Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 30 minutami:

Dvorana Leona Štuklja, v petek ob 18:00

 

Pa tko igrajo

- Chris Paul

- Blake Griffin

- Deandre Jordan

- DeMarcus Cousins

 

FUCK to bi bilo pa jebeno epic :D :D :D

Sej neki podobnega je blo, ko je macabi igral aba ligo in so igral z domžalami v hali komunalnega centra.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Dvorana Leona Štuklja, v petek ob 18:00

 

Pa tko igrajo

- Chris Paul

- Blake Griffin

- Deandre Jordan

- DeMarcus Cousins

 

FUCK to bi bilo pa jebeno epic :D :D :D

Zdej nam je smešno ampak ni več daleč ta scenarij :lol:

 

Zanima me kje bo prebivala ta Dubai ekipa med sezono. Glede na to, da bodo tudi ABA ligo igrali bi znala bit celo kakšna Slovenija v igri.

Povezava do prispevka
Jude reče pred 1 uro:

Zdej nam je smešno ampak ni več daleč ta scenarij :lol:

 

Zanima me kje bo prebivala ta Dubai ekipa med sezono. Glede na to, da bodo tudi ABA ligo igrali bi znala bit celo kakšna Slovenija v igri.

 

Chris Paul lahko komot pri meni na Vrhniki spi, zastonj, če me nauči kako za kurca pride 1.80 m visok igralec do tako odprtih midrange metov proti NBA obrambi. Evo še kuham mu zastonj zraven

Povezava do prispevka

najjače je ko se začnete hypat za zmage proti zvezdi pa partizanu v ABA ligi :lol: ne vem a si ne bi noben gor prišo da pokvarjeni srbi zanalašč spuščajo te tekme. počivajo itak na veliko, pol pa še mozzarta pa meridian bet kdo pokliče pa je vse zmenjen. iskreno bi me blo sram da bi piso wow lepa zmaga olimpije. najslabša ekipa v zgodovini eurocupa

Povezava do prispevka

Olimpija koncno zmagala tudi v eurocupu. Solidna predstava, ceprav ta hamburg je res precej zanic.  Vseeno milo receno smesna sezona, od trenerja, do situacij z dragicem in armandom. Nekako edina pozitivna tocka je matkovic, me zanima ce bo v nba kaj igral. Sicer sem bil ob prihodu martica skepticen, se mi zdi da ima klub vecje tezave kot samo trenerja, ampak recimo da je opazit vsaj v obrambi malo vec efforta kot prej. Bi rekel naj zvozijo dostojno sezono do konca in se ze fokusirajo na naslednjo, ampak to so kao delali ze lani, pa smo videli rezultate. Res bi si zelel, da se vzpostavi klub, ki bi vsaj v drugi evropski ligi sodil v sirsi vrh, da ni sezona tekmovalno koncana ze zacetek novembra. Z vstopom dubaja se obeta se mocnejsa aba liga in v kombinaciji z eurocupom/bcl lahko olimpija fura zelo zanimivo sezono, ki bi lahko pritegnila tudi kaj folka v dvorano ampak ne ce se od prvega dne sezone blamiras. Skoda tudi da v slo ni kesa/interesa za vsaj se enega stabilnega aba ligasa, ki bi za silo konkuriral olimpiji v dp.

Povezava do prispevka

Meni osebno dober članek Jamnika: https://www.rtvslo.si/sport/kosarka/blazic-preprosto-se-med-igralci-ne-vzpostavi-prava-kemija/695515

 

V članku se spet omenja kako so slovenski sponzorji zaprli pipice. Če noče noben financirat športa si Ljubljana ne zasluži evropskih klubov in pika. Še vedno mi ni čisto jasno kako je tako hitro razpadlo od sezone 21/22, ko so bili na vratih polfinala (finala) eurocupa do tega kar gledamo danes.

 

Drugače pa kot zamenjavo za Matkovića se omenja Alen Omić? To se hecajo, na koncu sezone bosta v prvi peterki tako Zoki kot Alen (izobčenca) :rofl:

Povezava do prispevka

kako je to sedaj ko gre Matkovič v NBA, a klub dobi kaj ojrou?
Kakšna joke ekipa je to postala, najprej se znebijo igralcev, ko ne morejo nobenega drugega podpisat jih pa prosijo, če se lahko vrnejo :rofl:

 

Partizan pa baje v boj za Muso, kjer mu ponujajo več kakor ima trenutno pri Realu. To bi bil hud nakup.

Povezava do prispevka

Olimpija rabi Omića. Ok, ne bo nadomestil Matkovića po znanju, je pa borben in naj določenim osebkom pokaže, kako se bori za klub. Naslednjo sezono pa naredit čistko vsega balasta in pošlihtat zadeve. Magari z mladiči.

Če je kdo poslušal, nov odličen podcast s štirimi legendami. V tej oddaji se dotaknejo tudi Olimpije in kadrovanja

 

Povezava do prispevka

Zvezda itak ne gre nikamor ... medtem pa če bo Rubio konkretno začel igrat za barco, potem bo letos treba navijat za katalonce :ninja: real je itak osvojil lani in ne rabi naslova 2-3 leta. na žalost sicer letos kljub dobrim tekmam in eni bolj zanimivih sezon španci fejst odstopajo. Olympiakos se je stal igralcev, fener, virtus, pana, monaco pa sanjajo. igrajo tak ko se zbudijo, niso resni IMHO

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...