Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Morgan je konkretno boljši v obrambi in letos je imel zelo dobro sezono tako da upam da bo on šel na SP. Tobey je bil lani na EP tako zanič v obrambi da je blo kar žalostno gledat... Šiško lol sej mamo Samarja ki je boljši od njega. Edo Murić bo žal nepogrešljiv sploh če bo v ekipi Tobey... Morgan je krepko bolj gibljiv center.

Povezava do prispevka

Na playu sta samar in nikolic imo kar ok menjavi, vecje tezave imamo na vseh ostalih polozajih. Dosti bo odvisno od tega, kako se bodo po slabih do katastrofalnih sezonah pobrali starejsi nosilci, racunam da bodo probali nakazat, da se niso za odmet. Nekaj mladih bodo ziher imeli na pripravah, ampak ne vem kdo si lahko izbori mesto v ekipi. Mogoce glas, al pa radovic kot neka menjava za murica

Povezava do prispevka

Sekulič ostaja trener... A ima sploh smisel it na prvenstvo? Sej ne da sem verjel v resničnost/realnost da dobijo nazaj Kokoškova. Trenutno vodstvo KZS je ena najbolj nesposobnih vodstev kake športne organizacije v SLO trenutno...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
green_eye reče pred 32 minutami:

Mladinke Slovenije se uvrstile v finale Evropskega prvenstva če koga  zanima.

:worship:

praktično G.O.A.T. uspeh KZSja.

 

Spoiler

Edino kar me zanima, če so to mladinke ;  kaj so potem u 20 drolje

 

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

Nimam pojma. Pa slaba 2 meseca do SP se še nič ne govori o tem a bodo spoštoval zakonodajo in bodo prenosi Slovenskih tekem dosegljivi nenaročnikom na Telemach. Mene sicer boli patak ker bom itak preko fibinega streaming servisa gledal. Lani za EP je bla cca 7€ naročnina za kvalifikacije + EP.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 44 minutami:

Nimam pojma. Pa slaba 2 meseca do SP se še nič ne govori o tem a bodo spoštoval zakonodajo in bodo prenosi Slovenskih tekem dosegljivi nenaročnikom na Telemach. Mene sicer boli patak ker bom itak preko fibinega streaming servisa gledal. Lani za EP je bla cca 7€ naročnina za kvalifikacije + EP.

 

Aja a SP ima tudi SK? Za reprezentanco itak potem dajo še na Sport TV, če se prav spomnim in imajo vsi. No razen če bodo spet kaj mutili kar je možno. Ta stream katerega omenjaš se dobro sliši. 

 

Škoda za Euroligo, če ostaja na tem brezveznem kanalu, naj jim vzamejo še to. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 1 uro:

ta psihopat je popularna osebnost desne politke pri nas

 

Jaz sem bolj desen kot uporabnik ADOLF H pa koliko misliš, da mi je tale spaček blizu? :D

 

 

Gogy reče pred 6 minutami:

Rašo odstopil s KZS

 

Hvala kurcu!!!! Ajde še Erjavec in Sekulič, ajmo zaj, stolček brcno!!!

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...