Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Arey reče Pravkar:

Posiljajo v slo iz tega pagea? Hvala btw, do zdaj sem sam na amazonu gledal. 

Jo, jst sm ti linkal direkt “lego slovenija”.

poglej se na lstore.si, drugace pa recimo jb-spielwaren.de posiljajo v slo in imajo kul cene.

Lahko tut retired sete na bricklink poisces, sam to je drago.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 16 urami:

Lego strokovnjaki, a lego se dela vlake? Otroku bi kupil lego vlak sam nimam pojma kaj, na amazonu je bera bolj boga.


Jaz imam 2 različna Lego vlaka, ampak sem to nabavil že pred leti. Ni mi pa žal centa. Pomoje lahko kje najdeš rabljeno, ker ti vlakci so za otroke res super. Samo dovolj prostora moraš imet, da se skombinira v neko celotno mesto. Še daljinc je zraven (naprej, nazaj, stop, hitrost), tako da ni samo za okras. Plus, dokupiš lahko nebroj tračnic in progo razširiš dobesedno v nedogled. Držim pesti, da nabaviš! Ker za otroke (pa tudi za nas starce) so vlakci vedno aktualni. 
(vem ja, nisem bil kaj prida v pomoč, ampak sem dal vsaj moralno podporo ;) ). 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Arey reče Dne, 21. 9. 2023 at 20:32:

Lego strokovnjaki, a lego se dela vlake? Otroku bi kupil lego vlak sam nimam pojma kaj, na amazonu je bera bolj boga.

 

Jaz sem zadnjič kupu za deco ko so meli v lstore znižano.. je bla cel dan zabava. Maš tudi app na telefonu s katerim ga lahko voziš in še zvoke spuščaš itd.. zraven priloženega daljinca.

 

20230701_190218.thumb.jpg.adbedecdc37883df46f430439490eb82.jpg

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

To zgleda dosti boljše da.. Ker vem da ta moj vlak na sliki zgled dolgočasno. Ampak da ne bi bil bi mogu dokupit še tračnice (ki so ful predrage orginal lego) pa speljat bol vijugasto tračnice, kakšno hišo postavit zraven iz winter holidays seta, morda iz harry potterja.. Morda decembra zraven jaslic, to bi blo kul :)

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 15 minutami:

To zgleda dosti boljše da.. Ker vem da ta moj vlak na sliki zgled dolgočasno. Ampak da ne bi bil bi mogu dokupit še tračnice (ki so ful predrage orginal lego) pa speljat bol vijugasto tračnice, kakšno hišo postavit zraven iz winter holidays seta, morda iz harry potterja.. Morda decembra zraven jaslic, to bi blo kul :)

pa nardis se kak moc vagon. Lahko si pomagas tudi z harry potter vlakom itd. Opcij neskoncno. 

Povezava do prispevka

Tole naj bi bil seznam GWPjev za oktober. Nimam pa podatka kakšni so pogoji (zneski, tematike...). Mogoče kdo kaj bolj podrobno ve? Da ne čakam brez veze z Winter Village setom :/

Najboljše zgleda 2x VIP + gusarski cove, samo me je strah, da bo minimum buy 200€. Moving truck bi tudi imel, samo raje gusarje :D

(ima kdo od vas viška moving truck po dobri ceni?)

 

 

promo-october-2023-calendar-info-from-brick-clicker-v0-jrn26kp389rb1.png

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka
Boris reče pred 5 urami:

a lahko kdo potrdi da je steamboat isti k je bil ze v prodaji al je nek manjsi set? Tole bo treba vzet 

 

 

Naj samo dodam da sem to z neke grupe na FB potegnil, pa še tam je bil 15i re-share, tako da ne vem koliko je vse skupaj verodostojno.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...