra. Duplo kocke niso vec ok. Morjo bit tamali stricki :) in pol namece vse v tavelkega landroverja pa fura okol :) pol pa pride z vrati v rokah al pa streho... pa mi kaze ati poprav!:)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...